Niedziela, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Nasza sonda – jak wyglądać powinny Dni i Noce Szczytna?

Zapytaliśmy mieszkańców Szczytna, jak powinny wyglądać Dni i Noce Szczytna.Iwona Breńska, Szczytno

 

Zawsze marzyłam, żeby były organizowane w stylu starego miasta. Uważam, że Dni i Noce Szczytna były organizowane z tradycją nawiązującą do naszego regionu, ale z uwzględnieniem współczesnych czasów. Moim zdaniem ceny powinny być zdecydowanie niższe niż obecnie oraz jedzenie na straganach świeże przez trzy dni imprezy, bo z tym bywa rożnie.

 

Joanna Kostrzeba, Wielbark

 

Czytałam, że mają być dwie sceny na tegorocznych Dniach i Nocach Szczytna. Uważam, że jest to krok w dobrą stronę. Chciałabym, żeby ceny na straganach były niższe, a zabawki dla naszych dzieci lepszej jakości.

 

Jolanta Górska, Szczytno

 

 

Moim marzeniem jest, aby na Dniach i Nocach Szczytna były tylko zespoły disco polo, ponieważ uważam, że ludzie najlepiej bawią się przy tego typu muzyce. Dobrze by było, gdyby organizatorzy zadbali o najmłodszych i zorganizowali więcej atrakcji dla nich.

 

Zbigniew Dobkowski, Szczytno

Impreza powinna być niepowtarzalne tak, aby turyści zapamiętali nasze miasta i chcieli do Szczytna wracać w każde wakacje. Moim zdaniem miasto powinno skupić się na przyciągnięciu inwestorów, co pozwoliłoby na repertuar z wyższej półki.

 

 

 

 

Zebrał Daniel Przybyłek

 

 

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze