Niedziela, 23 Wrzesień, Imieniny: Maury, Milany, Tomasza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Medalowa dziesiątka Akademii


W Piasecznie odbył się VII Ogólnopolski Turniej MAZOVIA CUP 2018. Nie zabrakło tam oczywiście karateków z Akademii Sztuk Walki-Novum Szczytno-Rozogi-Wielbark.



Blisko 400 zawodników z 40 klubów z całej Polski, uczestniczyło w tych prestiżowych zawodach. Nasza ekipa wystąpiła w składzie: Kijewski Karol, Bracki Krzysztof, Gacioch Miłosz, Pawłowski Maciej, Żyliński Natan, Kostiuk Bartosz, Krajewski Janek, Duda Jakub, Duda Bartosz, Przybylski Damian, Korybski Marcel, Kordek Szymon, Kordek Dominik, Korybska Martyna, Czujak Julia, Kępa Julia, Krajewska Basia, Nagieło Agata.
 

Był to mocno obsadzony turniej, dlatego nie było łatwo o medale. - Ale moi zawodnicy z Piaseczna wrócili z doświadczeniem i aż dziesięcioma medalami – mówi trener Dariusz Hrynowiecki.
 


Drugie miejsca zdobyli: Nagieło Agata, Kordek Dominik, Bracki Krzysztof, Kijewski Karol, Kostiuk Bartosz, Czujak Julia, Pawłowski Maciej.

Trzecie miejsca zdobyli: Żyliński Natan, Korybska Martyna, Kępa Julia.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Gontarzewski na burmistrza!!!
    Autor:
    2018-09-22 17:22:37
  • „Natura Mazur” będzie większa
    A woda w jeziorze robi się coraz brudniejsza ????
    Autor: Szp
    2018-09-22 14:24:21
  • Drózd, Jodłowski, Kudrzycki, – kto zostanie wójtem gminy Rozogi?
    Żal mi tych kandydatów z naszej gminy .następne 5 lat straconych jak ich wybierzemy. Koniec z uklasami czy się wziąć do roboty.A to tylko prawo i sprawiedliwość może zapewnić.
    Autor:
    2018-09-22 13:31:02
  • Pabich przeprosił i... otrzymał brawa (zdjęcia)
    Zapoznałam się z programem wyborczym kandydata na wójta. Drogi kandydacie . Były wójcie. Przydałoby się znać statut gminy do której Pan kandyduje To co jest w programie wyborczym tego komitetu , albo należy statutowo do obowiązków wójta i musi to wykonać Są też inne pana propozycje , które leżą w kompetencjach innych organów samorządowych.
    Autor: Nela
    2018-09-21 21:42:57
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Do pappa: pewnie masz rację. Sentyment do dobrze położonych bruków - to może staroświeckie. Ale na Pl. Juranda bruk musi być. Aby można było na bruk wyrzucać te pacynki, kukiełki, nieudolne postacie, które chcą siedzieć w wieży ratusza, co to jest uznawana za siedzibę "Danuśki", z której to Danuśka wyszła ledwo żywa, a Jurand przeżył rozpacz. Zobaczymy, co będzie z "Jurandem" - tą dziurą straszącą przez tyle lat w centrum miasta. Czy "Danuśka" pomoże? Czy może to jest ostatni oddech "Krzyżaków" w mieście Szczytno.
    Autor: Krajan
    2018-09-21 17:44:13
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Niech Gontarzewski dalej wysyła do mieszkańców smsy proszące o głosy nie znając ich prywatnie to na pewno wygra.
    Autor: Jan
    2018-09-21 17:26:58
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Czytając wypowiedzi kandydatów to jednak optuję za panem Mańkowskim, bo przynajmniej gwarantuje dynastię! Trzech synów - budrysów - tylko pogratulować! I to dorosłych. Ciekawe gdzie pracują - może będzie jakieś przełożenie?! A tak na poważnie, to rzeczywiście InnoPolice to inwestycja w WSPol, a nie w miasto. Szczytno nie ma infrastruktury, która pozwoliłaby na przyjmowanie jakiejś dużej, systematycznie napływającej publiczności. Hotele, restauracje, bary, puby, połączenia komunikacyjne z resztą kraju, parkingi? To, co w tej chwili mamy, to od biedy obsprawia turystykę indywidualną, gorzej z turystyką zorganizowaną. To potiomkinowska wieś. Coś ma, ale wygenerowane jest sztucznie.
    Autor: Krajan
    2018-09-21 17:15:05
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Jak obecna Pani Burmistrz może nie wiedzieć ile kosztuje bilet komunikacji miejskiej? Myślę, że po tylu latach powinna dać sobie spokój i dać miejsce innym kandydatom. Co do Pana Gontarzewskiego, jakim prawem wysyła Pan smsy z prośbą o głosy? Nie znamy się, nie wiem skąd ma mój nr i jeszcze nęka smsami. Żałosne, na pewno nie dostanie mojego głosu.
    Autor: student
    2018-09-21 15:19:20
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Ja osobiście polecam kandydaturę Pani Danuty Górskiej. Ma wieloletnie doświadczenie i potrafi zachować się odpowiednio w każdej, nawet trudnej sytuacji. Dba o nasze miasto już tyle lat, że myślę że każdy mieszkaniec Szczytna wyrobił już sobie opinie. Głosujmy mądrze!!!
    Autor: ASIA
    2018-09-21 15:15:52
  • Podniosą most i zlikwidują zieloną rurę
    Do KRAJANA, a mi nie szkoda !!!!! Proponuje , żebyś zamieszkał przy ulicy Sienkiewicza lub Mickiewicza i spróbował spać w nocy przy otwartym oknie, wówczas zrozumiesz dlaczego mi nie SZKODA tego bruku !!!!!!
    Autor: pappa
    2018-09-21 15:01:07