Wtorek, 25 Wrzesień, Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Następcy Pawła Nastuli


Przybliżamy kolejne sylwetki młodych sportowców z naszego powiatu. Tym razem przedstawiamy młodych judoków z Gwardii Szczytno, najstarszej sekcji sportowej w naszym powiecie. Judoków na co dzień trenują Tadeusz Dymerski i Piotr Moskal.· Agata Kosińska ur. 2001, 3kyu

 

kadra województwa, wielokrotna medalistka mistrzostw województwa. Medalistka turniejów międzynarodowych i ogólnopolskich. Bardzo sympatyczna zawodniczka, z wrodzonym talentem do judo. Lubi słodycze, ale na co dzień zdrowo się odżywia.

 

· Kacper Maroszek ur. 2000, 2kyu

 

medalista mistrzostw województwa i turniejów międzynarodowych. Bardzo inteligentny zawodnik, świetny technik, bardzo sumienny i konsekwentny w dążeniu do celu, może osiągnąć najwyższe cele sportowe.

 

· Michał Jędrzejczyk ur. 2001, 2 kyu

 

V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików, medalista mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych. Wielki talent polskiego judo, olbrzymi potencjał zawodniczy na miarę olimpiady. Bardzo koleżeński i życzliwy dla innych, z dużym poczuciem humoru.

 

 

 

· Jonasz Krzysztonek ur. 2002, 3 kyu

 

Wielokrotny medalista mistrzostw województwa i turniejów międzynarodowych, naturalny talent do uprawiania judo. Lubi wyzwania nie tylko fizyczne, a także intelektualne, fan i uczestnik turniejów gier komputerowych.

 

· Wiktor Dodajewski ur.2004, 3 kyu

 

wielokrotny medalista mistrzostw Olsztyna, Bydgoszczy, Płocka i Elbląga złoty medalista turniejów międzynarodowych oraz Polski. Niesamowity „Gladiator" na treningach, lubi biegać po mazurskich lasach, nie do zatrzymania na zawodach. Lubi piłkę nożną, ale judo bardziej.


 

· Bartosz Kukliński ur.2005, 3 kyu

 

złoty medalista mistrzostw Olsztyna, Bydgoszczy i Elbląga złoty medalista turniejów międzynarodowych oraz Polski. Najlepszy piłkarz wśród judoków, bardzo błyskotliwy w dyskusjach i wypowiedziach. Wyróżniający się technicznie judoka.

 

Martyna Mróz ur. 2002, 4 kyu

 

uczestniczka i medalista turniejów towarzyskich. Niezwykle błyskotliwa zawodniczka z wrodzonym talentem do technicznego judo. Trenerzy czekają z niecierpliwością - na dalszy rozwój tej inteligentnej zawodniczki.

 

 

Maja Rykowska – ur. 2005, 4 kyu

 

 

uczestniczka i medalistka turniejów towarzyskich. Bardzo sympatyczna i dynamiczna osobowość, olbrzymie predyspozycje do judo. Maja lubi także lekką atletykę, ale judo bardziej, tak mówi trenerom.

 

 

Zosia Rykowska – ur. 2003, 4 kyu

 

uczestniczka i medalistka turniejów towarzyskich. Spokojna i zrównoważona, skuteczna w swoich walkach, potencjał na medalistkę zawodów rangowych. Oprócz judo lubi także lekką atletykę.

 

 

Aleksander Mróz – ur. 2006, 4 kyu

 

uczestnik i medalista turniejów towarzyskich. Jego pasją oprócz judo jest gitara. Uśmiechnięty i elokwentny lubi rozmawiać.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
  Nie każdy miał by odwagę jechać za bandą pijanych ludzi Chłopak sam udzielił pomocy wszyscy stali patrzyli Brawo !
  Autor: Kierowca
  2018-09-24 18:37:57
 • Gospoda stanie przy Mickiewicza?
  No dla mnie nic w tym złego, że taka gospoda powstanie w Szczytnie przy kościele, czy szkole. Zwłaszcza przy kościele - będą mieli ruch: stypy, śluby, wesela oraz matury. Natomiast widzę tu szybki ruch w związku z inwestycją Gminy Wiejskiej Szczytno w okolicach Jeziora Domowego Dużego. Ot co! Jak oni nam pałą to my im maczugą. Śmiechu warte. Wszystko jest uzależnione od tego, kto obejmie władzę, więc te zamiary, które objawił miejscowy inwestor, mogą spełznąć na niczym. No to sobie zażartuję z okazji jesieni: są wykopki. Każdy ziemniak usiłuje się utrzymać różnymi sposobami w swoim gruncie. Bo wyrastają przy nim potomkowie typu Wilczek, Gontarzewski. Reszta to są poukrywane pod różnymi szyldami stowarzyszeń i komitetów osoby, które jakby się wstydzą tego, co do tej pory robiły. Czyli źle robiły (pracowały)? Inną kategorią jest zadłużona pani Lenard, która pokazała w swoich wypowiedziach, jak mało zna to miasto. Niech pilnuje przedszkola. Bo miasto nim nie jest.
  Autor: Śmieszek
  2018-09-24 18:06:25
 • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
  Ta Kobieta to wstyd, matka dwójki dzieci i po imprezach jeździ pijana. Porażka . Jej mąż powinien taką babę pogonić . Dobrze że nikogo nie zabiła. Bo takich ludzi się nie żałuje ( zamiast w domu to się szlaja )
  Autor: Agata
  2018-09-24 16:40:34
 • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
  Pani Kaju, tak na marginesie nie ma takiego czegoś jak usiłowanie jazdy pod wpływem alkoholu, a dla Pana Michała wielkie brawa!
  Autor: Onn
  2018-09-24 16:26:12
 • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
  Ciekawe, kto ma nie najciekawsze zdanie nt. p.Wilczka, bo uważam całkiem co innego, jest osobą, która wprowadziła Purdę w 21 wiek, jest zaangażowany w sprawy gminne, pozyskuje dla nas pieniądze, wdrożył szereg ciekawych inicjatyw, Urząd wygląda jak urząd, a nie jak kiedyś jak jakiś barak, obsługa mieszkańców na wysokim poziomie, współpracuje z każdym sołtysem i radnym, jest osobą lubianą aczkolwiek wymagającą, szczerze to wolałbym żeby przegrał, bo szkoda żeby odchodził od nas :( a ten Pan Adamowicz, co sieje negatywną propagandę jest u nas znany jako oszołom i ma wyrok za pobicie, a uważa się za redaktora co walczy z wójtem
  Autor: Purdziak
  2018-09-24 15:40:11
 • Gospoda stanie przy Mickiewicza?
  Ciekawe jest lokowanie obiektów gastronomicznych, hotelowych i "rozrywkowych" przy szkole i kościele. W ogóle to mamy przedwyborczy wysyp pomysłów na inwestycje, których wcześniej nie podejmowano, nie ogłaszano. No po prostu wiosna jesienią! Nikomu źle nie życzę, niech mu się - temu lokalnemu inwestorowi powiedzie - ale przepraszam - dlaczego tak późno? teraz, kiedy uzgodnienia z obecnymi władzami nie są pewne? Może przyjść coś nowego, co będzie miało inną koncepcję zagospodarowania tego terenu. No cóż, najwięcej hasełek i informacji pojawia się u nas przed wyborami, a potem to już zwykła codzienna siermięga.
  Autor: Waga
  2018-09-24 15:33:30
 • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
  LUDZIE DZWOŃCIE NA 999 998 997 A NIE NA 112. 112 KIERUJE WAS DO OLSZTYNA A TAMTE NUMERY DO SZCZYTNA. JEST SZYBCIEJ!
  Autor: 999 998 997
  2018-09-24 15:28:31
 • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
  Co ty kobieto pleciesz ten człowiek sam jechał samochodem A druga sprawa był w pracy A trzecia że i tak by nie zdarzyl. A towarzystwo na pewno by go posłuchał śmiechu warte . Ta panna co prowadziła ten samochód powinna dostać taką karę że by jej się odechciało i samochodu i prawka bezmozgowiec i tyle
  Autor: Dzezabel
  2018-09-24 14:39:13
 • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
  " Dopóki jednak nie odpalili auta niewiele mogłem zrobić." ?????? Czy Pan wie, że jest coś takiego jak usiłowanie?? Trzeba było podejść jeżeli Pan widział, że wszyscy są pijani lub zadzwonić szybko na policje, a nie próbować jeździć za autem kiedy już i tak stanowiło ono zagrożenie. A potem wielki bohater robi sobie zdjęcia przy słupach. Nie zrobił Pan nic żeby uniknąć wypadku więc nie wiem z czego się Pan tak cieszy.
  Autor: Kaja
  2018-09-24 13:12:06
 • Przemysłowa chce „trzydziestki”
  Obwodnica??? to Przemysłowa i Łomżyńska tworzą jakąś obwodnicę. Buhahahahaha..... :))))))))))) Szczytno to na prawdę stan umysłu...
  Autor: tworki.pl
  2018-09-24 12:38:20