Sobota, 21 Kwiecień, Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Matka, dwa promile + dziecko = kara

Szczycieńscy policjanci interweniowali wczoraj wobec 34-letniej kobiety, która mając w organizmie dwa promile alkoholu, opiekowała się swoim dwumiesięcznym synem.

 Grzywna, albo nagana, a także odpowiedzialność przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich to ewentualna kara, jaką poniesie 34-letnia mieszkanka gminy Szczytno, która wczoraj, mając w organizmie dwa promile alkoholu, sprawowała opiekę na swoim dwumiesięcznym dzieckiem.

 

Policjanci, którzy zostali wezwani na interwencję stwierdzili, że 34-latka powróciła do domu w stanie nietrzeźwości. W tym czasie jej konkubent pilnował dziecko. Po powrocie kobieta sprowokowała awanturę z mężczyzną, w efekcie której wygoniła go z domu. Matka pozostała wtedy sama z maleństwem. Z uwagi na agresywne zachowanie kobiety i realne zagrożenie bezpieczeństwa dziecka, funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu 34-latki w policyjnej celi.

Policjanci przekazali dwumiesięczne niemowlę pod opiekę babci.

Dzisiaj, po wytrzeźwieniu 34-latka usłyszy zarzut dopuszczenia do przebywania w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia osoby małoletniej do lat 7. Oprócz tego o zachowaniu kobiety zostanie powiadomiony Sad Rodzinny i Nieletnich.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze