Piątek, 19 Kwiecień, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Lider mocny, o wiele za mocny


Od porażki rozpoczęli nową rundę rozgrywek piłkarze Błękitnych Pasym. Należy jednak dodać, że rozegrali dobry mecz. Przegrali bowiem „zaledwie” 0:1 z Polonią Lidzbark Warmiński, bezapelacyjnym liderem swojej grupy.



Błękitni Pasym - Polonia Lidzbark Warmiński 0:1

 

Powalczyliśmy tyle, ile mogliśmy – mówi Mirosław Romanowski, trener Błękitnych Pasym. - Wynik, o ile porażkę można traktować w kategorii zwycięstwa, uważam za nasz sukces. Podjęliśmy walkę, walczyliśmy. Polonia Lidzbark Warmiński to rywal z półki zdecydowanie wyższej niż my się w tej chwili znajdujemy. Straciliśmy jedną bramkę, a mogliśmy stracić ich co najmniej 7.

 

Jak twierdzi trener Romanowski on sam porażkę brał pod uwagę już przed meczem.

 

- Może brzmi to mało patriotycznie, ale trzeba patrzeć na wszystko realnie – mówi „Tygodnikowi Szczytno”. - A realia są w tej chwili takie, że drużyna Błękitnych Pasym jest w rozsypce. Nie mamy argumentów, nie mamy zawodników. Mamy za to świetnego bramkarza, który jest za dobry na tę drużynę w tej chwili. To dzięki niemu porażka, której doznaliśmy, jest tak mała.


 

Trener Romanowski przyznaje, że Błękitni mogą spaść do A klasy. - Jeszcze trzy lata temu była to inna drużna, ale w zespole było trzech Łukaszewskich, Malanowski – nie będę ukrywał, że ta czwórka miała 70 procent wartości całego zespołu – przekonuje. - Dziś będziemy walczyć z SKS Szczytno o utrzymanie. Jeśli nic się nie zmieni piłka w naszym powiecie będzie umierała na naszych oczach. Jest w tej chwili siedem zespołów seniorskich i wszystkie oblegają doły tabeli. Czas się nad tym tematem poważnie pochylić...



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2017-10-27 13:14:36

Lider jest tylko jeden - Gmina Jedwabno

  • Czwartek, 2017-08-31 11:09:31

Olszyny z wiejskimi liderami

  • Czwartek, 2015-04-30 10:13:30

Szkolili liderów wsi


Komentarze

  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Przy tylu aktywistach sportowych w Szczytnie taki syf,tylko w gebie mocni i duzo ich do roznych fuch za niezle pieniadze, wstyd !!!
    Autor: LOLO
    2019-04-19 13:09:20
  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Piłka nożna w Szczytnie jest w ruinie, ale co jakiś czas nawet na tej stronie pojawia się jakiś wywiad z \"Pasjonatem futbolu\" który opowiada bajki co to on nie robi. Prawda jest taka że nikomu nie zależy na rozwoju piłki w regionie. Pan Burmistrz skupia się na autopromocji wrzucając foty z gościem od wieży ciśnień (co do lat nic nie robi, a teraz nagle stał się zbawicielem), z projektem KFC (gdzie temat jest wciąż plotką, podobnie jak 5 i 10 lat temu), oraz panią Asią z Szansy na Sukces (tak jakby to burmistrz miał wpływ na jej sukces). Dlaczego nie weźmie za łeb ludzi odpowiedzialnych za miejską piłkę? Dlaczego nie zajmie się stadionem, dlaczego nie zrobi czystek w klubie i zastanowi się nad proponowanym połączeniem z Pasymiem? Bo to się mu nie opłaca. Lepiej robić PRowe akcje niż cokolwiek konkretnego.
    Autor: Szczytniak na emigracji
    2019-04-19 09:01:02
  • Szybka „warszawka” już bez... prawka
    „Warszawka” to sformułowanie obraźliwe i świadczące o zakompleksieniu nas czyli tzw. prowincji wobec rodaków ze stolicy
    Autor: Tomasz
    2019-04-18 16:00:36
  • Cittaslow „wywaliło” Kosakowską z klubu PiS
    Działa na szkodę wyborców PiS tylko dlatego, że chce aby Szczytno wstąpiło do sieci miast, które może pomóc miastu nie odstawać na tle innych miast województwa pod względem obiektów sportowych? No to tym bardziej jestem zadowolony że nie głosowałem na PiS... bo im w głowie tylko rozdawnictwo pieniędzy z naszych podatków.
    Autor: Daniel
    2019-04-18 11:28:27
  • McDonald's i KFC w Szczytnie
    Pan Burmistrz planuje mieszkańcom Szczytna dietę cud! Czy to jest droga do podniesienia poziomu życia nas wszystkich, czy tylko sposób na odwrócenie uwagi od spraw naprawdę istotnych - poprawy rynku pracy i płacy ?
    Autor: TTT
    2019-04-18 08:41:39
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Szczytno pasy i wszystko jasne. Ile razy miałem okazję jechać przez Szczytno to piesi wchodzą na pasy nie rozgladajac sie. Było kilka razy awaryjne hamowanie bo sobie ktoś wbiegł na pasy. A też przepis mów i że pieszy nie może wejść wprost pod nadjezdzajacy samochód.
    Autor: Kierowca
    2019-04-18 07:07:19
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Nie dziwne piesi w szczytnie chodzą jak święte krowy
    Autor: edas
    2019-04-17 23:58:37
  • Burmistrz i radny pojechali podglądać Elbląg
    Orzoł wylądował w Elblągu :D nie ma jak sie bawic za kase podatników
    Autor: Wrona
    2019-04-17 20:36:23
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Łatwo osądzać matki/kobiety jak nie widziało się sytuacji, nie wy od tego jesteście! Ludzie przestańcie komentować!
    Autor: Marta
    2019-04-17 20:25:34
  • Radni krytykują szpital i... łatają jego dziurę budżetową
    Co tu dużo mówić. Jeżeli hospitalizowani pacjenci oddalają się ze szpitala bez kontroli - znajdowani są żywi, lub martwi - po interwencji policji. Jeżeli dochodzi do zakażenia bakterią po - zdawałoby się - niegroźnym zabiegu, a następnie do śmierci i nikt tego nie wyjaśnia - no chyba, że rodzinie - ale powinno być wiadomo, czy szpital - oddział jest \"czysty\", czy nie. Generalizować nie można, ale Jeżeli ludzie mają ogólnie kiepską opinię o szczycieńskim szpitalu, to o czym to świadczy? Dlaczego szefostwo szpitala nic nie robi z takim wizerunkiem? Po zbudowaniu lądowiska dla LPR - kierownictwo szpitala zdaje się na dobre odleciało. To jest po prostu wyraz pogardy dla ludzi, \"bo i tak muszą tu trafić\", jak nie mają kasy, albo mozliwości leczyć się gdzie indziej. Śmiać mi się chce, ale nie wiem, czy to prawda, o utworzeniu oddziału geriatrii w naszym szpitalu. Czy to ma być punkt eutanazji?
    Autor: Waga
    2019-04-17 19:15:35