Czwartek, 13 Grudzień, Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Roczne dziecko zatrzaśnięte w aucie


Chwile grozy przeżyła matka rocznego dziecka przez swoją nieuwagę. Zostawiła malucha i kluczyki w samochodzie przed przychodnią przy ulicy Gnieźnieńskiej. Auto zamknęło się.



Kobieta, jak twierdzi, weszła na chwilę do przychodni. Gdy wróciła zorientowała się, że nie może otworzyć żadnych z drzwi samochodu. Auto – bądź samowolnie, bądź przy pomocy rezolutnego dziecka – zamknęło się na amen. Kluczyki zostały w środku.


 

Zrozpaczona matka wezwała pomoc. Przyjechali policjanci i strażacy. Ci ostatni podważyli i wysunęli szybę w drzwiach samochodu, uwalniając dziecko i kluczyki.



Komentarze do artykułu

Gość

Ludzie ta kobieta nie zostawiła tego dziecka ! Klucze położyła na siedzeniu od kierowcy. Zapięła dziecko w pasy i po zamknięciu drzwi od dziecka strony samochód się zamknął.

kasiap

"gościu" powyżej - skończ 14 lat i miej własne dzieci a potem komentuj. Jak będziesz tankował benzynę w samochodzie też będziesz brał ze sobą dziecko, które np. śpi?...

gość

Kto zostawia roczne dziecko w aucie ,nawet na chwile ??? Ludzie kurwa co z wami? z tego co wynika samochód był otwart ,a gdyby ktoś porwał dziecko,mało to zwyrodnialców chodzi ,do tego upały...Totalny brak wyobraźni i zero odpowiedzialności !

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-08-02 10:46:01

Dwa lata więzienia za przesiadkę w aucie?

  • Poniedziałek, 2017-12-11 10:31:28

Przygotował sobie nocleg w cudzym aucie

  • Poniedziałek, 2017-10-02 10:51:52

Pijanej matce wypadło roczne dziecko

  • Wtorek, 2017-09-12 15:05:29

Czteromiesięczne dziecko ranne w wypadku


Komentarze

  • Gaspar Święciński mistrzem świata
    Brawo. Gaspar.
    Autor: Lemon
    2018-12-13 14:23:45
  • Marzenia ściętej głowy? - felieton Romana Żokowskiego
    Też się rozmarzyłem, chyba jest to zaraźliwe.
    Autor: Jacek
    2018-12-13 12:40:34
  • Pierwsza, zapowiedziana nominacja - Arkadiusz Leska dyrektorem MOS
    Jak brzmi prawidłowe nazwisko tego Pana? Na stronie internetowej stowarzyszenia kulturalnego Niemców Heimat jest jako wiceprzewodniczący Arkadiusz Leske?!
    Autor: mieszkaniec
    2018-12-13 12:14:06
  • Miejski sylwester wraca na Plac Juranda
    Andrzej nie daj się! Pamiętaj ochrona no i oczywiście ubezpieczenie imprezy aby uniknąć takich problemów jak kiedyś w utraconym okiem!!
    Autor: laik
    2018-12-13 12:03:06
  • Miejski sylwester wraca na Plac Juranda
    Wydaje mi się, że Pan Burmistrz chce \"odstrzelić\" dyrektora MDK, skoro powierza mu organizację imprezy sylwestrowej w wymiarze jak wyżej, w ciągu dwóch tygodni. Pan Burmistrz ma zamiar rękoma dyrektora MOK złamać zlecenia ustawy o organizowaniu imprez masowych ze szczególnym ryzykiem? Brawo! Wejście smoka na bogato musi być! Szkoda tylko, że za wszystko odpowie dyrektor.
    Autor: TTT
    2018-12-13 11:09:33
  • Pierwsza, zapowiedziana nominacja - Arkadiusz Leska dyrektorem MOS
    Chyba nikt nie jest zaskoczony tą nominacją! Pan Burmistrz zaczyna spłacać dług wyborczy. Gratulacje i powodzenia obu Panom. Miejmy nadzieję, że obaj sprostają nowym funkcjom. Ciekawe tylko, czy \"stołków\" stanie dla pozostałych \"aktywnie wspierających\"?
    Autor: TTT
    2018-12-13 01:50:08
  • W powiecie dużo starego, ale bez... Nowocińskiego
    Siedzą sobie mali chłopcy w piaskownicy. Rozmawiają o swojej przyszłości. Ale żaden z nich nie chce zostać strażakiem, maszynistą, czy policjantem. Wszyscy marzą o tym, że by kiedyś w Szczytnie rozdawać \"karty\" ze stołków w ratuszu. I nie było by w tym marzeniu nic dziwnego gdyby po drodze do jego zrealizowania chłopcy zdobyli odpowiednie wykształcenie, ogładę towarzyską, empatię i umiejętność \"służenia pomocą\" drugiemu człowiekowi. Ale czy tak się stało...? Jak na razie moim zdaniem stało się jedynie kolesiostwo. Wiadomo, przyjaźń z piaskownicy rzecz święta!
    Autor: Teresa TTT
    2018-12-12 10:17:29
  • Kraków wraca do Szyman, Lwów zostaje
    Czy są szanse na wznowienie połączenia z Berlinem?
    Autor: Aga
    2018-12-12 07:13:28
  • Mapa potrzeb aktywnych obywateli
    Czy można gdzieś zapoznać się z tym raportem w necie?
    Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
    2018-12-10 23:22:21
  • Kot postawił strażaków na nogi
    To nie kot ,tylko ktoś postawił strażaków na nogi.Jaja sobie robią.
    Autor: Wiewiorka
    2018-12-10 20:06:27