Sobota, 20 Kwiecień, Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Kwiatki od wójta i dyrektora (zdjęcia)


NAPISALI DO NAS: Ponad 100 osób wzięło w Święcie Kobiet zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie.



W programie przewidziano: występ kabaretu „Trzeci Oddech Kaczuchy" pokaz taneczny w wykonaniu dwóch grup działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie, losowanie upominków, zabiegi kosmetyczne wykonane przez Panią Dorotę Borkowską „Strefa Piękna", stoisko kosmetyczne „ Avon" oraz kwiat dla każdej Pani od Pana Sławomira Ambroziaka Wójta Gminy Jedwabno oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Jerzego Pałasz.

 

Tradycyjnie po złożeniu życzeń przez Pana Wójta, obecne w sali widowiskowej Panie zostały obdarowane losowo upominkami ufundowanymi przez sponsorów imprezy. W tym roku były to: kosmetyki, usługi kosmetyczne, bony podarunkowe do Kina Visa, upominki rzeczowe oraz słodycze. Następnie rozpoczął się pokaz taneczny oraz występ kabaretu podczas, którego Panie w dyskretny sposób wychodziły na zabiegi kosmetyczne. Mimo dużego nagłośnienia instrumentów, obecne na sali Panie wyklaskały jeszcze jedną pieśń na bis a po koncercie, już odchodząc, otrzymały czerwonego tulipana.


 

Sponsorami imprezy byli: Magdalena Gnoza-Adamska – Sklep Chemiczny w Jedwabnie, Państwo Bożenna i Zbigniew Buk – Sklep Lewiatan, Anna Perzanowska – Apteka w Jedwabnie, Pani Karolina Skwiot „ Expresja Karolina" w Jedwabnie, Pani Elżbieta Brzóska – Przewodnicząca Rady Gminy w Jedwabnie, Pani Dorota Dudzik i Pracownicy - Poczta Polska S.A. Pan Szczepan Worobiej - Komendant Wojewódzkiej Straży Rybackiej w Olsztynie, Pan Józef Maciejczuk, Firma Avon.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie dziękuje bardzo sponsorom za udzieloną pomoc w organizacji Święta Kobiet w Jedwabnie.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Egzaminy mimo strajku
    To nauczyciel wspiera nauczyciela w biedzie i strajku. Za przeprowadzenie egzaminów emeryci otrzymali po ok 400zł tak, że nauczyciele pokazali swoje oblicza.
    Autor: Rafal
    2019-04-20 09:32:28
  • Dyrektorskie przetasowania w szkołach
    Panie burmistrzu czy to Pana bliska koleżanka z Pana ugrupowania?
    Autor: Karol
    2019-04-20 09:20:42
  • Drogi – to droga życia Krzysztofa Połukorda (zdjęcia)
    Nie wiem czy dotarły moje dwa teksty- Serdecznie pozdrawiam
    Autor: Tadeusz Zagozdziński / Natura
    2019-04-19 21:35:01
  • Drogi – to droga życia Krzysztofa Połukorda (zdjęcia)
    Piękny kawał życia, Serdecznie gratuluję. Rodzinnie mamy podobne drogo co Pana rodzice. Do Szczytna , a właściwie do Nart przyjechałem w latach 80-tych, miałem tam dom nad jeziorem, a jak zapewne może Pan pamięta , że byłem w 2001 roku rzecznikiem prasowym śp. Pana Zimnego i wiele słyszałem o Panu. Podziwiam drogę życia , a zawałem proszę się nie przejmować, mnie udało się przeżyć pięć zawałów i jak Pan widzi , jestem.dosyć aktywny. Pozdrawiam Pana niezwykle serdecznie, życząc słonecznej drogi życia i szczęśliwych Świąt z Pana piękną żoną i rodziną. Jeszcze dodam , że czekam na chwilę jak poprowadzi Pan budowę obwodnicy, życząc Zdrowia. Serdecznie - Tadeusz.
    Autor: Tadeusz Zagozdziński
    2019-04-19 21:20:51
  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Przy tylu aktywistach sportowych w Szczytnie taki syf,tylko w gebie mocni i duzo ich do roznych fuch za niezle pieniadze, wstyd !!!
    Autor: LOLO
    2019-04-19 13:09:20
  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Piłka nożna w Szczytnie jest w ruinie, ale co jakiś czas nawet na tej stronie pojawia się jakiś wywiad z \"Pasjonatem futbolu\" który opowiada bajki co to on nie robi. Prawda jest taka że nikomu nie zależy na rozwoju piłki w regionie. Pan Burmistrz skupia się na autopromocji wrzucając foty z gościem od wieży ciśnień (co do lat nic nie robi, a teraz nagle stał się zbawicielem), z projektem KFC (gdzie temat jest wciąż plotką, podobnie jak 5 i 10 lat temu), oraz panią Asią z Szansy na Sukces (tak jakby to burmistrz miał wpływ na jej sukces). Dlaczego nie weźmie za łeb ludzi odpowiedzialnych za miejską piłkę? Dlaczego nie zajmie się stadionem, dlaczego nie zrobi czystek w klubie i zastanowi się nad proponowanym połączeniem z Pasymiem? Bo to się mu nie opłaca. Lepiej robić PRowe akcje niż cokolwiek konkretnego.
    Autor: Szczytniak na emigracji
    2019-04-19 09:01:02
  • Szybka „warszawka” już bez... prawka
    „Warszawka” to sformułowanie obraźliwe i świadczące o zakompleksieniu nas czyli tzw. prowincji wobec rodaków ze stolicy
    Autor: Tomasz
    2019-04-18 16:00:36
  • Cittaslow „wywaliło” Kosakowską z klubu PiS
    Działa na szkodę wyborców PiS tylko dlatego, że chce aby Szczytno wstąpiło do sieci miast, które może pomóc miastu nie odstawać na tle innych miast województwa pod względem obiektów sportowych? No to tym bardziej jestem zadowolony że nie głosowałem na PiS... bo im w głowie tylko rozdawnictwo pieniędzy z naszych podatków.
    Autor: Daniel
    2019-04-18 11:28:27
  • McDonald's i KFC w Szczytnie
    Pan Burmistrz planuje mieszkańcom Szczytna dietę cud! Czy to jest droga do podniesienia poziomu życia nas wszystkich, czy tylko sposób na odwrócenie uwagi od spraw naprawdę istotnych - poprawy rynku pracy i płacy ?
    Autor: TTT
    2019-04-18 08:41:39
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Szczytno pasy i wszystko jasne. Ile razy miałem okazję jechać przez Szczytno to piesi wchodzą na pasy nie rozgladajac sie. Było kilka razy awaryjne hamowanie bo sobie ktoś wbiegł na pasy. A też przepis mów i że pieszy nie może wejść wprost pod nadjezdzajacy samochód.
    Autor: Kierowca
    2019-04-18 07:07:19