Czwartek, 15 Listopad, Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Liga wojewódzka młodziczek i młodzików (zdjęcia)


W niedzielę w Szczytnie odbył się turniej w ramach ligi wojewódzkiej młodziczek i młodzików. Szczytno reprezentowały dwie drużyny PUKS Wiktoria. Obie grały ze zmiennym szczęściem.Wyniki rywalizacji dziewcząt:

 

 

PUKS WIKTORA SZCZYTNO - MUKS Omega Mrągowo 0:2 (21:25,14:25)

PUKS WIKTORA SZCZYTNO - UKS CHEMIK Olsztyn 0:2 (8:25,14:25),

PUKS WIKTORA SZCZYTNO - MUKS MIKRO Ełk 2 2:0 (25:19,25,18).

 

- Dziewczyny PUKS Wiktoria Szczytno pokazały charakter i wielką pasję gry – mówi Mariusz Myślak, trener drużyny. - Jest to ich pierwszy sezon, więc wszystkie zawodniczki zasługują na pochwałę. Polazły kilka naprawdę świetnych zagrań. Ale nie ma też co ukrywać, że jest jeszcze wiele do zrobienia, choć po turnieju w Szczytnie patrzę w przyszłość optymistycznie.
 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. UKS CHEMIK Olsztyn

2. MUKS OMEGA Mrągowo

3. PUKS WIKTORA Szczytno

4. UMKS MIKRO Ełk 2

 

Skład drużyny ze Szczytna: Kalinowska Nikola, Kowalska Amelia, Radzińska Gabriela, Rybicka Maja, Suchodolska Julia, Wierzbowska Nadia, Zielińska Klaudia, Żyłko Julia, Dudziec Martyna, Krzewska Julia, Matysiak Gabriela, Rusinowska Julia. Trener zespołu: Mariusz Myślak.


 

Wyniki rywalizacji chłopców:

 

PUKS Wiktoria Szczytno - IKS Atak Elbląg (2:0)

IKS Atak Elbląg - SMS Ostróda (2:0)

PUKS Wiktoria SZCZYTNO - SMS Ostróda (0:2).

 

Klasyfikacja końcowa turnieju pierwszego:

 

1. IKS ELBLĄG

2.SMS OSTRÓDA

3. PUKS WIKTORIA SZCZYTNO

 

Skład zespołu: Maciej Lisewski (SP6), Gabriel Samsel (SP6), Kamil Pyśk (SP3), Jan Wlazło (SP3), Iwo Choroszewski (SP6), Michał Bączek (SP6), Mateusz Caliński (SP3), Maksymilian Borowy (SP6), Maciej Nowicki (SP3), Kamil Żebrowski (SP3). Trenerzy: 1 trener: Iwona Chełchowska, 2 trener Piotr Lisewski, Paweł Cegielski.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
  Jesteśmy świadkami tworzenia się nowego układu towarzysko-adoracyjnego. Czy będzie lepiej? czy Szczytno podniesie się gospodarczo? czy powstanie \"Brama Mazur\"? Wątpliwe.
  Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
  2018-11-15 14:03:02
 • Trzy flagi = trzy wartości
  Do do Konstantego: Szeroką dyskusję chcesz Pan zacząć. Na temat forsa nowa nie mam planu dyskutować. A już na pewno nie na temat folksdojczów namnażających brednie o MN. Żegnam.
  Autor: Konstanty
  2018-11-15 13:47:09
 • Spokojnie. Damy radę!
  A ja słyszałem zawsze słowa \"...spokojnie jakoś to będzie...\" i tak jakoś zawsze było, coś się udało bardziej, a coś mniej. Loteria, brak profesjonalizmu pomimo prawdopodobnie dobrych chęci to wiele spraw z tego co zaobserwowało wiele osób było niedopiętych pozostawionych czystemu przypadkowi.
  Autor: Wojtek
  2018-11-15 12:35:36
 • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
  No to dopiero teraz odczujemy kogo sobie wybraliśmy. Pożałujecie na kogo głosowaliście.
  Autor: mieszkaniec
  2018-11-15 11:48:44
 • Nie bądź obojętny! Jeden telefon może uratować czyjeś życie
  Często słyszę komentarze : co to dla niej/niego ze oddali bezdomnemu starą kołdrę czy płaszcz, pomagają bo im się wydaje że są lepsi. Nie jest tak. Widzisz w swoim zabiegany życiu człowieka siedzącego na schodach, wiesz że mu będzie w nocy zimno ale masz tyle jeszcze spraw na głowie. Potem za dzień dwa lub trzy słyszysz : ktoś zmarł na działkach lub spłonął w pustostanie... Przez chwilę wspominasz zwinietego człowieka siedzącego na schodach potem zapominasz. Ile w nas człowieka jeszcze zostało w gonitwie sukcesu. Dla mnie sukcesem jest: umieć się zatrzymać zauważyć potrzeby innego człowieka i pomoc na ile umiemy. Nawet wykonać telefon żeby nie musieć się zastanawiać czy zamarzł ten którego mijalismy. Los jest pokretny i maloprzewidywalny. Ty pomagasz dziś może ktoś kiedyś pomoże tobie bądź twoim bliskim.
  Autor: Osa
  2018-11-14 22:58:23
 • Jubileuszowy Fotograf Szczycieński (zdjęcia)
  Foto numer 2 - bezcenne
  Autor: Śmieszek
  2018-11-14 17:40:30
 • Trzy flagi = trzy wartości
  Jakie tam \"sprawne propagowanie\" Konstytucji (mówienie, że ta ustawa jest znakiem KOD-u jest chore) na jednym maszcie w Szczytnie. Powiewające licznie nad Marszem Niepodległości flagi takiej np. faszystowskiej Forza Nuova to jest prawdziwa propaganda - z siłą przekazu na cały świat.
  Autor: do Konstantego
  2018-11-14 16:36:37
 • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
  Panie Tadeuszu - aż tak otwarcie?! Panie rzeczniku prasowy Starosty Powiatowego w Szczytnie z okresu śp. Andrzeja Kijewskiego - pamięta Pan te wspaniałe czasy? Ale minęły.
  Autor: Śmieszek
  2018-11-14 15:20:58
 • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
  Z powodu miernych, dotychczasowych osiągnięć jako samorządowiec, pan Mańkowski nie był moim faworytem. Trzeba jednak uszanować wolę wyborców . Zobaczymy, jak \"wizjoner\" wywiąże się ze swoich obietnic.
  Autor: Nela
  2018-11-14 14:59:25
 • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
  To właściwy człowiek, doświadczony samorządowiec z pomysłami dla rozwoju miasta i któremu zaufali mieszkańcy. Uważam, że nie zawiedzie oczekiwań i doprowadzi do tego, że Szczytno będzie \" Bramą Mazur\".
  Autor: Tadeusz Zagozdziński
  2018-11-14 11:23:02