Sobota, 21 Kwiecień, Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Panie Anna i Aneta to najlepsze tenisistki w mieście

Anna Mocarska – Gierach, przed Anetą Gudzbeler, wygrała finałowy turniej Grand Prix Szczytna Kobiet w tenisie ziemnym.Mecze stały na wysokim poziomie i były bardzo wyrównane. Odbyły się w ostatnią niedzielę. Zawody wygrała Anna Mocarska–Gierach. Drugie miejsce przypadło Anecie Gudzbeler, a trzecie miejsca ex aequo zajęły Lidia Gąsiorowska i Olga Rożenek.

Szczególnie cieszy występ młodych tenisistek: 16-letniej Lidki, która toczyła równorzędne mecze z bardziej doświadczonymi rywalkami, a także występującej po raz pierwszy w turnieju Wiktorii Rożenek. W przerwie między zmaganiami pań mecz pokazowy na korcie do minitenisa i lekkimi piłkami rozegrali 9-letni "Krasnal" Kacper Gierach, grając jak równy z równym ze znanym szczycieńskim tenisistą Mirosławem Drapałą. Tym samym spełnia się idea Tenis Club Szczytno, by rozwijać od dziecka tenis na ziemi szczycieńskiej.
 

Puchary zadowolonym tenisistkom wręczył dyrektor MOS Krzysztof Mańkowski. Przy okazji turnieju podzielono się wielkanocnym jajkiem i złożono świąteczne życzenia.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2018-03-21 14:23:44

Anna Jesień zaprasza na Triathlon

  • Wtorek, 2017-12-05 13:15:30

Chrapaniem pobudził ludzi

  • Środa, 2017-11-22 15:11:07

Sobieskie koszykarki najlepsze w powiecie


Komentarze