Niedziela, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Rekordowe bieganie na Kulce wygrał Michał Makowski

Ponad 300 biegaczy wzięło udział w III Mazurskim Biegu na Kulce. Zawody wygrał Michał Makowski z Ciechanowa. Trasę 12,5 kilometra pokonał w czasie 44 minuty i 22 sekundy. Najlepszym zawodnikiem z naszego powiatu był Denis Guzowski, który na metę dotarł jako 14 (49:07).



W imprezie wzięło udział 307 biegaczy.
 

- Ale uczestników naszego wydarzenia było kilkakrotnie więcej – mówi Józef Zdunek z Klubu Biegacza Jurund. - Zawodnicy poprzyjeżdżali z całymi rodzinami. III Bieg na Kulce zmienił się w rodzinny piknik z czego bardzo się cieszę. Bardzo dziękuję za pomoc członkom Jurunda, władzom gminy Dźwierzuty oraz właścicielem ośrodka w Kulce. Bez nich nie byłoby tego wyjątkowego biegu.


12,5-kilometrowy odcinek najszybciej pokonał Michał Makowski z Ciechanowa (44:22). Drugie miejsce zajął Dawid Worobiec z Olsztyna (44:36), a trzecie Paweł Grygo z Łomży (44:37).

Najlepszy mieszkaniec naszego powiatu na metę dotarł jako 14. Był nim Denis Guzowski (49:07).

Wśród kobiet najlepsza okazała się Ewa Lisek z Nidzicy (53:39). Druga była Katarzyna Gawryś z Olsztyna (56:52), a trzecia Magdalena Pietruszka z Działdowa (57:30).

Najlepsza mieszkanka naszego powiatu uplasowała się na 8 pozycji. Była nią Karolina

Karczewska (59:58).

 

 

Wyniki open:

 

1. Makowski Michał Ciechanów

…......................

14. Guzowski Denis Szczytno

19. Dąbkowski Roman Szczytno

23. Dudziec Marcin Szczytno

26. Kiernozek Tomasz Szczytno

31. Zbrzeźny Cezary Szczytno

32. Tomczak Grzegorz Szczytno

 

 

Kobiety:

 

Wyniki

1. Lisek Ewa Nidzica (53:39)

….................................

8. Karczewska Karolina Szczytno (59:58)

15. Majewska Sylwia Szczytno (01:02:53)

18. Wojciechowska Urszula Szczytno (01:04:56)

21. Soliwoda Iwona Szczytno (01:06:41)

22. Piotrowska Magdalena Świętajno (01:06:44)

24. Wesenberg-Kaszubowska Joanna Szczytno (01:07:11)

28. Koźlicka Beata Szczytno (01:07:44)

29. Rosińska Zuzanna Szczytno (01:08:08).


Fot. Arkadiusz Dziczek



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2018-04-11 14:14:12

Srebrny Michał dżudoka

  • Wtorek, 2018-02-13 18:24:18

Jedwabno wygrało czujnik powietrza

  • Poniedziałek, 2018-01-15 21:12:15

Rekordowe serca mieszkańców Pasymia (foto)

  • Poniedziałek, 2018-01-15 11:57:46

Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty


Komentarze

  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Mam jedno konkretne pytanie odnośnie tego wypadku: JAKIEJ MARKI i MODEL był radiowóz którym Ci policjanci RD mieli wypadek ??? Ze zdjęć i nagrań w mediach nie idzie tego ustalić. Proszę o konkretną odpowiedz. Pozdrawiam
    Autor: Fafik
    2018-05-27 13:48:07
  • Kołakowska, Fabisiak, Pabich – troje muszkieterów ze Świętajna
    Jedno wiem, że nikt z mojej rodziny i sąsiadów nie zagłosuje na poprzedniego wójta. Pan Pabich powinien raczej poszukać nowego sposobu na życie, bo w lokalnej polityce już był i dostał czerwoną kartkę od wyborców.
    Autor: Marta P.
    2018-05-27 13:30:40
  • Zaginął słuchacz kursu podstawowego, policja prosi o pomoc
    Jak można pomóc skoro nawet nie wiadomo jak wygląda? Czy aż tak ciężko policji wpaść na pomysł aby udostępnić zdjęcie zaginionego?
    Autor: Szerlok
    2018-05-27 12:23:52
  • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
    Jesteś " Wielki' Twoje poczynania są na skraju bezpieczeństwa. Działania Twojej grupy są wspaniałe. Podziwiam Was.
    Autor: Bozena
    2018-05-27 01:58:58
  • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
    Maciek jesteś Wielki . Twoje zasługi dla Nas dla Ciebie są wielkie.Jesteś super specjalistą. Wiem o Twoich poszukiwaniach ludzi utopionych w dziwnych okolicznościach. Szacunek dla specjalisty i znajomego z Pasymia. Podziwiamy i pozdrawiamy.
    Autor: Bozena
    2018-05-27 01:51:42
  • Zaginął słuchacz kursu podstawowego, policja prosi o pomoc
    Armagiedin rudkiwski
    Autor: Walaus
    2018-05-26 21:11:19
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Odszedł wspaniały kolega i policjant. Byłeś zawsze uśmiechnięty, pomocny i bardzo koleżeński - takiego zapamiętam Cię na zawsze. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Tego jak bardzo mi przykro nie jestem wstanie opisać słowami...
    Autor:
    2018-05-26 18:44:43
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Tragedia.Mlody człowiek. Spoczywaj w spokoju.Moje kondolencje dla rodziny.
    Autor: Krzysztof - emeryt
    2018-05-26 14:45:00
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Jak zwykle wszyscy wiedzą lepiej! Jak można przeczytać, że odszedł mąż i ojciec dwójki dzieci, a później pisać, że bardzo się z tego cieszy! Wszystkie radiowozy to gruchoty mówiąc prostym językiem, aby wszystkie barany które obrażają Pana Piotra oraz jego rodzinę zrozumieli, że to nie jest kwestia szybkiej prędkości, niezapiętych pasów bądź trzeźwości. Mogę nawet ręczyć, że Pan Piotr zawsze zapinał pasy i jeździł przepisowo. Zastanówcie się teraz gdybyście mieli tak jak oni zmianę nocną czy dalej byłoby tak łatwo wam wszystko robić. Zmęczenie niestety zwycięża nad człowiekiem. Uważam, że wszyscy tu komentujący źle i niestosowne beszczeszczą jego osobę. To że nie lubicie policjantów bo są tacy i nie tacy to nie wkładajcie wszystkich w całą gromadę. Pana Piotra znałam osobiście i krzyczę to teraz wszystkim to był wspaniały człowiek. Służył dobrą ręką dla wszystkich. Kochający mąż i tatuś, który miał całe życie przed sobą. To jest bardzo wielka tragedia która wylewa łzy z oczu wszystkich którzy go znali. Zamiast pisać tu głupoty to pomódlcie się za Jego duszę. Spoczywaj w pokoju!
    Autor: Przyjaciółka
    2018-05-26 10:50:00
  • Czy gmina dopłaciła do głosowania w plebiscycie Wójt Roku?
    Ciekawa jestem czy Malik sprawdzał służbowe bilingi jak brał udział w konkursie na najlepszego sołtysa w powiecie.Zajmował wysokie pozycje chociaż wybitnym sołtysem nie był.
    Autor: Ala
    2018-05-26 06:29:54