Czwartek, 17 Styczeń, Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Płetwal świetny w Giżycku


W weekend odbyły się Zawody Pływackie z okazji 20-lecia Pływalni w Giżycku. Do rywalizacji przystąpiło 187 uczestników z 13 klubów (w tym 36 z Białorusi i 16 z Litwy), w tym i 14 zawodników z Płetwala Szczytno.



Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Sławomira Szczerbala, zdobywając 43 medale (23 złote, 10 srebrnych, 10 brązowych). Dało to klubowi 2 miejsce w klasyfikacji medalowej. Medale zdobyli: LIS Magdalena (4 złote), PIECHOWICZ Karolina (4 złote), PIEŃKOWSKA Martyna (4 złote), CHOROSZEWSKI Ignacy (3złote, 1 srebrny), DYMERSKA Weronika (3złote, 1 brązowy), JAKUBCEWICZ Dawid (2 złote, 1 brązowy), PIEŃKOWSKA Zuzanna (1 złoty, 3 srebrne), CHOROSZEWSKI Iwo (1 złoty, 1 srebrny, 2 brązowe), KRAUZA Julia (1 złoty), SIERAK Kinga (3 srebrne, 1 brązowy), WICIAK Radosław (2 srebrne, 2 brązowe), HURNICKI Jan (1 brązowy) i KŁOSIŃSKI Jędrzej (1 brązowy).


 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2018-12-14 09:28:41

33 medale Płetwala w mistrzostwach

  • Piątek, 2018-10-12 10:50:43

Kolejne sukcesy zawodników Płetwala

  • Piątek, 2018-06-29 12:23:49

PŁETWAL W PIERWSZYM SZEREGU

  • Sobota, 2018-06-23 15:29:50

PŁETWAL POKAZAŁ KLASĘ W OLSZTYNIE

  • Piątek, 2018-04-13 10:25:17

Choroszewski trzeci, Płetwal - dwunasty

  • Środa, 2017-10-04 10:12:22

Złota Karolina z Płetwala


Komentarze

  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk
    2019-01-15 15:20:22
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
    Autor: kolega
    2019-01-15 14:44:58
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Pan Rafał jak mnie pamięć nie myli będąc Dyrektorem GOK w Pasymiu zapewniał wszystkich, że uruchomi w tamtej gminie \"Hollywood\"! Na pewno można jego słowa brać na serio :)
    Autor: jan
    2019-01-15 14:41:39
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Bez urazy - perspektywy Pasymia (tamtejszego GOK) nie dotyczą Szczytna. Pan Kiersikowski jeszcze się nie ogarnął.
    Autor: Śmieszek
    2019-01-14 16:26:44
  • Rozogi i Szczytno z certyfikatem „Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”
    Piekne wypelnienie zielonej sukienki. Moge wiedziec gdzie ta pania poznac?
    Autor: Pedro
    2019-01-14 09:42:19
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Dobrze, że propozycje kontrkandydata Pana Mańkowskiego zostały zauważone i będą realizowane :)
    Autor: mieszkaniec
    2019-01-14 08:32:53
  • Pasymski Disneyland – felieton Romana Żokowskiego
    No bez jaj, stary rynek jak i ratusz był obskurny i gburowaty.
    Autor: xyz
    2019-01-13 17:45:26
  • Lodowiska zamiast dróg powiatowych
    Zarządca drogi mówi że nie ma kasy. Ciekawe czy brakuje też na diety radnych powiatowych i wypłaty ,”trzynastki” dla Pana Starosty i jego pracowników...
    Autor: Himer