Czwartek, 21 Luty, Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Liga zakończona zwycięstwem... wszystkich


Dobiegły końca ligowe rozgrywki organizowane przez Tenis Club Szczytno. Uroczyste podsumowanie odbyło się w niedzielę, 23 września. W tenisowej lidze '2018 uczestniczyło 34. tenisistów i tenisistek, a dokładniej: 8 pań i 26 panów, rozgrywających swe pojedynki w dwóch grupach.



Tenisowe zmagania odbywały się na kortach w Jerutkach, Olszynach, Pasymiu, Wielbarku i Nowym Gizewie. Rozegrano ponad 200 spotkań.

 

- Celem naszej ligi nie jest wyłanianie najlepszych – mówi Witold Mocarski, szef Tenis Club Szczytno. - Zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy. Wygrali poprzez podniesienie swoich umiejętności, lepszą kondycję i zdrowie, wygrali czasem, spędzonym aktywnie i do tego w gronie podobnych pasjonatów i przyjaciół.

 

Ważna jest też rozpiętość wiekowa zawodników, która w przypadku grających mężczyzn wynosiła 19-67 lat, a w przypadku kobiet – 12-39 lat. To dowodzi, że tenis nikogo nie dyskwalifikuje ze względu na wiek.


 

Mimo że nie rozdajemy wygrywającym kluczyków do mercedesów czy alfa romeo, to i tak liczba chętnych z roku na rok rośnie – podkreśla Mocarski. - Już teraz swój udział w przyszłorocznej lidze deklaruje spora grupa młodych tenisistów, którzy zgłębiają tajniki tej gry w naszym klubie.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-01-30 13:16:00

Budżet zobligowany... obligacjami

  • Czwartek, 2018-09-06 11:51:59

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA - podsumowanie

  • Czwartek, 2018-08-23 11:21:38

Tenisowa liga z przerwą na kajaki

  • Czwartek, 2018-03-15 13:56:40

„Trójka” biła wszystkich


Komentarze

  • Zwyciężyć własne życie
    Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
    Autor: Wielki szacunek
    2019-02-21 17:08:50
  • Zwyciężyć własne życie
    A czemu mojego komentarza nie ma
    Autor: dzezka
    2019-02-21 16:13:55
  • Zwyciężyć własne życie
    Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
    Autor: Regina Roslaniec
    2019-02-21 12:36:01
  • Zwyciężyć własne życie
    Teoche ciezko współczuć kiedy ma się z tylu głowy, że 20 lat temu jakiś dureń napadł na moja mamę, przewrócił ją i moją malutką siostrę i wyrwał torebkę. Może nawet to była ekipa tej Pani...
    Autor: MSO
    2019-02-21 12:17:21
  • Kiedy nadejdzie wiosna? - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
    Chłodem powiało, ale z tego artykułu. Nie wiem kim Pan jest i chyba nie chcę wiedzieć, ale nie rozumiem zamieszczania artykułu w naszej lokalnej prasie, gdzie mamy nasze lokalne ciekawe sprawy, w którym to artykule głównym tematem ukrytym pod hasłem \"wiosna\" jest opluwanie naszego -mojego Rządu. Życzę wiele spokoju, bo żółć, która z Pana wypływa zaszkodzi Pańskiemu zdrowiu. Czy warto?
    Autor: Adam
    2019-02-21 12:14:14
  • Zwyciężyć własne życie
    Trzeba mieć wielką odwagę żeby się przyznać, że ma się problem. Tak wiele ludzi pije na różnych stanowiskach i nie zdaje sobie sprawy że ma problem.Pojęcie pijusa tylko kojarzy się z towartystami spod sklepu a tak nie jest.Jest to okropna choroba która powinna być nagłasniana na każdym kroku. Trzymam kciuki za Panią wszystko się ułozy.
    Autor: Super
    2019-02-21 11:51:15
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Dajcie sobie siana. Pomysł już został zrealizowany w latach 90tych i najęliście tłumoków po LO... poszli potem po WSPol w teren i ... zgrzyty były straszne. Nadal tumany na wysokich szczeblach widzę wniosków w tej firmie nie potrafią wyciagać. Taki Oficer to jak z koziej dupy trąba f-sz. Artysta teoretyk. Wysyłać na oficerke w koncu doswiadczonych f-szy ktorych macie tam coraz mniej. Ten kto nad tym mysli to tylko figurant bo jak widac zupełnie nie panuje nad durnymi pomysłami. Doświadczenie to sila kazdej firmy a policja....cóż niczym szmata....każdą gębę wytrze... Jak dobrze, że nie jestem już w tym syfie. Ni tylko fabryka kurzu i bzdur.
    Autor: Wiesio
    2019-02-21 11:50:50
  • Zwyciężyć własne życie
    No to fajnie, ja tez bym chcial byc takim cichym \"bohaterem\" tylko mi nikt za lezenie w domu pieniedzy dawac nie chce...
    Autor: szczery
    2019-02-21 10:51:53
  • Zwyciężyć własne życie
    Świetny artykuł... Pani Agnieszko trzymam kciuki za Panią.
    Autor: Kobieta
    2019-02-21 09:07:07
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    a tak płakali bo juz nie ma egzaminów między korpusami. to teraz kur8a mamy! 23 letni oficer po 4 latach czytania ksiązek! hahaha
    Autor: bizon