Sobota, 20 Styczeń, Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Radni nie chcą bubla przy „trójce”

Boisko przy ulicy Łomżyńskiej to jakaś pomyłka – mówi Piotr Gregorczyk, miejski radny i trener piłkarski. - Jeżeli coś takiego pobudujemy przy Szkole Podstawowej nr 3 w Szczytnie to wyrzucimy pieniądze w błoto, a dzieci i tak będą skazane na brak miejsca do ćwiczeń.Do potężnej awantury doszło podczas posiedzenia Komisji Oświaty, Sportu i Opieki Społecznej. Radni składali tam wnioski do przyszłorocznego budżetu. Klub radnych „Razem dla Mieszkańców” zażądał zabezpieczenia pieniędzy na budowę pełnowymiarowego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Szczytnie.

- Dzieci, rodzice i nauczyciele tej placówki swoje zadanie obywatelskie wykonali celująco – mówi Piotr Gregorczyk. - Zebrali odpowiednią liczbę głosów pod projektem obywatelskim budowy boiska. Problem jednak w tym, że jeśli zostanie tam wybudowane coś takiego, jak przy ulicy Łomżyńskiej, to wyrzucimy pieniądze w błoto, a uczniowie nadal nie będą mieli gdzie ćwiczyć. Ten, kto był na boisku przy ulicy Łomżyńskiej wie, że jest to bubel. Małe, na którym nie zmieści się nawet jedna klasa. Nie mam pojęcia, na co poszło te 200 tysięcy z budżetu obywatelskiego, ale jako klub apelujmy do pani burmistrz i radnych, aby przy „trójce” nie budować czegoś takiego, bo mija się to z celem. Dołóżmy pieniędzy i wybudujmy pełnowymiarowe boisko funkcyjne.

Pod wnioskiem, który złożono na ręce przewodniczącego komisji oświaty podpisali się radni: Piotr Gregorczyk, Paweł Malec i Robert Siudak.

 

 

 

 

 

Boisko przy ulicy Łomżyńskiej to bubel, jeśli coś takiego pobudujemy przy Szkole Podstawowej nr 3 w Szczytnie to wyrzucimy pieniądze w błoto – mówi radny Piotr Gregorczyk.Galeria zdjęćKomentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

 • Dostawczy fiat potrącił 79-letnią kobietę na ulicy Piłsudskiego
  Prawdą jest że ta Pani przechodziła w miejscu niedozwolonym, ale prawdą jest również że jest tam bardzo słabe oświetlenie.
  Autor: Kierowca
  2018-01-19 12:24:56
 • Radni rżną własną gminę?
  A ile Kołakowska zapłaciła za ten artykuł?
  Autor: Izabala
  2018-01-18 16:57:17
 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Niebawem wybory
  Autor: Michał Szczytno
  2018-01-16 11:50:29
 • Podatkowa zachęta dla przedsiębiorców
  Nie jest to sprawiedliwe... mikro firmy dalej będą płaciły, a większe mogą legalnie nie płacić podatku. Wystarczy firmę "sprzedać" osoba prywatna firmie np. sp. zoo i fikcyjna inwestycja będzie ... Nie podoba mi się pomysł ulgi na lata a nie na kwotę w danym roku. Mam wrażenie, że ten przepis powstał pod firmę w byłym Favoricie...
  Autor: ncccc
  2018-01-15 21:17:58
 • Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty
  Najlepsi
  Autor: ja
  2018-01-15 12:58:15
 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Pani Burmistrz twierdzi, że nie zaniedbujemy sportu jeżeli chodzi o finansowanie. Kluby otrzymują z miasta pieniądze, które w dużej części zwracają do kasy miasta za korzystanie z obiektów miejskich jak np, hala Wagnera czy hala w SP 6.
  Autor: Paweł Malec
  2018-01-12 12:51:20
 • Nie żyje Stanisław Wrona
  Uczył mnie geografii, pamiętam do dziś jak mi tłumaczył co to jest łańcuch górski, nie było to łatwe bo mi chłopakowi ze wsi łańcuch kojarzył się z wiązaniem bydła. Spoczywaj w pokoju dobry nauczycielu.
  Autor: jack609
  2018-01-11 09:15:21
 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Z szacunkiem dla urzędników , ale kompletnie nie rozumieją , albo nie chcą rozumieć swojej roli .... Pani Burmistrz to nie Pan Bukowiecki ma chodzić i prosić i składać propozycje " najjaśniejszym " To Pani odpowiada za promocje miasta .............................
  Autor: Romuald Amborski
  2018-01-10 20:32:07
 • Wikariusz w świecie edukowany
  bardzo lubię tego księdza pozdrawiam ;)
  Autor: eustacha
  2018-01-10 18:56:50
 • Martwy pies w budzie, drugi skrajnie wycieńczony na łańcuchu
  To ze na tym są psy to nie znaczy ze wszystkie są zaglodzony była interwencja zgłoszona do weterynarza a proszę nie pisać że wszystakie psy biegali i szukały jedzenie bo ja mam psa i jest wszystko w porządku bo terz sprawdzali ale o tym to nikt nie napisał prawda
  Autor: Mieszkanka rudki
  2018-01-10 07:09:49