Sobota, 19 Styczeń, Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Rafał Wilczek: Możemy się różnić, bo każdy człowiek jest inny, ale jedno nas łączy - SZCZYTNO


(publikacja płatna)

MŁODZIEŻ * RODZINA * SENIORZY

 

Zadbam o mieszkańców na co dzień

By służyć ludziom - nie instytucjom

Możemy się różnić, bo każdy człowiek jest inny, ale jedno nas łączy - SZCZYTNO



MŁODZIEŻ * RODZINA * SENIORZY

 

Zadbam o mieszkańców na co dzień

By służyć ludziom - nie instytucjom

Możemy się różnić, bo każdy człowiek jest inny, ale jedno nas łączy - SZCZYTNO

 

OŚWIATA

  • zmiany w nadzorze nad oświatą, jasne procedury zatrudniania nauczycieli i obsługi

  • remonty i wyposażenie placówek oświatowych, zaplecze sportowe – dyrektor gospodarzem, nie politykiem

  • zagwarantowanie miejsc w żłobku i przedszkolu dla wszystkich chętnych

 

PRZEDSIĘBIORCY

  • Szczycieńska Agencja Promocji i Rozwoju, Powiatowy Bank Terenów Inwestycyjnych, uzbrajanie terenów inwestycyjnych

  • wspieranie tworzenia miejsca pracy, wspólna oferta na targach krajowych i zagranicznych, wynajem tanich biur dla młodych przedsiębiorców,

  • wsparcie inwestycji, miejsca pracy, wspólna oferta na targach krajowych i zagranicznych, tanie biura dla młodych przedsiębiorców, stworzenie powiatowej strefy inwestycyjnej

SPORT

  • darmowa baza sportowa dla dzieci i młodzieży, wielofunkcyjny kompleks sportowy,

  • basen z Aquaparkiem, skatepark, nauka pływania i żeglarstwa dla każdego ucznia,

  • pomosty i zarybienia dla wędkarzy

 

MIESZKANIA

  • mieszkania dla potrzebujących – budowa i remont mieszkań komunalnych, wsparcie dla lokalnych deweloperów

 

KOMUNIKACJA

  • odkorkowanie miasta, obwodnica i modernizacja dróg

 

JAKOŚĆ ŻYCIA


  • Dom i kluby seniora, darmowe badania profilaktyczne dla seniorów i dzieci, przeniesienie schroniska dla zwierząt – lepsze warunki

 

 

poparcie:

 

Andrzej Górczyński – emerytowany, wieloletni Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie

 

Rafał Wilczek to kompetentny i sprawdzony człowiek. Wielokrotnie współpracowaliśmy przy realizacji różnych projektów, które były wspierane przez Bank Spółdzielczy. Jest konkretny i konsekwentny w swoich działaniach. Jest dobrze przygotowany do pełnienia funkcji Burmistrza Miasta Szczytno. Popieram jego kandydaturę na tę funkcję.

 

Arek Górski – strażak PSP, muzyk

 

 

Znam Rafała prawie 15 lat, miałem okazję z nim współpracować i wiem, że jest bardzo wymagający, ale zawsze dąży do celu i go osiąga. Jest specjalistą od pozyskiwania funduszy, mało kto wie jak dużo pozyskał ich dla Szczytna. To młody, wykształcony i pełny energii człowiek. Wilczek jest gwarancją zmian na lepsze w Szczytnie, wie o czym mówi i wie jak to zrobić, a przede wszystkim ma do tego niezbędne kompetencje.

 

Dorota Gruszka – optyk, emerytka

 

Rafała znam od czasu szkoły średniej, chodził do klasy z moją córką. Jego kandydatura jest dla mnie bardzo miłą niespodzianką. Mam nadzieję, że "postawi tak Szczytno na nogi", że moje wnuki nie będą musiały z niego wyjeżdżać. Umie pozyskiwać fundusze, czego przykładem jest zrealizowany wspólnie projekt w chacie mazurskiej.

 

Dr Andrzej Lipiński – lekarz

 

Pracując na co dzień ze starszymi ludźmi dostrzegam pewne deficyty w zakresie miejskiej polityki senioralnej. Kandydat na Burmistrza Rafał Wilczek to nowa jakość w zarządzaniu miastem, warto postawić na takich ludzi i dać im szansę na spełnienie wyborczych obietnic.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-01-16 11:55:45

Samorząd bierze się za zabytki

  • Piątek, 2019-01-04 09:24:11

Rozogi pobiły Szczytno

  • Poniedziałek, 2018-12-31 16:31:28

Do końca roku nikt nie urodzi się w Szczytnie

  • Czwartek, 2018-12-27 10:42:47

Łachacz przewodniczącym jest i basta!


Komentarze

  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Burmistrzu niech pan popatrzy trochę na dzieci ,które zmieniły już budynek szkolny z SP3 na Gimnazjum 1 ich plecaki ważą 18,19 kg i tak jest prawie codziennie, jak te dzieci mają chodzić jeszcze na drugą część Szczytna na lekcje a co za tym idzie ile mają niebezpiecznych ulic po drodze .Ja sobie nie wyobrażam że moje dziecko chodzi do tzw.2 lub 4 gdzie mieszkamy za szpitalem.Pomysł jest chory tak samo jak to żeby likwidować klasy w szkołach w których kiedyś uczyło się po 30 -tu uczniów a teraz klasa liczy zaledwie 22,24 uczniów i brak jest miejsc w szkołach. Chory pomysł jak chora była reforma gimnazjalna.Czemu nigdy nie jest tak ,żeby to rodzice mogli decydować o tym co jest lepsze dla ich dzieci .
    Autor: Agata
    2019-01-17 20:11:06
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Biorą, bo mogą. Ciekawe tylko, czy za godziny na sesjach i komisjach np. WSPol obcina pobory Łachaczowi, starostwo Kiersikowskiemu czy Krassowskiemu, szkoła - Kosakowskiej lub Boczarowej, agencja rolnicza - Żuchowskiemu itd.
    Autor: massakra
    2019-01-17 16:05:13
  • Romantyczne oświadczyny w... kinie
    To piękny moment dla zakochanych, ale co mają do tego przypadkowi ludzie ? Widać, jak ogromny wpływ na niektórych mają tandetne seriale. Mimo wszystko życzę im dużo szczęścia.
    Autor: max
    2019-01-17 09:57:48
  • Godlewska zastąpiła skarbnik Cielecką
    Ten który jest apolityczny :) Szkoda tylko że tak po ludzku nic go życie nie nauczyło! Cielecka nie była święta ale powinien dziękować jej za to że potrafiła się zachować i nie wyciągała żadnych ciekawostek o których wie a mimo to zachowała je dla siebie!!
    Autor: maniek
    2019-01-17 09:01:43
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Cwaniaki, aby napchac swoje kieszenie, a przed wyborami jakie mile i uczciwe jest całe to towarzystwo. Wstyd!
    Autor: Robert
    2019-01-17 02:58:41
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Wszystko dla mieszkańców a jest tak że wszystko dla siebie. Masakra, masakra.
    Autor: R.....
    2019-01-16 18:32:24
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    To może zamiast ryczałtowych diet wrócić do dawnego zwyczaju wypłacania kwot za posiedzenia komisji i rady - ale po fakcie, a nie tak, że człowiek podpisze się na liście i idzie w siną dal w swoich interesach nie biorąc faktycznie udziału w pracach? Z drugiej strony to jednak mam wrażenie, że nikomu na tym nie zależy, aby rozliczać radnych z ich \'dokonań\". Władzom miasta zależy na tym, aby tę \"trzódkę\" trzymać przy korytku w taki sposób, aby nie przeszkadzała. Prochu to nie wymyśli, ale nabałaganić może. Niech więc siedzą w tej radzie, grodzą d...rele z poczuciem misji, że są potrzebni. Ale niech nie wtryniają nosa w sprawy, na których się nie znają i niech to na nich ciąży odium, że biorą kasę za nic.
    Autor: Waga
    2019-01-16 18:04:13
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk