Piątek, 26 Kwiecień
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda -

MKS trafiony w końcówce

Bez punktów wrócili z ostatniego meczu w tym roku piłkarze MKS-u Szczytno. Pomimo optycznej przewagi przez większą część spotkania to przeciwnik zadał w końcówce decydujący cios. Porażka w Bisztynku przesądziła o tym, że przerwę w rozgrywkach szczycieński zespół przezimuje na os...

Bez punktów wrócili z ostatniego meczu w tym roku piłkarze MKS-u Szczytno. Pomimo optycznej przewagi przez większą część spotkania to przeciwnik zadał w końcówce decydujący cios. Porażka w Bisztynku przesądziła o tym, że przerwę w rozgrywkach szczycieński zespół przezimuje na ostatnim miejscu w tabeli.

REDUTA BISZTYNEK – MKS SZCZYTNO 1:0 (0:0)

1:0 – (85)

MKS: Mikulak – Opalach, Łoński, Magnuszewski, Dudziec, P. Turek (72. Żyśk), Jasiński, Goździewski, Świderski (69. Laskowski), Kozłowski, Wnuk.

Przewaga MKS-u w meczu kończącym tegoroczne zmagania nie przełożyła się na zdobycz punktową. - Niestety, pomimo że prowadziliśmy grę, zostaliśmy bez punktu – opowiada trener szczycieńskiej drużyny Piotr Gregorczyk. - Mieliśmy też swoje sytuacje, ale w najlepszej z nich Maciek Kozłowski nie trafił w bramkę.

Uważam, że po przepracowaniu zimy utrzemy nosa tym, którzy uważają, że ta drużyna nie powinna istnieć. Mimo że jesteśmy na ostatnim miejscu to jestem spokojny o utrzymanie – dodał na zakończenie trener Gregorczyk.

POZOSTAŁE WYNIKI: Pojezierze Prostki – Mrągowia II Mrągowo 5:1, MKS Ruciane Nida - Jurand Barciany 2:1, Śniardwy Orzysz – Start Kruklanki 1:2, Olimpia Miłki – Mazur Wydminy 1:4.