Niedziela, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Odnowa zaprasza na wyjątkowe rekolekcje

Już w najbliższy wtorek, 24 kwietnia w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Ich organizatorem jest Odnowa w Duchu Świętym, która działa przy parafii już 23 lata.Rekolekcje potrwają przez osiem tygodni, a spotkania będą odbywały się w każdy wtorek począwszy od 24 kwietnia.


- Najpierw spotykamy się na mszy o godz. 18, a po nabożeństwie rozpoczną się rekolekcje, na których będziemy poruszali tematy związane z miłością Bożą, grzechem, uzdrawianiem, czy Duchem Świętym, ale w kontekście naszego codziennego życia – mówi Grzegorz Chmielewski, pomysłodawca rekolekcji i członek Odnowy w Duchu Świętym. - Myślę, że każdy znajdzie tu cząstkę siebie. Żyjemy w takich czasach, że mamy trudność z dostrzeżeniem tego, że Bóg działa w naszym życiu, a działa.
 

Poszczególne konferencje poprowadzą kapłani z parafii pw. WNMP, ale też i księża goście oraz osoby świeckie.


- Zależy nam, aby ukazać na tych rekolekcjach różnorodności Bożych działań, różnorodność ludzkich doświadczeń Bożej obecności – zachęca pan Grzegorz. - Gorąco zapraszam wszystkich na nasze rekolekcje. Dodam tylko, że są one przewidziane raczej dla osób pełnoletnich i warto wziąć udział w każdym wtorkowym spotkaniu, bo będą one się łączyły.Odnowa w Duchu Świętym przy parafii pw. WNMP powstała dokładnie 23 lata temu. Utworzyły ją dwa małżeństwa: Chmielewskich i Kusiorów oraz ówczesny wikary ksiądz Cezary Opalach. - Te lata pokazały nam, jak bardzo Duch Święty działa w naszym życiu – mówi pan Grzegorz. - Ale o tym będzie można właśnie dowiedzieć się podczas naszych rekolekcji. Gorąco wszystkich zapraszamy, już w najbliższy wtorek na godz. 18.Komentarze do artykułu

Sandra

Docenia Państwa poświęcenie i miłość do dzieci

Obserwator

Do "Helena Modrejewska" Nie rozumiem Twojej zazdrości. Masakra kobieto. Ktoś pomaga dzieciom, a ty piszesz takie rzeczy? Obrzydliwa zazdrość

Helena Modrejewska

Takie świętoszkowate a na dzieciach kokosy zbijają

Napisz


Komentarze

 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Mam jedno konkretne pytanie odnośnie tego wypadku: JAKIEJ MARKI i MODEL był radiowóz którym Ci policjanci RD mieli wypadek ??? Ze zdjęć i nagrań w mediach nie idzie tego ustalić. Proszę o konkretną odpowiedz. Pozdrawiam
  Autor: Fafik
  2018-05-27 13:48:07
 • Kołakowska, Fabisiak, Pabich – troje muszkieterów ze Świętajna
  Jedno wiem, że nikt z mojej rodziny i sąsiadów nie zagłosuje na poprzedniego wójta. Pan Pabich powinien raczej poszukać nowego sposobu na życie, bo w lokalnej polityce już był i dostał czerwoną kartkę od wyborców.
  Autor: Marta P.
  2018-05-27 13:30:40
 • Zaginął słuchacz kursu podstawowego, policja prosi o pomoc
  Jak można pomóc skoro nawet nie wiadomo jak wygląda? Czy aż tak ciężko policji wpaść na pomysł aby udostępnić zdjęcie zaginionego?
  Autor: Szerlok
  2018-05-27 12:23:52
 • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
  Jesteś " Wielki' Twoje poczynania są na skraju bezpieczeństwa. Działania Twojej grupy są wspaniałe. Podziwiam Was.
  Autor: Bozena
  2018-05-27 01:58:58
 • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
  Maciek jesteś Wielki . Twoje zasługi dla Nas dla Ciebie są wielkie.Jesteś super specjalistą. Wiem o Twoich poszukiwaniach ludzi utopionych w dziwnych okolicznościach. Szacunek dla specjalisty i znajomego z Pasymia. Podziwiamy i pozdrawiamy.
  Autor: Bozena
  2018-05-27 01:51:42
 • Zaginął słuchacz kursu podstawowego, policja prosi o pomoc
  Armagiedin rudkiwski
  Autor: Walaus
  2018-05-26 21:11:19
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Odszedł wspaniały kolega i policjant. Byłeś zawsze uśmiechnięty, pomocny i bardzo koleżeński - takiego zapamiętam Cię na zawsze. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Tego jak bardzo mi przykro nie jestem wstanie opisać słowami...
  Autor:
  2018-05-26 18:44:43
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Tragedia.Mlody człowiek. Spoczywaj w spokoju.Moje kondolencje dla rodziny.
  Autor: Krzysztof - emeryt
  2018-05-26 14:45:00
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Jak zwykle wszyscy wiedzą lepiej! Jak można przeczytać, że odszedł mąż i ojciec dwójki dzieci, a później pisać, że bardzo się z tego cieszy! Wszystkie radiowozy to gruchoty mówiąc prostym językiem, aby wszystkie barany które obrażają Pana Piotra oraz jego rodzinę zrozumieli, że to nie jest kwestia szybkiej prędkości, niezapiętych pasów bądź trzeźwości. Mogę nawet ręczyć, że Pan Piotr zawsze zapinał pasy i jeździł przepisowo. Zastanówcie się teraz gdybyście mieli tak jak oni zmianę nocną czy dalej byłoby tak łatwo wam wszystko robić. Zmęczenie niestety zwycięża nad człowiekiem. Uważam, że wszyscy tu komentujący źle i niestosowne beszczeszczą jego osobę. To że nie lubicie policjantów bo są tacy i nie tacy to nie wkładajcie wszystkich w całą gromadę. Pana Piotra znałam osobiście i krzyczę to teraz wszystkim to był wspaniały człowiek. Służył dobrą ręką dla wszystkich. Kochający mąż i tatuś, który miał całe życie przed sobą. To jest bardzo wielka tragedia która wylewa łzy z oczu wszystkich którzy go znali. Zamiast pisać tu głupoty to pomódlcie się za Jego duszę. Spoczywaj w pokoju!
  Autor: Przyjaciółka
  2018-05-26 10:50:00
 • Czy gmina dopłaciła do głosowania w plebiscycie Wójt Roku?
  Ciekawa jestem czy Malik sprawdzał służbowe bilingi jak brał udział w konkursie na najlepszego sołtysa w powiecie.Zajmował wysokie pozycje chociaż wybitnym sołtysem nie był.
  Autor: Ala
  2018-05-26 06:29:54