Czwartek, 19 Lipiec, Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Policyjne patrole rowerowe ruszyły w miasto

Część szczycieńskich policjantów przesiadła się właśnie na rowery. Dziś (czwartek, 10 maja) ruszyły specjalne patrole rowerowe. - To doskonała forma nadzorowania miejsc, do których nie może dotrzeć patrol zmotoryzowany – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji.



W rozpoczętym właśnie sezonie szczycieńscy policjanci wykorzystują do codziennej służby rowery policyjne. Tego rodzaju patrole można zobaczyć w okolicy parków, jezior miejskich, placów zabaw, boisk oraz na innych tak zwanych terenach zielonych

 

- Funkcjonariusze mają na celu przeciwdziałanie zjawiskom spożywania alkoholu w miejscach do tego nieprzeznaczonych oraz patrolowania miejsc gdzie mogą gromadzić się osoby nieletnie zagrożone demoralizacją – mówi podkomisarz Szczepanek. - Policjanci kontrolują również okolice punktów sprzedaży alkoholu.

 



Komentarze do artykułu

Anka

Co za ludzie tu się wypowiadają? To jest ścieżka rowerowa, pipieram Obrońcę:) A reszcie polecam wizytę u okulisty :D

Obrońca uciśnionych

Panie Ciekawski. Jakby Pan wytężył swój dociekliwy wzrok nieco dalej, to z pewnością zaważyłby Pan, iż Policjanci poruszają się po ścieżce rowerowej (tak, po ścieżce rowerowej można JEŹDZIĆ ROWEREM!). Radzę poluzować nieco kija i szukanie problemów zacząć od siebie.

Wojtek

A czy tych 2 moze Straz Miejska ukarac mandatem za jazde po chodniku!!! Sama kiedys zaplacilam. Zdjecie przesylam do TV!!

CIekawski

A panowie policjanci nie wiedzą, że się na rowerze po chodniku nie jeździ?

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Córki obwiniają lekarza o śmierć ojca
    Nocna opieka medyczna? To raczej kabaret! Zdarza się, że dzieci są badane przez lekarza ginekologa, który zachowuje się jakby bał się w ogóle je dotknąć!!! A na końcu i tak słyszymy: "Proszę poczekać do poniedziałku"
    Autor: Mama
    2018-07-18 13:29:35
  • Wmurowali kamień węgielny pod szpital (film)
    Te same ryje od lat, budowa skrzydła szpitala a pchają się przed kamery jak zwykle ludzie kompletnie nie mający nic z tym wspólnego.
    Autor: Szczytniak
    2018-07-18 10:24:02
  • Córki obwiniają lekarza o śmierć ojca
    Szpital w Szczytnie i Jego pożal się ..... Od lat to samo i co ? i nic.
    Autor: Jarosław"Pol...Zbaw...
    2018-07-17 21:38:11
  • 12 lat w wieży. Czy i co dalej? Rozmowa z burmistrz Danutą Górską
    Popieram w całości to co napisałaś "anna". Górska już dawno powinna odejść a w jej miejsce należy wybrać kogoś, kto będzie potrafił i chciał wykorzystać potencjał turystyczny Szczytna. Ona się nadaje wyłącznie do nasadzania kwiatków, co robi od lat.
    Autor: Marcin
    2018-07-17 10:50:09
  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Do Mariana. Macie. Dokładnie 235 artystów abstrakcjonistów. Na Wiejskiej malują nam przyszłość rodem z zamierzchłej przeszłości. I czemu te tysiące wolą pracować na czarno u Niemca? Może lepiej płaci niż nasz patriotyczny biznes?
    Autor: massakra
    2018-07-14 18:07:40
  • Mańkowski kandydatem na burmistrza Szczytna
    Uważam Pana Krzysztofa za bardzo dobrego kandydata na burmistrza. Jest to szlachetny dobry człowiek nie kierowany zawiścią i próżnością. Trzymam kciuki Panie Krzysztofie
    Autor: Maria
    2018-07-13 23:40:00
  • Honorowa odznaka dla dyrektora Mańkowskiego
    Zasługi na rzecz rozwoju sportu motorowego :)
    Autor: stef
    2018-07-13 14:14:39
  • 12 lat w wieży. Czy i co dalej? Rozmowa z burmistrz Danutą Górską
    Burmistrz wskazuje że rozwiązała kwestię dróg czyli nie zauważa zakorkowania całego miasta. Jej zdaniem poprawa w niektórych miejscach nawierzchni jest wystarczająca. Budowane są mieszkania, owszem teraz 12 a wcześniej prawie 20 lat temu. Niestety oczekujących jest prawie 180 rodzin. Czyli na kolejne trzeba poczekać następne dzieścia lat? Są miejsca w żłobkach. Miejskich czy będą jak prywatny inwestor dopiero wybuduje? Wyludnianie się miasta można oceniać nie na podstawie meldunków lecz twardych danych GUS. Osoby przebywające w mieście czasowo (nauka, praca) nie powodują wzrostu dochodów miasta. Pani Burmistrz powinna chyba bardziej realnie stąpać po ziemi. Ps. nawiązując do opisywanego obrazu Picassa to parafrazując co mi po pięknych ścianach mieszkania skoro nie stać mnie będzie na meble czy jedzenie?
    Autor: anna
    2018-07-13 09:41:31
  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Ale kicha, co za bryndza. Nie ma cie lepszych artystów niż z Niemiec?? Już pełno tych łobuzów z Niemiec u nas, ile ludzi pracuje na czarno u niemców. Tysiące.
    Autor: Marian
    2018-07-12 12:41:27
  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Mógł przyjechać dziesięć lat temu to by dopiero był niezadowolony...
    Autor: Piotr