Piątek, 26 Kwiecień
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda -

Reda zagra w finale województwa

Znakomicie podczas eliminacji do Mistrzostw Województwa w Piłce Halowej zaprezentowali się młodzi zawodnicy Redy Szczytno z rocznika 2001. W sobotnim (12 stycznia) w Lidzbarku Welskim turnieju prowadzony przez trenera Marka Jurczaka zespół zajął pierwsze miejsce zapewniając sobie tym samym awans do finału ...

Znakomicie podczas eliminacji do Mistrzostw Województwa w Piłce Halowej zaprezentowali się młodzi zawodnicy Redy Szczytno z rocznika 2001. W sobotnim (12 stycznia) w Lidzbarku Welskim turnieju prowadzony przez trenera Marka Jurczaka zespół zajął pierwsze miejsce zapewniając sobie tym samym awans do finału imprezy.

Na starcie eliminacyjnego turnieju w Lidzbarku Welskim stanęło 5 drużyn. Po dwie drużyny Jezioraka Iława i UKS Pońcio Lidzbark oraz Reda Szczytno. W czterech meczach szczycieński zespół wywalczył 9 punktów, co w łącznej klasyfikacji dało mu zwycięstwo w turnieju i awans do dalszych gier (finału województwa).