Czwartek, 17 Styczeń, Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Medalowy miting naszych pływaków


W niedzielę w Mławie odbyły się III Mistrzostwa Dzieci i Młodzików w Pływaniu (rocznik 2005 i młodsi). Zawodnicy Płetwala zdobyli 12 medali.

 



Gościem honorowym imprezy była srebrna medalistka ostatnich mistrzostw Europy w Kopenhadze Alicja Tchórz. W zawodach wystartowało 243 zawodników z 30 klubów. W doborowej stawce mieliśmy 9 zawodników z Płetwala Szczytno, którzy zanotowali kilka wartościowych rezultatów w swoich kategoriach wiekowych.

 

Zawodnicy Płetwala zdobyli 12 medali (5 złotych, 5 srebrnych, 2 brązowe). Dało to klubowi 3 miejsce w klasyfikacji medalowej i 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika Magdalena Lis (12 lat) zajęła pierwsze miejsce, Ignacy Choroszewski (10 lat) zajął drugie miejsce i Martyna Pieńkowska (9 lat) zajęła trzecie miejsce.

 

Sztafety: sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dowolnym rocznik 2005 i młodsi w składzie: Ignacy Choroszewski (10 lat), Tobiasz Czerniawski (13 lat), Magdalena Lis (12 lat) i Maciej Nowicki (12 lat) zajęła 1 miejsce; sztafeta mieszana 4 x 50m stylem zmiennym rocznik 2005 i młodsi w składzie: Ignacy Choroszewski (10 lat), Tobiasz Czerniawski (13 lat), Dawid Jakubcewicz (11 lat) i Maciej Nowicki (12 lat) zajęła 2 miejsce oraz sztafeta mieszana 4 x 25 m stylem dowolnym rocznik 2009 i młodsi w składzie: Nataniel Czerniawski (9 lat), Maja Jakubcewicz (8 lat), Natalia Nowicka (8 lat) i Martyna Pieńkowska (9 lat) zajęła 4 miejsce. Medale zdobyli: Magdalena Lis (4 złote), Ignacy Choroszewski (1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy), Tobiasz Czerniawski (1 złoty, 2 srebrne), Martyna Pieńkowska (1 złoty, 1 brązowy), Dawid Jakubcewicz (1 srebrny) i Maciej Nowicki (1 srebrny).


 

zch

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-01-02 15:16:23

Litwa zdobyta przez naszych bokserów

  • Czwartek, 2018-09-27 10:09:26

Zryw postrachem „naszych” drużyn

  • Poniedziałek, 2018-08-20 15:39:05

Celne oczy naszych amazonek

  • Środa, 2018-07-04 14:34:26

Medalowy wyjazd Katany do Żyrardowa

  • Środa, 2018-06-27 14:46:35

Dwa brązy na trzech naszych judoków


Komentarze

  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk
    2019-01-15 15:20:22
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
    Autor: kolega
    2019-01-15 14:44:58
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Pan Rafał jak mnie pamięć nie myli będąc Dyrektorem GOK w Pasymiu zapewniał wszystkich, że uruchomi w tamtej gminie \"Hollywood\"! Na pewno można jego słowa brać na serio :)
    Autor: jan
    2019-01-15 14:41:39
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Bez urazy - perspektywy Pasymia (tamtejszego GOK) nie dotyczą Szczytna. Pan Kiersikowski jeszcze się nie ogarnął.
    Autor: Śmieszek
    2019-01-14 16:26:44
  • Rozogi i Szczytno z certyfikatem „Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”
    Piekne wypelnienie zielonej sukienki. Moge wiedziec gdzie ta pania poznac?
    Autor: Pedro
    2019-01-14 09:42:19
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Dobrze, że propozycje kontrkandydata Pana Mańkowskiego zostały zauważone i będą realizowane :)
    Autor: mieszkaniec
    2019-01-14 08:32:53
  • Pasymski Disneyland – felieton Romana Żokowskiego
    No bez jaj, stary rynek jak i ratusz był obskurny i gburowaty.
    Autor: xyz
    2019-01-13 17:45:26
  • Lodowiska zamiast dróg powiatowych
    Zarządca drogi mówi że nie ma kasy. Ciekawe czy brakuje też na diety radnych powiatowych i wypłaty ,”trzynastki” dla Pana Starosty i jego pracowników...
    Autor: Himer