Niedziela, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Lokalna Grupa Działania wesprze Błękitnych Pasym

Boisko do piłki nożnej, plac zabaw, czy strefa fitness powstaną do maja 2018 roku przy ulicy Burskiego w Pasymiu. To efekt umowy LKS Błękitni Pasym z Lokalną Grupą Działania Południowa Warmia.Przedstawiciele LKS „Błękitni” Pasym – Marek Gawdziński i Michał Żuk - podpisali właśnie umowę z prezesem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Południowa Warmia na realizacji inwestycji pn. ”Modernizacja, przebudowa istniejącego, ogólnodostępnego placu zabaw zlokalizowanego przy ul. Jerzego Burskiego w Pasymiu wraz z urządzeniem boiska do gry w piłkę nożną oraz strefy aktywizacji i integracji społecznej”.

 

Wniosek o powierzenie grantu na realizację inwestycji został przygotowany przez LKS „Błękitni” Pasym i Gminę Pasym. Administratorem placu będzie Gmina Pasym.

 

Zadanie przewiduje nie tylko budowę urządzeń zabawowych przeznaczonych dla najmłodszych, ale także wyposażenie placu zabaw w urządzenia fitness, urządzenie boiska do gry w piłkę nożną o wymiarach 20m x 40m oraz urządzenie strefy aktywizacji i integracji społecznej.

 

Projekt angażuje w jego realizację następujące podmioty: Ludowy Klub Sportowy „Błękitni” Pasym, Gminę Pasym, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Pasym Sp. z o. o., Novum Sp. z o. o., Sp. k., Szkołę Podstawową w Pasymiu oraz Stowarzyszenie Uniwersytet III Wieku.

 

Inwestycja będzie kosztowała łącznie 50 000 zł, z czego kwota dofinansowania wyniesie 47 500 zł.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze