Niedziela, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Lenka pożegnała stary, a Antoś powitał nowy rok (zdjęcia)

Antoś Fiuk to pierwsze dziecko, które urodziło się w 2018 roku w naszym powiecie. Jako ostatnia, w 2017, na świat przyszła Lenka Krupińska z Wielbarka. Bez wątpienia, dla ich rodziców, są to największe skarby, jakie przyniósł stary i nowy rok. Dzieci przyszły na świat w szczycieńskim szpitalu.



Antoś przyszedł na świat 1 stycznia, dokładnie o godz. 8.58. Tuż po urodzeniu ważył 3300 gramów i mierzył 52 centymetry. - Ciąża była spokojna – mówi z uśmiechem pani Mariola, mama Antosia. - To zdjęcie, które pan robi będzie pierwszym, bo przez całą ciążę skutecznie się zasłaniał rączką – śmieje się mama. - I na USG nigdy nie było widać buzi.

 

Dziecko to marzenie

Antoś to drugie dziecko państwa Fiuków. - W domu z mężem Rafałem jest jeszcze nasz Krystianek – mówi pani Mariola. - Do niedawna mieszkaliśmy w Krościenku, mąż pochodzi z Lubelszczyzny, a ja jestem ze Szczytna. Teraz zdecydowaliśmy się zamieszkać całą rodziną w Szczytnie.

Pani Mariola i pan Rafał są ze sobą od 14 lat, z czego już 11 w małżeństwie. - Dzieci to marzenie każdej rodziny, my od dziś mamy już dwójkę, to naprawdę piękne – mówi Mariola Fiuk.

 

 

Niezapomniana noc

Ostatnim dzieckiem, które przyszło na świat w szczycieńskim szpitalu w starym roku jest Lenka Krupińska. Urodziła się 29 grudnia o godz. 12.30. - To już mój kolejny spędzony Sylwester w szpitalu – mówi pani Monika, mama Lenki. - Dwa lata temu szpitalna wizyta też była spowodowana porodem. Wówczas na świat przyszła Natalia. Niezapomniana noc – śmieje się pani Monika. - Szpitalna sala to nie jest najlepsze miejsce do sylwestrowego szaleństwa, ale przyjście na świat dziecka rekompensuje wszystko.

 

Miał być chłopiec

Lenka jest zdrowym i uśmiechniętym dzieckiem. Po urodzeniu ważyła 3300 gramów i mierzyła 52 centymetry. - Miał być syn, mąż tego bardzo chciał, a tu urodziła się nam trzecia córeczka – uśmiecha się pani Monika. - Ale płeć tak naprawdę nie ma znaczenia. Lenka była wyczekiwanym i długo oczekiwanym dzieckiem.

Rodzina państwa Krupińskich mieszka w Wielbarku.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
    Jesteś " Wielki' Twoje poczynania są na skraju bezpieczeństwa. Działania Twojej grupy są wspaniałe. Podziwiam Was.
    Autor: Bozena
    2018-05-27 01:58:58
  • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
    Maciek jesteś Wielki . Twoje zasługi dla Nas dla Ciebie są wielkie.Jesteś super specjalistą. Wiem o Twoich poszukiwaniach ludzi utopionych w dziwnych okolicznościach. Szacunek dla specjalisty i znajomego z Pasymia. Podziwiamy i pozdrawiamy.
    Autor: Bozena
    2018-05-27 01:51:42
  • Zaginął słuchacz kursu podstawowego, policja prosi o pomoc
    Armagiedin rudkiwski
    Autor: Walaus
    2018-05-26 21:11:19
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Odszedł wspaniały kolega i policjant. Byłeś zawsze uśmiechnięty, pomocny i bardzo koleżeński - takiego zapamiętam Cię na zawsze. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Tego jak bardzo mi przykro nie jestem wstanie opisać słowami...
    Autor:
    2018-05-26 18:44:43
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Tragedia.Mlody człowiek. Spoczywaj w spokoju.Moje kondolencje dla rodziny.
    Autor: Krzysztof - emeryt
    2018-05-26 14:45:00
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Jak zwykle wszyscy wiedzą lepiej! Jak można przeczytać, że odszedł mąż i ojciec dwójki dzieci, a później pisać, że bardzo się z tego cieszy! Wszystkie radiowozy to gruchoty mówiąc prostym językiem, aby wszystkie barany które obrażają Pana Piotra oraz jego rodzinę zrozumieli, że to nie jest kwestia szybkiej prędkości, niezapiętych pasów bądź trzeźwości. Mogę nawet ręczyć, że Pan Piotr zawsze zapinał pasy i jeździł przepisowo. Zastanówcie się teraz gdybyście mieli tak jak oni zmianę nocną czy dalej byłoby tak łatwo wam wszystko robić. Zmęczenie niestety zwycięża nad człowiekiem. Uważam, że wszyscy tu komentujący źle i niestosowne beszczeszczą jego osobę. To że nie lubicie policjantów bo są tacy i nie tacy to nie wkładajcie wszystkich w całą gromadę. Pana Piotra znałam osobiście i krzyczę to teraz wszystkim to był wspaniały człowiek. Służył dobrą ręką dla wszystkich. Kochający mąż i tatuś, który miał całe życie przed sobą. To jest bardzo wielka tragedia która wylewa łzy z oczu wszystkich którzy go znali. Zamiast pisać tu głupoty to pomódlcie się za Jego duszę. Spoczywaj w pokoju!
    Autor: Przyjaciółka
    2018-05-26 10:50:00
  • Czy gmina dopłaciła do głosowania w plebiscycie Wójt Roku?
    Ciekawa jestem czy Malik sprawdzał służbowe bilingi jak brał udział w konkursie na najlepszego sołtysa w powiecie.Zajmował wysokie pozycje chociaż wybitnym sołtysem nie był.
    Autor: Ala
    2018-05-26 06:29:54
  • Świętajno – stracona szansa rozwoju? Rozmowa z byłym wójtem Januszem Pabichem
    Poprzedni wójt miał swój czas i się nie sprawdził. Nie wybraliśmy go i już nie wybierzemy. Nie rozumiem skąd u niego takie parcie na urząd. Poza tym jak widzę tych ludzi co są za nim: Krzyśków, Pasławska to wiem, że jest pozamiatane. Klasyk by zaśpiewał "ALE TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ" - na nasze szczęście, na szczęście gminy. Pozdrawiam wszystkich ziomali. Bądźmy przy urnach jesienią.
    Autor: Szwejk ze Świętajna
    2018-05-26 00:49:56
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Zdecydowanie skupiłbym się na stanie technicznym radiowozu, a nie nad tym ile jechali oraz czy mieli zapięte pasy. W tej firmie wszystko naprawia się po taniości i tylko w ostateczności. Ten kto pracował i jeszcze pracuje w tej firmie wie o co chodzi. Poza tym policjanci traktowani są jak psy na posyłki, jak ktoś chce sobie sprawdzić autokar przed wyjazdem to niech podjedzie do najbliższej komendy, albo do stacji kontroli pojazdów. Jest zbyt dużo absurdów w tej firmie, a przede wszystkim zachowanie przełożonych, którzy przez całe życie byli popychadłami, a jak się dostają do władzy to mają się za nie wiadomo kogo. Tego chłopaka zabił SYSTEM. Świeć Panie nad jego duszą, a drugiemu daj zdrowie.
    Autor: sierż. sztab.
    2018-05-25 22:49:08
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Rodzina szybko zglaszac sprawe do prokuratury niech zabezpeicza wrak a biegły obnaży cała prawdę o stanie techniczym. Śpij bracie....
    Autor: st sierż -
    2018-05-25 21:50:51