Niedziela, 20 Sierpień, Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Najpopularniejszy radny miejski - plebiscyt „Tygodnika Szczytno”

Czytelnicy wybrali już najlepszego dzielnicowego. Teraz spróbujemy ustalić, który z miejskich radnych jest najpopularniejszy. Rozpoczynam plebiscyt „Tygodnika Szczytno” na Najpopularniejszego Radnego Miejskiego w Szczytnie.


Kryteriów oceny nie ustalamy – każdy z głosujących oceni to sam. Mamy tylko nadzieję, że tymi kryteriami i ocenami się z nami podzieli, bo będzie to możliwie przy różnych formach głosowania.

A formy te są trzy:

1) na stronie facebookowej „Tygodnika Szczytno”, gdzie będą zamieszczone fotki wszystkich radnych miejskich – wystarczy kliknąć polubienie tej, która przedstawia wybranego radnego (lub wybraną radną – oczywiście); Ten radny/radna, który(a) otrzyma najwięcej lajków – będzie miał(a) największe szanse na otrzymanie tytułu Najpopularniejszego Radnego Miejskiego.

2) przysłać głos za pomocą e-maila na adres: plebiscyt@tygodnikszczytno.pl

3) wypełnić zamieszczony w "Tygodniku Szczytno" kupon i dostarczyć do redakcji TS (Plac Juranda 2/1)

Kupon będzie publikowany w czterech kolejnych numerach TS i tyle czasu będzie trwało głosowanie – a dokładniej: do 25 sierpnia. Oczywiście – głosować można wyłącznie za pomocą oryginalnych kuponów.

W Radzie Miejskiej w Szczytnie jest 21 radnych. Głosowanie mailowe/facebookowe potrwa do piątku, 25 sierpnia 2017 roku, do godz. 24.

 

Radni miejscy:

Pardo Mariusz

Kiersikowski Rafał

Myślak Arkadiusz

Czerw Ewa Stefania

Dziczek Arkadiusz Michał

Figórniak Marcin Maciej

Górska Danuta

Gregorczyk Piotr Mieczysław

Kosakowska Agnieszka Izabela

Krassowski Paweł Kamil

Łachacz Tomasz

Malec Paweł

Marczak Arkadiusz Marcin

Napiwodzka Wanda

Orzoł Zbigniew Janusz

Rybińska Anna Teresa

Sienkiewicz Henryk Zdzisław

Siudak Robert Artur

Staszak Sławomir Witold

Trochimowicz Artur Antoni

Wierzbicka Maryla Ewa

 

P.S.

W wersji papierowej „TS” złośliwy chochlik nie wpuścił na stronę 6 radnych miejskich, bo upublicznił 15 z 21 fotografii. Zapewniamy, że nie jest to żadna redakcyjna wskazówka ani sugestia. Nie jest natomiast wykluczone, że ów chochlik, z sobie tylko wiadomych powodów uznał, iż radnych generalnie jest za dużo, bo i 15. doskonale poradziłoby sobie z „pracą” w radzie.

Póki jednak ustawodawca tak dużą reprezentację dopuszcza do władzy pozostaje nam zapewnić, że w następnym numerze chochlika wyślemy na urlop i przeprosić następujących, pominiętych radnych: Kiersikowski Rafał, Łachacz Tomasz, Napiwodzka Wanda, Orzoł Zbigniew Janusz, Siudak Robert Artur, Staszak Sławomir Witold.

 



Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2017-07-20 16:44:49

Czy zniknie bruk z miejskich ulic?

  • Wtorek, 2017-07-18 16:33:31

Radny boi się zamachu terrorystycznego

  • Piątek, 2017-07-07 14:56:55

Plotkarska wiedza miejskich radnych



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Rusza rowerowa dokumentacja
    Fajny pomysł
    Autor: Gabi
    2017-08-16 12:28:43
  • Ruszył remont poważne utrudniania na Lanca
    Panowie i Panie dziennikarze przyjedzcie i zobaczcie co sie dzieje na lanca przy Leyka, zostaje zlikwidowanych kilkanascie miejsc parkingowych dla mieszkanców na rzecz trawnika!!! Dzis w czasach gdy w kazdym domu jest samochód likwiduje sie miejsca parkingower!!!! To tyylko w Szczytnie jest mozliwym
    Autor: ieszkaniec
    2017-08-11 09:13:18
  • Szczytno na marginesie polskich miast?
    Brawo Pani G i radni aktualni i poprzednich kadencji!!! Więcej kwiatków i muzyki i jeszcze więcej utrącania inicjatyw które mogłyby miastu pomóc zarówno w wyjsciu z marazmu jak i w promocji sama wytwórnia "pał" czyt. WSPOL to trochę za mało. Szczytno miastem turystycznym - turysci przyjezdzaja tu tylko do Biedronki, Lidla , Kauflanda bo to są największe atrakcje miasta Szczytna
    Autor: macx
    2017-08-11 08:49:12
  • Budżet obywatelski trafi do „Trójki”
    wszystko jasne , tylko czz aby tak do konca obywatelski ten projekt?!
    Autor: macx
    2017-08-11 08:43:20
  • Leków nie kupisz nocą, apteki będą zamknięte
    to nic że dziecku potrzebny moze być lek po północy.......ma się opłacać !! co to q..a za radni !!
    Autor: wojtek
    2017-08-10 14:20:55
  • Biurowiec - Roman Żokowski
    No niestety budynek popada w ruinę przez właścicieli bo żądają za tą ruinę potężnych pieniędzy. Wiem ponieważ był inwestor który chciał to zaadaptować niestety ktoś to kiedyś kupił za grosze i koniecznie chce zbić na tym fortunę. Proszę sobie sprawdzić kto jest właścicielem budynku i wtedy artykuł będzie ciekawszy.
    Autor: mieszkaniec Szczytna
    2017-08-10 08:14:08
  • Leków nie kupisz nocą, apteki będą zamknięte
    No pewnie, że się nie opłacają. 90% ludzi przychodzi po bzdury, bez których można się obejść do rana. Leki potrzebne na cito stanowią ułamek procenta. Niektóre buce jeszcze potrafią żądać rabatów - ode mnie zawsze dostawali podwyżki. Nawet nie ma co wspominać o burakach turystach, to najgorszy sort! Żargonowo mówimy: pojemnik na mocz, kosmetyk i test ciążowy - oto zestaw dyżurowy! Dyżury powinny być finansowane z NFZ, tak jak reszta tzw. "służby zdrowia".
    Autor: Bartolini
    2017-08-09 22:09:29
  • Biurowiec - Roman Żokowski
    Jaki jest cel tego artykułu? ponarzekać dla samego narzekania? "czemu miasto nic z tym nie zrobi?" "czemu ktoś inny się tym nie zajmie?", "ludzie są źli" "ludzie są niedobrzy". Do tej pory inwestowałem w Szczytnie. Kupowałem rudery, remontowałem, wynajmowałem, niestety zaprzestaje działalności i przenosić się będę do innego miasta. Powodów jest kilka, raz że coraz ciężej znaleźć lokale w dobrej cenie (ja kupuję za poniżej 1tyś za metr), dwa od przyszłego roku wchodzi nowy układ w WSPolu, będzie o 150 studentów mniej, a to oznacza że na rynek w ciągu najbliższych 3 lat wysypie się 40 mieszkań. Trzy brak realnego wsparcia miasta dla inwestorów. Kocham moje miasto, ale pomieszkam tutaj na stare lata. Teraz pora się przenieść, jak tysiące innych osób.
    Autor: Grzegorz
    2017-08-09 14:50:23
  • Hardwoman – sierżant Agata Mendelewska
    Brawo.
    Autor: Opecjusz