Czwartek, 18 Styczeń, Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Mikołajki w Sołectwie Szuć (zdjęcia)

Fantastyczna zabawa, gry, konkursy i zadania, nagrody, uśmiechnięte buzie dzieciaków, młodzieży i rodziców – taki nastrój panował w niedzielne popołudnie 10 grudnia 2017 r. w świetlicy wiejskiej „Pod lipą” w Szuci.Prawie trzygodzinna rozrywka umiliła wszystkim oczekiwanie na najważniejszego gościa dnia, czyli Mikołaja. W czasie imprezy odbyła się pokonkursowa wystawa oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną. Do konkursu zgłoszono 31 prac. Oceny dokonała komisja konkursowa w składzie:

Aleksandra Krawczewska – artysta plastyk

Irena Cytruk – Gminna Biblioteka Publiczna w Jedwabnie, p.o. Dyrektor

Maria Teresa Mazur – nauczycielka

Krystyna Olszewska – florystka

Jury w swojej ocenie zwracało uwagę na zgodność z tematem, kreatywność i wyobraźnię, estetykę oraz samodzielność wykonania pracy.

Przyznało następujące miejsca:

Kategoria – dzieci młodsze

I miejsce – Igor Kowalczyk

II miejsce –Marysia Licka

III miejsce – Olaf Stulgis

Kategoria – dzieci starsze

I miejsce – Bartosz Sztylc

II miejsce – Igor Bryczkowski

III miejsce – Julia Samsel

Dodatkowo w konkursie na naszym fanpage na facebooku najwięcej polubień otrzymała kartka świąteczna Juli Samsel. Tuż za Julią, o niewiele mniej polubień dostała praca Marceliny Krajza. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Po ogłoszeniu wyników konkursu przyszła pora na adresowanie kartek przez dzieci. Adresaci listów spodziewajcie się w swojej skrzynce miłej niespodzianki. Ostatnim punktem programu było przybycie Mikołaja i prezenty.

Wspaniała atmosfera i udana impreza możliwa była dzięki niesamowitym mieszkańcom naszej miejscowości, którzy w sposób spontaniczny i bezinteresowny pomagali w prowadzeniu i organizacji Mikołajek. Dziękujemy mamom za pyszne ciasta, Paniom Marcie, Karolinie i Urszuli za prowadzenie imprezy, Panu Stanisławowi za nagłośnienie i Mikołajowi by nie zapomniał o dzieciach z Szuci w przyszłym roku. Dziękujemy również komisji konkursowej za ocenę prac plastycznych.

Tekst i zdjęcia: Sołectwo SzućGaleria zdjęćKomentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Niebawem wybory
  Autor: Michał Szczytno
  2018-01-16 11:50:29
 • Podatkowa zachęta dla przedsiębiorców
  Nie jest to sprawiedliwe... mikro firmy dalej będą płaciły, a większe mogą legalnie nie płacić podatku. Wystarczy firmę "sprzedać" osoba prywatna firmie np. sp. zoo i fikcyjna inwestycja będzie ... Nie podoba mi się pomysł ulgi na lata a nie na kwotę w danym roku. Mam wrażenie, że ten przepis powstał pod firmę w byłym Favoricie...
  Autor: ncccc
  2018-01-15 21:17:58
 • Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty
  Najlepsi
  Autor: ja
  2018-01-15 12:58:15
 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Pani Burmistrz twierdzi, że nie zaniedbujemy sportu jeżeli chodzi o finansowanie. Kluby otrzymują z miasta pieniądze, które w dużej części zwracają do kasy miasta za korzystanie z obiektów miejskich jak np, hala Wagnera czy hala w SP 6.
  Autor: Paweł Malec
  2018-01-12 12:51:20
 • Nie żyje Stanisław Wrona
  Uczył mnie geografii, pamiętam do dziś jak mi tłumaczył co to jest łańcuch górski, nie było to łatwe bo mi chłopakowi ze wsi łańcuch kojarzył się z wiązaniem bydła. Spoczywaj w pokoju dobry nauczycielu.
  Autor: jack609
  2018-01-11 09:15:21
 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Z szacunkiem dla urzędników , ale kompletnie nie rozumieją , albo nie chcą rozumieć swojej roli .... Pani Burmistrz to nie Pan Bukowiecki ma chodzić i prosić i składać propozycje " najjaśniejszym " To Pani odpowiada za promocje miasta .............................
  Autor: Romuald Amborski
  2018-01-10 20:32:07
 • Wikariusz w świecie edukowany
  bardzo lubię tego księdza pozdrawiam ;)
  Autor: eustacha
  2018-01-10 18:56:50
 • Martwy pies w budzie, drugi skrajnie wycieńczony na łańcuchu
  To ze na tym są psy to nie znaczy ze wszystkie są zaglodzony była interwencja zgłoszona do weterynarza a proszę nie pisać że wszystakie psy biegali i szukały jedzenie bo ja mam psa i jest wszystko w porządku bo terz sprawdzali ale o tym to nikt nie napisał prawda
  Autor: Mieszkanka rudki
  2018-01-10 07:09:49
 • Nie żyje Stanisław Wrona
  To bardzo smutna wiadomość. Pan Stanisław był moim nauczycielem w podstawówce, później nauczycielem wędkarstwa. Zawsze będę miał go w pamięci jako pogodnego i życzliwego człowieka.
  Autor: Krzysztof Chodkowski
  2018-01-07 20:08:04
 • "Niepodległa Łączy " 100 wydarzeń na 100-lecie Niepodległości
  Tak się zastanawiam, co z tym miastem jest nie tak? Świetny pomysł, inicjatywa a jak czyta się komentarze na fcb to aż kipi znowu od nienawisci. W czym kłopot? Że ktoś inny wpadł na genialny pomysł? Co za różnica ze zieloni, czarni, niebiescy, czy PIS. Ważne ze coś ciekawego, weźcie ludzie w końcu przestańcie się kłócić tylko zróbcie w końcu cos dobrego dla tego miasta powiatu. Wspólnie, bo naprawdę nie mają najmniejszego znaczenia szyldy partyjne...
  Autor: Obserwator
  2018-01-07 13:14:58