Sobota, 20 Styczeń, Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Mistrzowie paletki są z Olszyn i Rum (zdjęcia)

Olszyny i Rumy – mają najlepszych tenisistów w szkołach podstawowych w naszym powiecie. Tak wynika przynajmniej z turnieju, który odbył się w Jedwabnie.



Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Tenisie Stołowym - zawody drużynowe dla uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Licealnych. W rozgrywkach wystartowało 61 zawodników i zawodniczek.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

Kategoria: Szkoły Podstawowe

 

Chłopcy Dziewczęta

1. Szkoła Podstawowa Olszyny 1. Szkoła Podstawowa Rumy

2. Szkoła Podstawowa Jedwabno 2. Szkoła Podstawowa Olszyny

3. Szkoła Podstawowa Dźwierzuty 3. Szkoła Podstawowa Jedwabno

4. Szkoła Podstawowa Tylkowo 4. Szkoła Podstawowa Jeruty

 

 

Kategoria: Gimnazja
 

Chłopcy Dziewczęta

1. Gimnazjum nr 2 Szczytno 1. Gimnazjum Jedwabno

2. Gimnazjum Dźwierzuty 2. Gimnazjum Dźwierzuty

3. Gimnazjum Jedwabno 3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach

4. Gimnazjum Olszyny 4. Gimnazjum Szymany

 

Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
 

Dziewczęta

1. Zespół Szkół nr 1 w Szczytnie

2. Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie



Galeria zdjęć



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Dostawczy fiat potrącił 79-letnią kobietę na ulicy Piłsudskiego
    Prawdą jest że ta Pani przechodziła w miejscu niedozwolonym, ale prawdą jest również że jest tam bardzo słabe oświetlenie.
    Autor: Kierowca
    2018-01-19 12:24:56
  • Radni rżną własną gminę?
    A ile Kołakowska zapłaciła za ten artykuł?
    Autor: Izabala
    2018-01-18 16:57:17
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Niebawem wybory
    Autor: Michał Szczytno
    2018-01-16 11:50:29
  • Podatkowa zachęta dla przedsiębiorców
    Nie jest to sprawiedliwe... mikro firmy dalej będą płaciły, a większe mogą legalnie nie płacić podatku. Wystarczy firmę "sprzedać" osoba prywatna firmie np. sp. zoo i fikcyjna inwestycja będzie ... Nie podoba mi się pomysł ulgi na lata a nie na kwotę w danym roku. Mam wrażenie, że ten przepis powstał pod firmę w byłym Favoricie...
    Autor: ncccc
    2018-01-15 21:17:58
  • Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty
    Najlepsi
    Autor: ja
    2018-01-15 12:58:15
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Pani Burmistrz twierdzi, że nie zaniedbujemy sportu jeżeli chodzi o finansowanie. Kluby otrzymują z miasta pieniądze, które w dużej części zwracają do kasy miasta za korzystanie z obiektów miejskich jak np, hala Wagnera czy hala w SP 6.
    Autor: Paweł Malec
    2018-01-12 12:51:20
  • Nie żyje Stanisław Wrona
    Uczył mnie geografii, pamiętam do dziś jak mi tłumaczył co to jest łańcuch górski, nie było to łatwe bo mi chłopakowi ze wsi łańcuch kojarzył się z wiązaniem bydła. Spoczywaj w pokoju dobry nauczycielu.
    Autor: jack609
    2018-01-11 09:15:21
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Z szacunkiem dla urzędników , ale kompletnie nie rozumieją , albo nie chcą rozumieć swojej roli .... Pani Burmistrz to nie Pan Bukowiecki ma chodzić i prosić i składać propozycje " najjaśniejszym " To Pani odpowiada za promocje miasta .............................
    Autor: Romuald Amborski
    2018-01-10 20:32:07
  • Wikariusz w świecie edukowany
    bardzo lubię tego księdza pozdrawiam ;)
    Autor: eustacha
    2018-01-10 18:56:50
  • Martwy pies w budzie, drugi skrajnie wycieńczony na łańcuchu
    To ze na tym są psy to nie znaczy ze wszystkie są zaglodzony była interwencja zgłoszona do weterynarza a proszę nie pisać że wszystakie psy biegali i szukały jedzenie bo ja mam psa i jest wszystko w porządku bo terz sprawdzali ale o tym to nikt nie napisał prawda
    Autor: Mieszkanka rudki