Piątek, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -

Prawo konsumenckie im nie straszne

Artur Krasowski z Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie wygrał IV Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej - etap finałowy.


Konkurs został zorganizowany przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Zakres wiedzy dotyczył: sprzedaży konsumenckiej, prawa ochrony konkurencji i konsumentów, prawa telekomunikacyjnego, bankowego, turystycznego, działania stałych polubownych sądów konsumenckich oraz przeciwdziałania nieuczciwym praktykom rynkowym.

W konkursie wzięło udział 11 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

Laureaci IV Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej:

1. Artur Krasowski z Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie

2. Paulina Płocharczyk z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie

3. Magdalena Prusik z Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie



Powiązane wydarzenia



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • 28 maja, Szczytno – Darmowe szkolenie z pierwszej pomocy
    Mogą w nim wziąć udział również mieszkańcy powiatu.
    Autor: Redakcja
    2017-05-26 13:52:01
  • 28 maja, Szczytno – Darmowe szkolenie z pierwszej pomocy
    Szkolenie tylko dla mieszkańców Szczytna??? Czy mieszkańcy powiatu mogą wziąć w nim udział?
    Autor: Iza
    2017-05-26 13:47:52
  • Dramat w Jedwabnie, nie żyje 2-letni chłopiec
    Ok, masz racje, ale co 2 letni chłopczyk robił SAM nad stawem.
    Autor: taki sobie ja
    2017-05-26 12:32:37
  • Dramat w Jedwabnie, nie żyje 2-letni chłopiec
    Przez p... staw biedne dziecko nie zyje. Gmina niech zamek wstawi do bramki lub zakopie caly staw po co ten plac w takim miejscu.
    Autor: Mieszkanka jedwabno
    2017-05-26 08:09:35
  • Rondo oznacza utrudnienia w Rozogach