Poniedziałek, 22 Październik, Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Medalowy miting naszych pływaków


W niedzielę w Mławie odbyły się III Mistrzostwa Dzieci i Młodzików w Pływaniu (rocznik 2005 i młodsi). Zawodnicy Płetwala zdobyli 12 medali.

 



Gościem honorowym imprezy była srebrna medalistka ostatnich mistrzostw Europy w Kopenhadze Alicja Tchórz. W zawodach wystartowało 243 zawodników z 30 klubów. W doborowej stawce mieliśmy 9 zawodników z Płetwala Szczytno, którzy zanotowali kilka wartościowych rezultatów w swoich kategoriach wiekowych.

 

Zawodnicy Płetwala zdobyli 12 medali (5 złotych, 5 srebrnych, 2 brązowe). Dało to klubowi 3 miejsce w klasyfikacji medalowej i 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika Magdalena Lis (12 lat) zajęła pierwsze miejsce, Ignacy Choroszewski (10 lat) zajął drugie miejsce i Martyna Pieńkowska (9 lat) zajęła trzecie miejsce.

 

Sztafety: sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dowolnym rocznik 2005 i młodsi w składzie: Ignacy Choroszewski (10 lat), Tobiasz Czerniawski (13 lat), Magdalena Lis (12 lat) i Maciej Nowicki (12 lat) zajęła 1 miejsce; sztafeta mieszana 4 x 50m stylem zmiennym rocznik 2005 i młodsi w składzie: Ignacy Choroszewski (10 lat), Tobiasz Czerniawski (13 lat), Dawid Jakubcewicz (11 lat) i Maciej Nowicki (12 lat) zajęła 2 miejsce oraz sztafeta mieszana 4 x 25 m stylem dowolnym rocznik 2009 i młodsi w składzie: Nataniel Czerniawski (9 lat), Maja Jakubcewicz (8 lat), Natalia Nowicka (8 lat) i Martyna Pieńkowska (9 lat) zajęła 4 miejsce. Medale zdobyli: Magdalena Lis (4 złote), Ignacy Choroszewski (1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy), Tobiasz Czerniawski (1 złoty, 2 srebrne), Martyna Pieńkowska (1 złoty, 1 brązowy), Dawid Jakubcewicz (1 srebrny) i Maciej Nowicki (1 srebrny).


 

zch

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-09-27 10:09:26

Zryw postrachem „naszych” drużyn

  • Poniedziałek, 2018-08-20 15:39:05

Celne oczy naszych amazonek

  • Środa, 2018-07-04 14:34:26

Medalowy wyjazd Katany do Żyrardowa

  • Środa, 2018-06-27 14:46:35

Dwa brązy na trzech naszych judoków

  • Środa, 2015-12-23 10:39:34

Szkolili naszych ratowników w Krakowie


Komentarze

  • Policja ma nowych oficerów, czyli promocja w WSPol. (zdjęcia)
    Kolejna partia nierobow.
    Autor: Stefan
    2018-10-19 17:42:47
  • Łomiak, Malewicz, Szydlik... pojedynek o stołek wójta bez Wierzuka
    Dziwi mnie, iż pani Szydlik z jej poziomem myślenia ma czelność jeszcze ubiegać się o reelekcję na stanowisku wójta. Totalna indolencja umysłowa i takich samych urzędników sobie dobiera. Urzędniczy darwinizm widniejący w dokumentacji Urzędu Gminy będzie prostował jej następca.
    Autor: Wiesława Kowalewska
    2018-10-19 14:14:37
  • Razem zmieniajmy Szczytno - Aneta Lenard
    "Do Wagi". Ja się nie pytam o sprawy osobiste, chociaż - powtarzam - chętnie bym się dowiedział, co przywiodło Panią do Szczytna. Ja się pytam o wykształcenie, jego profil, czy to grzech? JESTEM WYBORCĄ I WAHAM SIĘ MIĘDZY MOS-em a KINDERLANDEM.
    Autor: Waga
    2018-10-19 12:18:57
  • Policja ma nowych oficerów, czyli promocja w WSPol. (zdjęcia)
    Przestaną brzdąkać w końcu.
    Autor: fircyk
    2018-10-19 10:53:06
  • WIELBARSKA IKEA INDUSTRY PIĄTA NA ŚWIECIE
    Zakład wiele wnosi do lokalnej społeczności, jego powstanie to bez wątpienia duży krok naprzód :)
    Autor: złoto
    2018-10-19 09:08:23
  • Szach, mat, pat w Rozogach
    Z całym szacunkiem dla kolegi Darka to rozumiem że Wójt Gminy Rozogi nie jest mieszkańcem naszego powiatu ? (nie m to jak media) 16II Kudrzycki, Zbigniew POL 0 1800 20II Karabela, Dariusz
    Autor: aleia
    2018-10-18 22:41:39
  • Razem zmieniajmy Szczytno - Aneta Lenard
    Pani Lenard startuje w wyborach, ale nie musi ci wyjawiać osobistych spraw, które nią kierowały, osiedlając się w tym mieście-bez perspektyw. To nie twój pierwszy post o takim charakterze i jeżeli się popiera kierującego MOS, to o czymś, to świadczy.
    Autor: Do Wagi
    2018-10-18 15:59:41
  • Razem zmieniajmy Szczytno - Aneta Lenard
    Żeby dobrze zarządzać zespołem nie trzeba być doktorem. Kobieta w życiu już coś osiągnęła i widać, że się do tego nadaje. Jak patrzę jacy to wykształceni managerowie się pchają do koryta to ręce opadają. Który z nich wie cokolwiek o prowadzeniu firmy? Który sam utrzymał się na swoim? Wyścig szczurów.
    Autor: Wykształcony.
    2018-10-18 14:58:41
  • Razem zmieniajmy Szczytno - Aneta Lenard
    A jakie wykształcenie ma Pani Lenard? Poza tym, że stworzyła przedszkole? Mąż studiował w Gdańsku, a Pani? Mąż dostał pracę w Szczytnie. Jestem ciekaw gdzie. Matka dwojga dzieci, a mąż jakby w tle. Chętnie bym się dowiedział, jakie wiatry i z jakiego powodu przywiały Panią do Szczytna. Bo informacji konkretnych Pani nie podaje.
    Autor: Waga
    2018-10-18 13:58:57
  • Danuta Górska, Gospodarz nie Polityk
    Szanowna Pani Burmistrz, mieszkam w Szczytnie od czterdziestu lat i jestem cząstką tego organizmu. Jeżdżę po Polsce, obserwuję i porównuję, muszę powiedzieć, że na ogół wyglądamy jako miasto blado. W zmaganiach o miejsca pracy, o inwestycje w tym zakresie słabiutko i brak perspektyw, tzw. InnoPolice również nie przyniosą miejsc pracy, a w każdym razie nic znaczącego. Remontowane ulice, trudno, żeby nic nie naprawiać. Najbardziej dziwię się Państwa lekceważeniu stanu bezpieczeństwa na ul. Ignacego Paderewskiego. Wiem, że była interpelacja jednego z radnych, odpowiedź była tak kuriozalna i nie rzeczowa, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Śmiać się z nieudolności, czy płakać z bo lekceważycie droga władzo uwagi społeczeństwa dotyczące bezpieczeństwa. Ja dzisiaj mam tę przewagę nad Panią, że nie zagłosuję na Panią, bo miasto zaczyna się zwijać, bo w mieście nie ma perspektyw rozwoju. A na koniec ileż to mieszkań komunalnych wybudowała Pani? A czemu nie widać Pani współpracy w temacie mieszkanie plus, czyżby gierki polityczne były ważniejsze, a może deweloperzy i ich drogie mieszkania? Mam nadzieję, że dostanie Pani czerwoną kartkę od mieszkańców, czego szanownej Pani życzę.
    Autor: Krzysztof
    2018-10-18 00:59:13