Niedziela, 24 Marzec, Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Na Balu Sympatyków Sportu rozdadzą Anioły Sportu


W sobotę, 23 lutego odbędzie się trzeci Bal Sympatyków Sportu. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W balu weźmie udział około 100 osób. Podczas tego wydarzenia rozdane zostaną też statuetki Aniołów Sportu. Trafią do sportowych osobowości naszego powiatu. Impreza odbędzie się pod patronatem honorowym burmistrz Krzysztofa Mańkowskiego.

 



Bal Sympatyków Sportu to pomysł: Arkadiusza Leski, Wojciecha Zaborowskiego, Grażyny Albrecht oraz Jacka Arasimowicz. - Jest to kontynuacja balu sportowca, który przed laty był organizowany przez TKKF – mówi Arkadiusz Leska. - Wróciliśmy do tej tradycji, bo na takie bale jest duże zapotrzebowanie. Wejściówki na tegoroczny rozeszły się dosłownie w kilka dni, a w wspomnę, że kosztują one 270 zł za parę. Udało mi się zachować jedynie dwa podwójne zaproszenia – więc jeśli ktoś ma ochotę pobawić się wspólnie ze sportowcami to zapraszam do kontaktu telefonicznego 508-266-505.

 

 

Wśród uczestników balu będą na przykład olimpijka Anna Jesień i znakomity siatkarz, były kadrowicz Paweł Papke. - Ale sportowców i sympatyków będzie więcej – zapewnia Arkadiusz Leska. - Jest to tak zgrane środowisko, że zabawa, patrząc na ubiegłe lata, na pewno będzie przednia. Bal odbędzie się dokładnie 23 lutego, początek o godz. 19. w restauracji Zacisze. Wiem że chętnych osób jest więcej, ale jesteśmy ograniczeni lokalowo. Nie chcemy jednak rezygnować z Zacisza, bo właściciele tej restauracji są z nami od początku i jest to ukłon w ich stronę.


 

 

Zaproszenie do uczestnictwa w Balu Sympatyków sportu poszły do niemal wszystkich klubów i stowarzyszeń sportowych. - Myślę że nie pominęliśmy żadnej dyscypliny sportowej – mówi Arkadiusz Leska. - Zależy nam na tym, aby integrować środowisko sportowców i bez znaczenia jest to, czy ktoś trenuje judo, czy gra w szachy. Ważne, aby to środowisko wzajemnie się wspierało i integrowało. Taki bal to doskonała ku temu sposobność.

 

 

Głównym punktem Balu Sympatyków Sportu jest rozdanie statuetek Aniołów Sportu. - W tym roku kapituła przyznała je w pięciu kategoriach – mówi pan Arkadiusz. - W ten sposób chcemy wyróżnić sportowców, ale też działaczy, czy mecenasów sportu w naszym powiecie.

 

 

 



Komentarze do artykułu

dr

Panie Burmistrzu- do roboty, anie tylko konsumować owoce zwycięstwa. Jak na razie efekty zerowe- jedynie korytko dla wspierających w wyborach. Czekamy na konkrety.

Zosia

Szanowni Państwo, idea Balu bardzo na plus, lecz czy nie było bardziej godnego tła, tylko \"... golonka, filet, pierś z kurczaka ...\" :)

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-03-07 12:59:31

Julia i Rafał z Aniołami Sportu

  • Czwartek, 2019-01-31 12:45:59

Spotkanie sympatyków LOK-u

  • Środa, 2018-02-21 14:22:54

Anioły Sportu rozdane (zdjęcia)

  • Poniedziałek, 2018-01-15 12:37:29

Balustrady ze stali nierdzewnej

  • Piątek, 2017-10-13 11:00:54

Narodowy Dzień Sportu w Kamionku


Komentarze

  • Rowerowa ścieżka „zarasta”... przetargami
    O jakiej ścieżce jest mówione - jeżeli na trasie Kiejkuty Jabłonka, ten odcinek jest już zasypany. Bo w tym miejscu powstał droga z Kiejkut do Orżyn !!!
    Autor: takisobie
    2019-03-23 13:06:08
  • Ospa zabiła 6-letnią Maję
    To są choroby wieku dziedziecego co nie znaczy,ze przechodzi się je łagodnie. Zdarza się raz na 10 tys. zgon spowodowany powikłaniami. Dlatego należy się szczepic.dzieci i siebie!
    Autor: Nuna
    2019-03-23 12:19:35
  • Ospa zabiła 6-letnią Maję
    szkoda dziewczynki pochylmy czoła nad zmarłym dzieckiem spoczywaj w pokoju aniołku!!!
    Autor: tom
    2019-03-23 07:29:19
  • Ogień nie zna się na zegarku
    do Ktosika . Czyli twoim tokiem rozumowani to mieszkańcy i postronne osoby miały zająć się gaszeniem tego samochodu . Jeżeli byłbyś na miejscu to byś wiedział że osoby postronne wraz z właścicielem sklepu próbowały ugasić samochód lecz mimo użycia kilku gaśnic nie udało się to . Potem nie można było nic zrobić tylko patrzeć na palący się samochód . To po co nam ta straż skoro nie wypełniają swoich obowiązków
    Autor: Grzesiek
    2019-03-22 10:45:29
  • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
    Dobrze, że Dunajcy mają sklep do 18 to mogę zakupy po drodze z pracy zrobić inaczej chyba musiałabym do Biedronki latać. Pasym to od kilku lat miasto emerytów.
    Autor: ina
    2019-03-22 10:27:31
  • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
    Brawo! Nie wiedziałem Romku że z Ciebie taki zdolny felietonista. Pozdrawiam
    Autor: Sebastian T.
    2019-03-22 05:31:55
  • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
    Pozwalam sobie zacytować informacje z konkurencyjnego periodyku tj. \"Kurek Mazurski\" Cyt. 16.01.2019; \" W poniedziałek burmistrz Szczytna wydał zarządzenie dotyczące podziału dotacji dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych. Podobnie jak w latach ubiegłych, najwięcej środków z samorządowego budżetu zostanie przeznaczonych na sportowe szkolenie dzieci i młodzieży – łącznie 230 tys. zł. Z tego, co także nie jest wielkim zaskoczeniem, 79 tys. zł otrzyma klub piłkarski SKS Szczytno \" Ps. Nie znalazłem niestety wybitniejszych osiągnięć naszych lokalnych kopaczy piłki nożnej ? I to jest dysproporcja budżetu ...
    Autor: Frustrat
    2019-03-21 21:10:57
  • Pierwszy piec z dotacją
    To Mańkowski opiera się na tym co burmistrz miasta Danuta Górską stworzyła. Minęło już 5 miesięcy rządów Pana Mańkowskiego z Pslem i poza jego dochodem rzędu 60.000 zł nic się nie zmieniło i nic się nie dzieje.
    Autor: Rafal
    2019-03-21 18:18:05
  • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
    I tutaj najlepiej widać jak zarządzane jest miasta. Drużyna która od jakiegoś czasu robi duże postępy dostaje 9 tysięcy złotych? Przecież to jest jakiś żart. Część lokalnych polityków ma większe pensje miesięczne. W Szczytnie nigdy nie będzie sukcesów, bo poza kilkoma pasjonatami to miasto zdycha powolną śmiercią. Lansować się przed kamerami, cykać foty na zawodach sportowych, ale nic nie zrobić gdy rzeczywiście potrzeba interwencji. Wstyd.
    Autor: Szczytniak
    2019-03-21 14:20:47
  • Ogień nie zna się na zegarku
    Przykre jest to, że kierownictwo jednostki które nie stanęło na wysokości zadania i straż nie wyjechała do pożaru , pisze pod pseudonimem Mieszkanka wyjaśnienia, co oznacza skrót OSP. Słabo, doprawdy słabo zasłaniać się kobietą.
    Autor: Feministka
    2019-03-21 10:21:56