Piątek, 20 Lipiec, Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Licki superdzielnicowym powiatu (zdjęcia)

Sierżant sztabowy Grzegorz Licki został Najpopularniejszym Dzielnicowym Powiatu Szczycieńskiego 2017. Uzyskał 415 głosów. Łącznie w plebiscycie, współorganizowanym przez „Tygodnik Szczytno”, oddano ponad 1670 głosów.W plebiscycie, nad którym patronat mieli Starosta Szczycieński Jarosław Matłach oraz Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie młodszy inspektor Tomasz Bzymek wzięło udział 12 dzielnicowych z terenu naszego powiatu. Mieszkańcy mieli dwie możliwości głosowania. Mogli polubić zdjęcie wybranego dzielnicowego na profilu facebook „Tygodnika Szczytno” lub głosować mailowo.

 

W głosowaniu na facebooku wzięło udział 1601 internautów, dalsze 74 osoby przysłały e-maile. Komisja konkursowa w składzie : podkom. Ewa Szczepanek i sierż. Izabela Głowacka po zliczeniu głosów wyłoniła zwycięzcę.

 

Pierwsze miejsce (415 głosów) i tytuł „Dzielnicowego Roku Powiatu Szczycieńskiego 2017” uzyskał dzielnicowy gminy Szczytno – sierż. sztab. Grzegorz Licki.

 

Dzielnicowym „superwice” za sprawą 238 głosów został asp. sztab. Dariusz Berendt, dzielnicowy „obsługujący” Szczytno, a na trzeciej pozycji (195 głosów) znalazł się dzielnicowy gminy Świętajno mł. asp. Piotr Soliwoda. Kolejne dwa miejsca, z dość wysoką liczbą głosów przypadły mł. asp. Arturowi Sowieckiemu (193) oraz mł. asp. Arturowi Magnuszewskiemu (132).

 

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w środę, w gabinecie starosty szczycieńskiego. Wszyscy dzielnicowi otrzymali listy gratulacyjne i upominki, zwycięzca dodatkowo statuetkę. Jak sugerował komendant Tomasz Bzymek, nagradzanie najlepszych policjantów za ich społeczne sukcesy niekoniecznie na tym się zakończy.

A już jutro (czwartek, 27 lipca) w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno” rozmowa z superdzielnicowym Grzegorzem Lickim.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Córki obwiniają lekarza o śmierć ojca
  Nocna opieka medyczna? To raczej kabaret! Zdarza się, że dzieci są badane przez lekarza ginekologa, który zachowuje się jakby bał się w ogóle je dotknąć!!! A na końcu i tak słyszymy: "Proszę poczekać do poniedziałku"
  Autor: Mama
  2018-07-18 13:29:35
 • Wmurowali kamień węgielny pod szpital (film)
  Te same ryje od lat, budowa skrzydła szpitala a pchają się przed kamery jak zwykle ludzie kompletnie nie mający nic z tym wspólnego.
  Autor: Szczytniak
  2018-07-18 10:24:02
 • Córki obwiniają lekarza o śmierć ojca
  Szpital w Szczytnie i Jego pożal się ..... Od lat to samo i co ? i nic.
  Autor: Jarosław"Pol...Zbaw...
  2018-07-17 21:38:11
 • 12 lat w wieży. Czy i co dalej? Rozmowa z burmistrz Danutą Górską
  Popieram w całości to co napisałaś "anna". Górska już dawno powinna odejść a w jej miejsce należy wybrać kogoś, kto będzie potrafił i chciał wykorzystać potencjał turystyczny Szczytna. Ona się nadaje wyłącznie do nasadzania kwiatków, co robi od lat.
  Autor: Marcin
  2018-07-17 10:50:09
 • Satyryczne namawianie do wyborów
  Do Mariana. Macie. Dokładnie 235 artystów abstrakcjonistów. Na Wiejskiej malują nam przyszłość rodem z zamierzchłej przeszłości. I czemu te tysiące wolą pracować na czarno u Niemca? Może lepiej płaci niż nasz patriotyczny biznes?
  Autor: massakra
  2018-07-14 18:07:40
 • Mańkowski kandydatem na burmistrza Szczytna
  Uważam Pana Krzysztofa za bardzo dobrego kandydata na burmistrza. Jest to szlachetny dobry człowiek nie kierowany zawiścią i próżnością. Trzymam kciuki Panie Krzysztofie
  Autor: Maria
  2018-07-13 23:40:00
 • Honorowa odznaka dla dyrektora Mańkowskiego
  Zasługi na rzecz rozwoju sportu motorowego :)
  Autor: stef
  2018-07-13 14:14:39
 • 12 lat w wieży. Czy i co dalej? Rozmowa z burmistrz Danutą Górską
  Burmistrz wskazuje że rozwiązała kwestię dróg czyli nie zauważa zakorkowania całego miasta. Jej zdaniem poprawa w niektórych miejscach nawierzchni jest wystarczająca. Budowane są mieszkania, owszem teraz 12 a wcześniej prawie 20 lat temu. Niestety oczekujących jest prawie 180 rodzin. Czyli na kolejne trzeba poczekać następne dzieścia lat? Są miejsca w żłobkach. Miejskich czy będą jak prywatny inwestor dopiero wybuduje? Wyludnianie się miasta można oceniać nie na podstawie meldunków lecz twardych danych GUS. Osoby przebywające w mieście czasowo (nauka, praca) nie powodują wzrostu dochodów miasta. Pani Burmistrz powinna chyba bardziej realnie stąpać po ziemi. Ps. nawiązując do opisywanego obrazu Picassa to parafrazując co mi po pięknych ścianach mieszkania skoro nie stać mnie będzie na meble czy jedzenie?
  Autor: anna
  2018-07-13 09:41:31
 • Satyryczne namawianie do wyborów
  Ale kicha, co za bryndza. Nie ma cie lepszych artystów niż z Niemiec?? Już pełno tych łobuzów z Niemiec u nas, ile ludzi pracuje na czarno u niemców. Tysiące.
  Autor: Marian
  2018-07-12 12:41:27
 • Satyryczne namawianie do wyborów
  Mógł przyjechać dziesięć lat temu to by dopiero był niezadowolony...
  Autor: Piotr
  2018-07-12 09:45:54