Sobota, 20 Kwiecień
Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -

Porażka Błękitnych, przełożona inauguracja Omulwi

Porażką 1:3 z liderem 1 grupy ligi okręgowej Victorią Bartoszyce zakończył się dla pasymian przedostatni sprawdzian przed ligą. Jedyną bramkę dla Błękitnych zdobył Kamil Kosiorek. Inny nasz IV-ligowiec Omulew Wielbark rozegrał grę wewnętrzną. Zaplanowane na 24 marca zaległe spotkanie wielbarczan z Mamrami...

Porażką 1:3 z liderem 1 grupy ligi okręgowej Victorią Bartoszyce zakończył się dla pasymian przedostatni sprawdzian przed ligą. Jedyną bramkę dla Błękitnych zdobył Kamil Kosiorek. Inny nasz IV-ligowiec Omulew Wielbark rozegrał grę wewnętrzną. Zaplanowane na 24 marca zaległe spotkanie wielbarczan z Mamrami Giżycko najprawdopodobniej zostanie przełożone na inny termin.

BŁĘKITNI PASYM

Victoria Bartoszyce – Błękitni Pasym 3:1 (0:1)

0:1 – Kamil Kosiorek (38), 1:1 – (81), 2:1 – (85), 3:1 – (88)

Błękitni: Malanowski - Młotkowski, S. Foruś, Stalmach, Staszewski – K. Miłek, M. Nosowicz, B. Nosowicz, A. Foruś, Kędzierski - Kosiorek w drugiej połowie na boisku pojawili się także: Mikołajewski, D. Kruczyk i M. Kruczyk.

Pasymianie nie sprostali w Bartoszycach liderowi 1. grupy ligi okręgowej miejscowej Victorii i ulegli 1:3. Jedyną bramkę dla pasymian zdobył w 38 minucie spotkania Kamil Kosiorek, gospodarze wszystkie trzy trafienia uzyskali w końcówce meczu przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść.