Sobota, 24 Luty, Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Politycy nakręcają biznes

Taką patriotyczną pelerynę, jaką miał na sobie Jarosław Kaczyński, można kupić w Szczytnie. Sprzedaje je Jan Myślak, właściciel smiesznysklep.pl. Materiał o sklepie pana Janka i pelerynie prezesa Kaczyńskiego zrobiła telewizja Polsat. Efekt?Efekt telewizyjnego materiału to kosmiczne zamówienia na patriotyczną pelerynę, którą miał na sobie prezes PiS Jarosław Kaczyński.

- Tygodniowo sprzedawałem od dwóch do trzech sztuk tych peleryn – mówi Jan Myślak ze Szczytna. - A po materiale w Polsacie tylko dziś (wtorek – przyp. red.) sprzedałem aż 81 sztuk. Widać, że ten polityk doskonale potrafi lansować polskich przedsiębiorców. Polskich, bo dodam, że ta peleryna, którą miał na sobie Jarosław Kaczyński została wyprodukowana przez górala z Zakopanego. Te same peleryny sprzedaję również i ja, w sklepie stacjonarnym przy ulicy Polskiej w Szczytnie i sklepie internetowym smiesznysklep.pl.

Koszt takiej peleryny to 15 zł. - Zostały one wyprodukowane na Euro 2012 i właściwie tylko wówczas się sprzedawały – mówi pan Jan. - Ale teraz po tej telewizyjnej akcji schodzą jak świeże bułeczki.

Sprawę patriotycznej peleryny nagłośnił dziennik „Fakt”, po tym, jak zdjęcie, na którym widać Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) w czapce z daszkiem oraz pelerynie z orłem na piersi, upublicznił w internecie wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński.Powiązane wydarzeniaKomentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

 • Przy ulicy Burskiego powstanie plac zabaw
  Szkoda, ze na Łomżyńskiej w Szczytnie nikt nie chce postawić placu zabaw dla dzieci :( Stoi jedna zjeżdżalnia i jedna huśtawka, na ktore strach dziecko wsadzić ...
  Autor: Natalia Zapaśnik
  2018-02-22 12:06:30
 • Narkotyki schował w lodówce, bo… lubił je mieć
  Oby takich akcji było więcej. Jedna akcja oczywiście tylko dla pokazu, że Policja działa. Jeszcze to tylko jakiś młodziak, z mało ilością tego dziadostwa. Pięknie by się stało jak by się wzięli za tych grubszych dilerów tzw. Baronów narkotykowych. Oczywiście Policja ma w tym interes. Policja jest umoczona w tym po uszy. Tak samo jak w czasach "witaj w krainie co wszystko ginie“. Gdzie interes pomiędzy złodziejem, a policjantem kwitł. Kwitnie nadal...
  Autor: Krystyna
  2018-02-22 11:22:40
 • Anioły Sportu rozdane (zdjęcia)
  Sorry , ale to żenada. A tym bardziej ten klub biegacza, Jurand. Są chciwi na kasę. Oni już wiedzą o co chodzi, niech będą świadomi ,że inni też wiedzą.
  Autor: Piotr
  2018-02-21 14:49:12
 • Żłobkowa wojna pachnie wyborami
  Artykuł stronniczy.
  Autor: Beata N.
  2018-02-20 11:54:06
 • Nie żyje Karol Wojciechowski
  [`]
  Autor: Jola
  2018-02-20 09:09:55
 • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
  ŁO MATKO BOSKO TO STRASZNE POD MUR ZE ZBRODNIARZEM !!!! hahahahhahahahahahha o uj brak słów :D
  Autor: czujny
  2018-02-20 08:50:47
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  hmm Michal skocnzyl cienka szkole w olsztynie, a zamiast uczyc sie caly czas balowal.. powodzenia
  Autor: toTYLKOja
  2018-02-19 01:23:55
 • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
  To jest dno, żałosne...policja......do więzienia?.... brak słów
  Autor: Magnatron
  2018-02-17 20:44:43
 • Policja przerwała „lodową zabawę” 19-latkom
  Jak widać są różne komentarze, i można powiedzieć że każdy miałby rację. Niech ćwiczą bardzo dobrze, są tego plusy, ale i jest bardzo duże niebezpieczeństwo takiej jazdy, bo jak widzicie to na środku stoi słup w który można trafić lub w drzewo które też są nie daleko tafli, jak w zeszłym roku była tragedia nad jeziorem. Ludzie to nie tor do takiej jazdy gdzie jest pusto do okoła. A tu policja interweniowała i pewnie skończyło się tylko na pouczeniu.
  Autor: Piotr
  2018-02-16 19:27:54
 • Krzysztof Pawłowicz wraca do gry
  ta rosyjska flaga w tle bardzo wiele mówi o człowieku
  Autor: jacek
  2018-02-15 10:40:59