Niedziela, 18 Marzec, Imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Mikołajki w Sołectwie Szuć (zdjęcia)

Fantastyczna zabawa, gry, konkursy i zadania, nagrody, uśmiechnięte buzie dzieciaków, młodzieży i rodziców – taki nastrój panował w niedzielne popołudnie 10 grudnia 2017 r. w świetlicy wiejskiej „Pod lipą” w Szuci.Prawie trzygodzinna rozrywka umiliła wszystkim oczekiwanie na najważniejszego gościa dnia, czyli Mikołaja. W czasie imprezy odbyła się pokonkursowa wystawa oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną. Do konkursu zgłoszono 31 prac. Oceny dokonała komisja konkursowa w składzie:

Aleksandra Krawczewska – artysta plastyk

Irena Cytruk – Gminna Biblioteka Publiczna w Jedwabnie, p.o. Dyrektor

Maria Teresa Mazur – nauczycielka

Krystyna Olszewska – florystka

Jury w swojej ocenie zwracało uwagę na zgodność z tematem, kreatywność i wyobraźnię, estetykę oraz samodzielność wykonania pracy.

Przyznało następujące miejsca:

Kategoria – dzieci młodsze

I miejsce – Igor Kowalczyk

II miejsce –Marysia Licka

III miejsce – Olaf Stulgis

Kategoria – dzieci starsze

I miejsce – Bartosz Sztylc

II miejsce – Igor Bryczkowski

III miejsce – Julia Samsel

Dodatkowo w konkursie na naszym fanpage na facebooku najwięcej polubień otrzymała kartka świąteczna Juli Samsel. Tuż za Julią, o niewiele mniej polubień dostała praca Marceliny Krajza. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Po ogłoszeniu wyników konkursu przyszła pora na adresowanie kartek przez dzieci. Adresaci listów spodziewajcie się w swojej skrzynce miłej niespodzianki. Ostatnim punktem programu było przybycie Mikołaja i prezenty.

Wspaniała atmosfera i udana impreza możliwa była dzięki niesamowitym mieszkańcom naszej miejscowości, którzy w sposób spontaniczny i bezinteresowny pomagali w prowadzeniu i organizacji Mikołajek. Dziękujemy mamom za pyszne ciasta, Paniom Marcie, Karolinie i Urszuli za prowadzenie imprezy, Panu Stanisławowi za nagłośnienie i Mikołajowi by nie zapomniał o dzieciach z Szuci w przyszłym roku. Dziękujemy również komisji konkursowej za ocenę prac plastycznych.

Tekst i zdjęcia: Sołectwo SzućKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Ekstremalna Droga Krzyżowa – zaprasza ksiądz Andrzej Preuss
  A my idziemy 23 marca już trzeci raz z ks. Piotrem, obecnie w Pasymiu, kilometrów mniej, ale spotkanie z samym sobą, w nocnej ciszy - polecam
  Autor: Adam
  2018-03-15 22:11:05
 • Odwołanie sołtysa Olszewek, czy nadmierna aktywność jest szkodliwa?
  Byłem na zebraniu,na którym został wybrany uwielbiany przez mieszkańców super sołtys... było ok 18 osób,z czego 2 były przeciw.A święcicki sam zgłosił swoją kandydaturę!!!!
  Autor: MIESZKANIEC
  2018-03-14 17:49:06
 • Ekstremalna Droga Krzyżowa – zaprasza ksiądz Andrzej Preuss
  Pytania zadawane w pierwszej osobie, ale ich autora oczywiście brak...
  Autor: Ja
  2018-03-13 20:32:13
 • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
  Nosił wilk razy kilka (a nawet kilkanaście), ponieśli i wilka ....
  Autor: Ananiasz
  2018-03-12 01:10:46
 • Zamiast kwiatka panie dostały kurs samoobrony (zdjęcia)
  Rzeczywiście, paradoksalnie, Panie od Panów dostały lekcję samoobrony. Panowie, po prostu nie bijcie!
  Autor: Waga
  2018-03-11 01:10:04
 • Kolejny domowy kat za kratami
  co za skurw....n
  Autor: maxxx
  2018-03-10 12:25:10
 • Zbędna brawura na lodowej łące
  Pomiędzy 4 a 8 miesiącem od odebrania prawa jazdy młody kierowca będzie zobowiązany zaliczyć teoretyczne i praktyczne szkolenia. Pierwsze potrwa 2 godziny i obejmie tematykę wypadków drogowych. Za takie warsztaty Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego policzą sobie maksymalnie 100 zł. Część praktyczna obędzie się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy i obejmie m.in. zajęcia z wyprowadzenia auta z poślizgu. Taki kurs trwać ma godzinę i kosztować będzie około 200 zł.
  Autor: max
  2018-03-09 16:30:03
 • Zbędna brawura na lodowej łące
  Oczywiste jest to ,że kierowcy nie mają gdzie trenować kontrolowanych poślizgow ,które niestety czasem ratują życie na oblodzonych drogach ,a Pan Klonowski to chyba chce się przypodobać naszej policji albo chyba sam nie wie co mówi .
  Autor: Aneta
  2018-03-09 15:53:10
 • Zbędna brawura na lodowej łące
  Tak oczywiście kierowca z przed roku uderzył w drzewo ale oczywiście nigdzie nie ma napisane co było przyczyną wpadniecia na gładź lodową i uderzenia w drzewo .Oczywiście policja miała informację,że kierowca jadąc BMW zrobił manewr w prawo i wpadł w poślizg tylko dlatego,że kierowca drugiego samochodu wyjechał mu w poprzek z prawej strony .Niestety policja nie ustaliła kto był tym kierowcą,a kierowca BMW robił wszystko, żeby się nie zdeżyć wyjerzdzajacym z prawej strony autem . Dlatego władze miasta powinny utworzyć bezpieczne akweny dla ludzi zainteresowanych sportami motoryzacyjnymi
  Autor: Aneta
  2018-03-09 15:47:35
 • Zbędna brawura na lodowej łące
  Kaczor zapomniał jak sam tak robił ????
  Autor: Kris
  2018-03-09 12:44:56