Piątek, 22 Luty, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Pucharowe Jarki w brydżu sportowym


Dwaj panowie Jarosławowie: Kłosiński i Jurczenko okazali się być tegorocznymi mistrzami powiatu w brydżu sportowym. Turniej został rozegrany w Gminnym Ośrodku Kultury. - I trzeba przyznać, że przygotowanie sali, zaplecze kawowo-herbaciane i ogólna atmosfera, z jaką nas w GOK przyjęto, były po prostu wspaniałe – podkreśla Janusz Borowiński, jeden z organizatorów wydarzenia.



Turniej miał charakter zamknięty, mogły w nim zatem uczestniczyć wyłącznie brydżowe pary z naszego powiatu bądź z nim powiązane. Nie brakowało emocji, ciekawych rozdań i dobrej zabawy, a po analizie wyników – także gratulacji i atrakcyjnych nagród.

 

Najwyższą liczbę punktów uzyskała para Jarosław Kłosiński i Jarosław Jurczenko. Zaledwie o 5 pkt wyprzedzili wicemistrzów powiatu: Leszka Mielczarka i Mirosława Doroszuka (co prawda to zawodnik z Olsztyna, ale jest członkiem szczycieńskiej drużyny ligowej). Trzecią lokatę zielony stolik „zaoferował” organizatorom i pomysłodawcom powiatowych zmagań brydżowych czyli Januszowi Borowińskiemu i Wojciechowi Wrześniowskiemu.

 

Ku zadowoleniu tychże organizatorów w turnieju uczestniczyły aż trzy pary mikstowe, z których najlepszą okazali się małżonkowie Elżbieta i Adam Grabowscy, uhonorowani (podobnie jak pary „podiumowe” oraz najlepsi w innych kategoriach) nagrodami rzeczowymi. Fundatorami były samorządy: powiatowy, miejski oraz gminny w Świętajnie, a także szczycieńskie Centrum Rehabilitacji Kacpra Stepokury.


 

 

 

 

Fot. Od lewej stoją: Jarosław Kłosiński, Jarosław Jurczenko, Mirosław Doroszuk, Janusz Borowiński, Wojciech Wrześniowski, Jerzy Anderszewski (sędzia turnieju) i Leszek Mielczarek.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2018-11-09 09:57:42

Pucharowe gołębie i ich hodowcy


Komentarze

  • Zwyciężyć własne życie
    Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
    Autor: Wielki szacunek
    2019-02-21 17:08:50
  • Zwyciężyć własne życie
    A czemu mojego komentarza nie ma
    Autor: dzezka
    2019-02-21 16:13:55
  • Zwyciężyć własne życie
    Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
    Autor: Regina Roslaniec
    2019-02-21 12:36:01
  • Zwyciężyć własne życie
    Teoche ciezko współczuć kiedy ma się z tylu głowy, że 20 lat temu jakiś dureń napadł na moja mamę, przewrócił ją i moją malutką siostrę i wyrwał torebkę. Może nawet to była ekipa tej Pani...
    Autor: MSO
    2019-02-21 12:17:21
  • Kiedy nadejdzie wiosna? - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
    Chłodem powiało, ale z tego artykułu. Nie wiem kim Pan jest i chyba nie chcę wiedzieć, ale nie rozumiem zamieszczania artykułu w naszej lokalnej prasie, gdzie mamy nasze lokalne ciekawe sprawy, w którym to artykule głównym tematem ukrytym pod hasłem \"wiosna\" jest opluwanie naszego -mojego Rządu. Życzę wiele spokoju, bo żółć, która z Pana wypływa zaszkodzi Pańskiemu zdrowiu. Czy warto?
    Autor: Adam
    2019-02-21 12:14:14
  • Zwyciężyć własne życie
    Trzeba mieć wielką odwagę żeby się przyznać, że ma się problem. Tak wiele ludzi pije na różnych stanowiskach i nie zdaje sobie sprawy że ma problem.Pojęcie pijusa tylko kojarzy się z towartystami spod sklepu a tak nie jest.Jest to okropna choroba która powinna być nagłasniana na każdym kroku. Trzymam kciuki za Panią wszystko się ułozy.
    Autor: Super
    2019-02-21 11:51:15
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Dajcie sobie siana. Pomysł już został zrealizowany w latach 90tych i najęliście tłumoków po LO... poszli potem po WSPol w teren i ... zgrzyty były straszne. Nadal tumany na wysokich szczeblach widzę wniosków w tej firmie nie potrafią wyciagać. Taki Oficer to jak z koziej dupy trąba f-sz. Artysta teoretyk. Wysyłać na oficerke w koncu doswiadczonych f-szy ktorych macie tam coraz mniej. Ten kto nad tym mysli to tylko figurant bo jak widac zupełnie nie panuje nad durnymi pomysłami. Doświadczenie to sila kazdej firmy a policja....cóż niczym szmata....każdą gębę wytrze... Jak dobrze, że nie jestem już w tym syfie. Ni tylko fabryka kurzu i bzdur.
    Autor: Wiesio
    2019-02-21 11:50:50
  • Zwyciężyć własne życie
    No to fajnie, ja tez bym chcial byc takim cichym \"bohaterem\" tylko mi nikt za lezenie w domu pieniedzy dawac nie chce...
    Autor: szczery
    2019-02-21 10:51:53
  • Zwyciężyć własne życie
    Świetny artykuł... Pani Agnieszko trzymam kciuki za Panią.
    Autor: Kobieta
    2019-02-21 09:07:07
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    a tak płakali bo juz nie ma egzaminów między korpusami. to teraz kur8a mamy! 23 letni oficer po 4 latach czytania ksiązek! hahaha
    Autor: bizon