Poniedziałek, 18 Grudzień, Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Pięciokrotne złoto Kingi w Mławie

Kinga Sierak, Magdalena Lis i Ignacy Choroszewski to szczycieńscy pływacy, którzy zanotowali znakomite wyniki na zawodach w Mławie.



W Mławie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mława. Wystartowało 395 zawodników z 29 klubów.

W tym gronie znalazło się aż 16 zawodników Płetwala Szczytno. W eliminacjach (50 m dowolnym, grzbietowym, klasykiem i motylkiem) uzyskali jedne z najlepszych wyników, które pozwoliły na występ w finałach (startuje tam po 6 najlepszych zawodniczek i zawodników z każdej kategorii wiekowej). Zawodnicy trenera Szczerbala zdobyli 28 medali (8 złotych, 9 srebrnych, 11 brązowych). Dało to klubowi 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika Kinga Sierak (16 lat i starsi), Magdalena Lis (11 lat) i Ignacy Choroszewski (9 lat) zajęli drugie miejsca.

Sztafeta w składzie: Kinga Sierak , Marcin Kłak, Iwo Choroszewskii Radosław Wiciak zajęła 3 miejsce na dystansie 4x50 m stylem dowolnym.

Medale zdobyli: Kinga Sierak (5 złotych, 1 brązowy), Marcin Kłak (2 złote 1 srebrny, 2 brązowe), Karolina Piechowicz (1 złoty, 1 srebrny), Magdalena Lis (2 srebrne, 2 brązowe), Zuzanna Pieńkowska (2 srebrne, 1 brązowy ), Nikola Filipczak (1 srebrny, 2 brązowe), Ignacy Choroszewski (1 srebrny, 2 brązowe), Weronika Dymerska (1 srebrny, 1 brązowy), Iwo Choroszewski ( 2 brązowe) i Radosław Wiciak ( 1 brązowy).

zch



Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2017-11-02 14:42:22

Waleczne pasymianki sięgnęły po złoto

  • Środa, 2017-11-01 15:43:04

Rozogi na złoto i diamentowo



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Jest kandydat na burmistrza Szczytna
    Czy PSL,SLD,PSL....to ten sam typ ludzi, iść tam gdzie nie trzeba się narobić tylko zbierać kasę. Wszyscy siebie warci.
    Autor: mieszkaniec
    2017-12-18 11:33:17
  • Szpital wciąż walczy o rehabilitację
    Nie ładnie Elmed nie ładnie...
    Autor: Borys
    2017-12-16 12:44:23
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka
    Autor: Aleksandra Orzoł
    2017-12-15 22:17:15
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej
    Autor: Kasia
    2017-12-15 22:16:00
  • Znikająca zatoka autobusowa
    Pan Nowociński kłamie bo cała dokumentacja pozwalająca na budowę zatoki jest . Na zajęcie gruntu pod budowę zatoki wyraził zgodę poprzedni wójt gminy Rozogi pan Zapert którą to dokumentację zatajono podczas sprzedaży zatoki którą to działkę kupiła pani radna z Łuki gdzie to właśnie ona powinna o wybudowanie zatoki najbardziej walczyć - jakiś dziwny zbieg okoliczności . Chodzi tu wyłącznie o interes prywatny bo zatoka koliduje pani radnej w osobistym interesie i jakimś dziwny cudem wszyscy pod tym przekrętem się podpisują . Jeśli to zmiana nie istotna to dla czego musiała się na nowo podpisać Komenda w Szczytnie zatwierdzjąc tą zmianę i czy aby na pewno komendant coś o tym wie ?? Zobaczymy co powie na to pan wojewoda z Olsztyna ??? :-)
    Autor: Rafał
    2017-12-15 15:27:18
  • Jerzy Cimoszyński odchodzi na emeryturę
    Czy to aby na pewno potrzebne stanowisko?
    Autor: ga
    2017-12-14 15:07:59
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h
    Autor: Hrynial
    2017-12-14 13:16:03
  • Policjanci polują na pieszych
    W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do nierespektowania prawa. Zasady są jasne. Skoro jest zakaz i ktoś go nie respektuje, to naraża się na sankcje. Proste?
    Autor: kama
    2017-12-14 09:44:19
  • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
    Chłopska partia PSL. Widział ktoś chłopa z taką ilością pudru? Ale to nie jest ważne. Ważne, ze PSL ma już tylko 3% poparcia. Niedługo zapomnimy o tych "dżentelmenach".
    Autor: Rolniczka
    2017-12-13 23:10:24
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Co za dno
    Autor: Wiesław paleta