Sobota, 21 Kwiecień, Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Nadchodzi nowy koncertowy Agaton

Szczycieński klub muzyczny Agaton przeszedł właśnie solidną metamorfozę. Jak zapowiadają jego właściciele będzie to miejsce z klimatycznymi koncertami. W marcu w klubie zagrał już FARBEN LEHRE. Pojawią się jeszcze REZERWAT, czy Katarzyna Piasecka, ale to nie wszystko... Warto zajrzeć i samemu ocenić Nowy Agaton.Agaton został solidnie przebudowany.
- Staramy się nasz klub zmienić tak, aby był jeszcze bardziej klimatyczny i przyjazny – mówi Sylwester Myślak. - Idziemy w kierunku koncertów. Dlatego w klubie pojawiła się profesjonalna scena i nagłośnienie. Koncerty będą bardzo kameralne, bo klub będzie mógł pomieścić około 150 osób. Dzięki temu i wykonawcy będą bliżej publiczności, a goście naszego klubu będą mieli niepowtarzalną okazję być bliżej swoich ulubionych gwiazd.

A tych gwiazd nie zabraknie, bo już w marcu w Nowym Agatonie zagrała na przykład legendarna grupa FARBEN LEHRE. W tym miesiącu pojawią się jeszcze Katarzyna Piasecka (stand up 23 marca), czy REZERWAT (35-lecie w Szczytnie, koncert urodzinowy - 29 marca).

- Taki jest marzec, ale w naszym nowym klubie takich wydarzeń będzie zdecydowanie więcej – mówi Sylwester Myślak. - To jednak nie koniec zmian, które dla Was mamy. Przekonajcie się sami! Zapraszamy serdecznie, mamy dla Was zupełnie nowy klimat. Wstęp: Wolny (Selekcja, 21+). Rezerwacja miejsc: 606 321 678 – zaprasza Sylwester Myślak.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze