Niedziela, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Nasi pływali w 13 finałach w Mławie

Dziewięcioro zawodników Płetwala Szczytno wzięło udział w Otwartych Zawodach Pływackich o Puchar Północnego Mazowsza w Mławie. Łącznie rywalizowało 470 zawodników z 43 klubów.



Zawodnicy Płetwala pływając w eliminacjach (50 m dowolnym, grzbietowym, klasykiem i motylkiem) uzyskali jedne z najlepszych wyników w danych konkurencjach, które pozwoliły na występ w 13 finałach (startuje po 6 najlepszych zawodniczek i zawodników z każdej kategorii wiekowej).


Zawodnicy trenera Sławomira Szczerbala zdobyli 13 medali (4 złote, 5 srebrnych, 4 brązowe). Dało to klubowi 11 miejsce w klasyfikacji medalowej oraz 12 miejsce w klasyfikacji drużynowej (suma punktów wielobojowych za starty indywidualne). Sztafeta w składzie (14 lat i młodsi): LIS Magdalena, CHOROSZEWSKI Iwo, DYMERSKA Weronika, WICIAK Radosław zajęła 2 miejsce na dystansie 4x50 m stylem zmiennym.


W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: 2 miejsce LIS Magdalena (12 lat), 3 miejsce CHOROSZEWSKI Ignacy (10 lat), 4 miejsce CHOROSZEWSKI Iwo (14 lat), 5 miejsce PIECHOWICZ Karolina (13 lat), 10 miejsce WICIAK Radosław (14 lat), 14 miejsce DYMERSKA Weronika (14 lat), 19 miejsce DĄBROWSKI Marcin (13 lat), 19 miejsce PIEŃKOWSKA Martyna (9 lat) i 44 miejsce DYMERSKA Magdalena (11 lat). Medale zdobyli: LIS Magdalena (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy), PIECHOWICZ Karolina (2 złote), CHOROSZEWSKI Iwo ( 4 srebrne), CHOROSZEWSKI Ignacy (1 srebrny, 1 brązowy), DYMERSKA Weronika (1 srebrny, 1 brązowy) i WICIAK Radosław (1 srebrny, 1 brązowy).



Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Mam jedno konkretne pytanie odnośnie tego wypadku: JAKIEJ MARKI i MODEL był radiowóz którym Ci policjanci RD mieli wypadek ??? Ze zdjęć i nagrań w mediach nie idzie tego ustalić. Proszę o konkretną odpowiedz. Pozdrawiam
    Autor: Fafik
    2018-05-27 13:48:07
  • Kołakowska, Fabisiak, Pabich – troje muszkieterów ze Świętajna
    Jedno wiem, że nikt z mojej rodziny i sąsiadów nie zagłosuje na poprzedniego wójta. Pan Pabich powinien raczej poszukać nowego sposobu na życie, bo w lokalnej polityce już był i dostał czerwoną kartkę od wyborców.
    Autor: Marta P.
    2018-05-27 13:30:40
  • Zaginął słuchacz kursu podstawowego, policja prosi o pomoc
    Jak można pomóc skoro nawet nie wiadomo jak wygląda? Czy aż tak ciężko policji wpaść na pomysł aby udostępnić zdjęcie zaginionego?
    Autor: Szerlok
    2018-05-27 12:23:52
  • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
    Jesteś " Wielki' Twoje poczynania są na skraju bezpieczeństwa. Działania Twojej grupy są wspaniałe. Podziwiam Was.
    Autor: Bozena
    2018-05-27 01:58:58
  • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
    Maciek jesteś Wielki . Twoje zasługi dla Nas dla Ciebie są wielkie.Jesteś super specjalistą. Wiem o Twoich poszukiwaniach ludzi utopionych w dziwnych okolicznościach. Szacunek dla specjalisty i znajomego z Pasymia. Podziwiamy i pozdrawiamy.
    Autor: Bozena
    2018-05-27 01:51:42
  • Zaginął słuchacz kursu podstawowego, policja prosi o pomoc
    Armagiedin rudkiwski
    Autor: Walaus
    2018-05-26 21:11:19
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Odszedł wspaniały kolega i policjant. Byłeś zawsze uśmiechnięty, pomocny i bardzo koleżeński - takiego zapamiętam Cię na zawsze. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Tego jak bardzo mi przykro nie jestem wstanie opisać słowami...
    Autor:
    2018-05-26 18:44:43
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Tragedia.Mlody człowiek. Spoczywaj w spokoju.Moje kondolencje dla rodziny.
    Autor: Krzysztof - emeryt
    2018-05-26 14:45:00
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Jak zwykle wszyscy wiedzą lepiej! Jak można przeczytać, że odszedł mąż i ojciec dwójki dzieci, a później pisać, że bardzo się z tego cieszy! Wszystkie radiowozy to gruchoty mówiąc prostym językiem, aby wszystkie barany które obrażają Pana Piotra oraz jego rodzinę zrozumieli, że to nie jest kwestia szybkiej prędkości, niezapiętych pasów bądź trzeźwości. Mogę nawet ręczyć, że Pan Piotr zawsze zapinał pasy i jeździł przepisowo. Zastanówcie się teraz gdybyście mieli tak jak oni zmianę nocną czy dalej byłoby tak łatwo wam wszystko robić. Zmęczenie niestety zwycięża nad człowiekiem. Uważam, że wszyscy tu komentujący źle i niestosowne beszczeszczą jego osobę. To że nie lubicie policjantów bo są tacy i nie tacy to nie wkładajcie wszystkich w całą gromadę. Pana Piotra znałam osobiście i krzyczę to teraz wszystkim to był wspaniały człowiek. Służył dobrą ręką dla wszystkich. Kochający mąż i tatuś, który miał całe życie przed sobą. To jest bardzo wielka tragedia która wylewa łzy z oczu wszystkich którzy go znali. Zamiast pisać tu głupoty to pomódlcie się za Jego duszę. Spoczywaj w pokoju!
    Autor: Przyjaciółka
    2018-05-26 10:50:00
  • Czy gmina dopłaciła do głosowania w plebiscycie Wójt Roku?
    Ciekawa jestem czy Malik sprawdzał służbowe bilingi jak brał udział w konkursie na najlepszego sołtysa w powiecie.Zajmował wysokie pozycje chociaż wybitnym sołtysem nie był.
    Autor: Ala
    2018-05-26 06:29:54