Sobota, 21 Kwiecień, Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Obrobił mieszkanie z fajek, bo myślał że wujek się zgodzi

32-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty włamał się do domu swojego... wujka. Ukradł paczkę papierosów i 100 zł.Szczycieńscy policjanci śledczy postawili zarzut kradzieży z włamaniem 32-letniemu mieszkańcowi gminy Dźwierzuty. Mężczyzna w minioną środę, włamał się do mieszkania swojego wujka i zabrał papierosy oraz banknot stuzłotowy.

- 32-latek tłumaczył się policjantom, że wujek zwykle zapraszał go do siebie i częstował papierosami, gdy ten był w pilnej potrzebie – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Tym razem jednak drzwi do mieszkania krewnego były zamknięte, więc postanowił pokonać dzielące go od używek zabezpieczenie i wszedł do środka. Tam znalazł paczkę papierosów, którą wziął aby zaspokoić nikotynowy głód. Dodatkowo zauważył leżący stuzłotowy banknot i uznał, że też mu się przyda.

32-latek przyznał się do zarzucanego czynu. Teraz odpowie przed sądem za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Kodeks karny przewiduje za to karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat.Komentarze do artykułu

Jo tam

Ja to myślałem że w tej gminie to nikt nie zna numeru na psy

Napisz


Komentarze