Czwartek, 21 Wrzesień, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Orlik przy Lanca ograniczony

Boisko wielofunkcyjne Orlik przy ulicy Lanca w Szczytnie będzie działało jedynie do godz. 20, a nie do 22.


To efekt protestu okolicznych mieszkańców. - Były petycje grupowe, ale i indywidualne interwencje w tej sprawie – przyznaje Danuta Górska, burmistrz Szczytna. - Nie są to łatwe sprawy, bo zarówno dorośli mieszkańcy okolicznych bloków, jak i młodzi mieszkańcy naszego miasta mają swoje racje. Szukaliśmy jakiegoś kompromisu. I mam nadzieję, że ograniczenie godzin otwarcia obiektu jest takim kompromisem. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkich to uszczęśliwi, ale musieliśmy podjąć jakąś decyzję. Dodam jeszcze, że ograniczenie dotyczy tylko boiska przy ulicy Lanca.

Ostateczną decyzję w tej sprawie podjęli miejscy radni.

 



Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2017-09-21 12:24:37

Przy torach będzie jednak rondo

  • Czwartek, 2017-09-07 09:59:56

Przy torach będzie jednak rondo

  • Środa, 2017-09-06 15:09:53

Przytulisko zaopatrzone datkami



Komentarze do artykułu

Jan Kowalski

Ograniczeni to wydają się być radni którzy to przyklepali!Kompromis to by było do 21 bo cisza nocna zaczyna się od 22!Boisko zajęły kluby od poniedziałku do piątku non stop.Postronni ludzie nie mają kiedy pograć bo gra KLUB MA TRENING!Ludzie to jest boisko przy szkole,jak dzieci maja W-F na tym obiekcie to też zabronicie?Place zabaw koło bloków pozamykać przecież są blisko hałas jest POZAMYKAĆ wszystko cisza ma być i koniec!A dlaczego boisko do koszykówki jest również zamykane o 20 wraz z orlikiem?Przecież znajduje się 50 metrów od bloku jak nie dalej!

Nikodem Strach

I tak orlik byl zamykany 20.30 wi3c pozdrawiam zbycha

Napisz

Komentarze

  • Uczniowie zatruli się na szkolnej wycieczce
    Pani nauczycielko prosze sie nie przejmowac. Niech rodzice poswiecaja wiecej czasu dzieciom i na wycieczke zabiora. A nie wszystko nauczyciel. Babcia niech tez sie ruszy a nie tylko plotki po wsi robi. Jest pani cudownym nauczycielem. Pracowitym jakich malo. Coraz mniej was sie robi w szkole takich oddanych i lubianych nauczycieli. Jedna pani tez miala pod gorke z kolezanka od tego samego przedmiotu. Przezyla i wyszla z tego silniejsza i madrzejsza. Co nas nie zabije to nas wzmocni.
    Autor: rodzic
    2017-09-15 23:43:09
  • Nocny pościg zakończył się wypadkiem
    JP
    Autor: WIELBARK
    2017-09-15 13:41:04
  • Piotr Karczewski zamienił fizykę na motocykl
    Prawdziwy klub Jurand to był w latach 90-tych. Teraz to zebrała się grupka emerytów i przejęła 'niezarejestrowaną' nazwę. Nie wiem czy kilku 'prawdziwych' motocyklistów jest w tym klubie :)
    Autor: johnny
    2017-09-15 11:27:12
  • Nocny pościg zakończył się wypadkiem
    jak on uciekł jak napisali że jest zatrzymany?
    Autor: eryery
    2017-09-14 22:18:29
  • Uczniowie zatruli się na szkolnej wycieczce
    Jedna z nielicznych nauczycielek, która cokolwiek robiła dla uczniów. Pewnie "najmadrzejsi" róbcie z niej główna winną, a później to narzekajcie, że nauczyciele nic z dziećmi nie chcą robić. Szósta klasa to już nie takie dzieci, dziewczyny wystroić i umalować do szkoły się potrafią a proste polecenie do nich nie dociera, to raczej z nimi coś nie tak jest
    Autor: Rodzic
    2017-09-14 21:54:27
  • Uczniowie zatruli się na szkolnej wycieczce
    Nie oszukujmy się .. dzisiejsze dzieci trudno jest dopilnować. Nauczycielka nie jest wszystkiemu winna. Po jednym owocu nie stałoby się nic, a że rodzice nie nauczyli dzieci żeby słuchać starszych to efekt jest.
    Autor: Wielbark
    2017-09-14 20:55:18
  • Uczniowie zatruli się na szkolnej wycieczce
    Kto mądrzejszy,to sprobowal, a nie sie nazarl. Ech, dzieciaki, rodzice nie nauczyli, czego nie można...szkoda nauczyciela, siedziec z nimi w szkole,w ksiazce czarny bez pokazac i powiedziec,ze szkodliwy,a nie do lasu zabierac.
    Autor: winatuska
    2017-09-14 20:54:13
  • Uczniowie zatruli się na szkolnej wycieczce
    Byłam tam i to wcale tak nie było. Nauczycielka powiedziała uczniom, że mogą spróbować, ale dodała, że tylko jedno. Oni zaczęli jeść garściami i wyszło jak wyszło. Ja na szczęście tego świństwa nie jadłam, ale oni już tak, więc to po części wina nauczycielki i nasza.
    Autor: [x]
    2017-09-14 20:15:13
  • Uczniowie zatruli się na szkolnej wycieczce
    Szosta klasa to dzieci dwunastoletnie, nauczycielka mowila zeby sprobowali to tak tez zrobili. Zreszta nauczycielka tez probowala takze nie zwalajmy wszystkiego na dzieci. A czemu nie napisano, ze byla szostka zatrutych dzieci a nie czworka? Nauczycielka to zona dyrektora szkoly, wiec najlepiej teraz ja bronic i wszystko na dzieciaki zwalic. Skoro nauczycielka od przyrody nie wiedziala, ze nie mozna jesc czarnego bzu to wodac ze jest niekompetentna w swoim zawodzie
    Autor: Lala
    2017-09-14 19:51:37
  • Uczniowie zatruli się na szkolnej wycieczce
    Pewnie się obczytały że faza po tym będzie i zjadły.Nie ma co winić nauczycielki.
    Autor: W
    2017-09-14 18:30:31