Niedziela, 22 Kwiecień, Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Marta i Marcin w bokserskiej elicie

Marta Jagiełło oraz Marcin Bogdański z Gwardii Szczytno wywalczyli drugie i trzecie miejsce w I Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Sportach Walki o Puchar Rektora – Komendanta Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

 



Marta Jagiełło reprezentowała klub w wadze w kategorii OPEN, gdyż u kobiet była tylko jedna kategoria wagowa, a Marcin Bogdański w kategorii do -81kg.

 

Srebro Marty

Jagiełło stoczyła 4 walki: 3 wygrała, a w finale uległa swojej przeciwniczce i zdobyła srebrny medal mistrzostw. - Marta toczyła trudne walki z dużo cięższymi rywalkami – mówi Zenon Jagiełło, trener bokserki, a prywatnie tata Marty. - Różnica wag dochodziła nawet do 16 kg. W finale przeciwniczka była też cięższa, co przekładało się na siłę zadawanych ciosów. A przy tym wszystkie walki odbywały się jednego dnia, więc niewiele było czasu na regenerację sił.

 

Brąz Marcina

Marcin Bogdański stoczył 3 walki, z których 2 wygrał i 1 przegrał. Porażki doznał ze złotym medalistą imprezy we Wrocławiu. - Walka była bardzo wyrównana i zwycięzcę musieli wskazać sędziowie – komentuje Zenon Jagiełło. - Mistrzostwa stały na bardzo wysokim poziomie. Wzięli w nich udział zawodnicy, którzy mają stoczone walki nawet na zawodowych ringach. Obecny był były na przykład Mistrz Świata organizacji WBO w wadze junior ciężkiej Krzysztof Głowacki, który swym dopingiem wspierał startujących zawodników.

Gwardia Szczytno może uznać te zawody za udane.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2017-12-04 12:05:50

Marcin Bogdański brązowym medalistą

  • Piątek, 2016-11-18 09:35:54

Marta uratowana od wózka

  • Czwartek, 2016-09-22 11:38:44

Marcina wciąż nie odnaleziono

  • Czwartek, 2016-07-07 09:57:26

Jasnowidz szuka Marcina z Zalesia


Komentarze

  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    a co z wieżą ciśnień i z ruinami po kinie ?
    Autor: tak się pytam
    2018-04-22 17:58:07
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Sądząc po Twoim zapisie wypowiedzi należysz do osób mniej zamożnych i inteligentnych bo oryografia leży i nawet patrzeć nie może na to co wypisujesz. Kebaby i fastfood odpadają jak ktoś sprzedaję jedzenie, które zaraz zacznie uciekać od starości i brudu. A co do odzieży to jedni kupują w D.H. Mazur a inni wolą markowe ubrania.
    Autor: Do I co
    2018-04-22 12:03:03
  • Kołakowska, Fabisiak, Pabich – troje muszkieterów ze Świętajna
    Szanowny Panie redaktorze,muszkieterów cechowała lojalność- o innych przymiotach nie wspomnę.Tytuł artykułu, dla mnie dziwny.
    Autor: wyborca
    2018-04-21 18:35:38
  • Kościół w Lipowcu dostał „tacę” od gminy
    A ten Pan w szarym sweterku to kto?, bo jakoś nie widać, że to ksiądz. Koszulka jak na wakacje lub do kina. Wstyd.
    Autor: Michał
    2018-04-21 15:29:15
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Jak dla mnie super! Tak centrum handlowe w Szczytnie powinno powstać!
    Autor: Anonim
    2018-04-19 15:46:41
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    KFC ..... już oblizuję paluchy????
    Autor: Iwa
    2018-04-19 10:36:31
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Co z tego jak w każdą niedzielę i tak będzie zamkniete. Po co wgl centrum chandlowe jak w Szczytnie nie ma zbyt dużej ilości zamożnych klientów. Zobaczymy jakie będą tam pustki. Ja nikomu źle nie rzycze ale inwestor poniesie porażkę życia heh. Co ludzie wydadzą po 500 albo w górę na markowe buty ewentualnie bluzy spodnie po 200 czy 400 tak? Tyle kosztują markowe rzeczy. Niechaj szanowna redakcja może zrobi sądarz i sprawdzi kto to będzie kupował. A i radzę zwrócić uwagę ile kebabow i innych fastfoodow odpadło w Szczytnie. To jeszcze mcs czy kfs... no tak dajmy zarabiać korporacjom.
    Autor: I co
    2018-04-19 07:35:07
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    A jest tak pieknie....
    Autor: Jola
    2018-04-18 16:31:55
  • Radni z Rozóg zbuntowali się
    Jak ma się do tego co piszecie paragraf 3 ust. 1 Dźwierzuckiej uchwały zgodnie z którym miesięczna opłata ulega pomniejszeniu w przypadku nieobecności dziecka?
    Autor: Andrzej
    2018-04-18 13:54:57
  • Szczycieński browar w nowej odsłonie (zdjęcia)
    A obok jest następny obiekt zrujnowany przez WSPOL i miasto, i pójdzie za grosze w czyje ręce, może tego inwestora. Obecnie to najlepszy interes na rozpijaniu ludzi.
    Autor: Ali
    2018-04-18 13:07:49