Czwartek, 21 Luty, Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Kumple obrobili sklep w Świętajnie


Dwóch mieszkańców gminy Świętajno obrobiło sklep w... Świętajnie. Ich łupem padł towar o wartości niemal 5 tys. zł. Potem oni padli „łupem” policjantów, którzy zatrzymali ich, gdy imprezowali przy skradzionych wyrobach.



Do włamania doszło w nocy z 3 na 4 października. Dwóch mieszkańców gminy Świętajno, wybijając szybę w sklepie dokonało kradzieży towaru na kwotę blisko 5 000 złotych. Łupem sprawców padły między innymi: alkohol, papierosy, gumy do żucia, sery, wędlina.

 

 

Policjanci zgłoszenie o włamaniu otrzymali w środę o 5:15. Natychmiast pojechali na miejsce przestępstwa. Okazało się, że sprawcy wybili szybę wejściową, weszli do środka i skradli towar wart blisko 5 000 złotych.

 

 

W toku podjętych czynności szczycieńscy kryminalnych ustalili, że w sprawę kradzieży z włamaniem zamieszani są dwaj mieszkańcy gminy Świętajno. - Parę godzin po zaistniałym zdarzeniu funkcjonariusze zapukali do jednego z mieszkań, gdzie zastali dwóch mężczyzn konsumujących skradziony towar – relacjonuje Izabela Głowacka ze szczycieńskiej policji.


 

Kryminalni odzyskali skradziony towar i zatrzymali sprawców. 26-latek i jego 34-letni znajomy spędzili noc w policyjnej celi. Usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Odpowiedzą oni również za zniszczenie drzwi o wartości blisko 2 000 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Na zdjęciu jeden z zatrzymanych mężczyn, który włamał sie do sklepu w Świętajnie

fot. kpp szczytno

 



Komentarze do artykułu

Ryjek

:-(

Piotrek

Co za idioci XD iść siedzieć za obrabowanie spożywczaka XDDDD

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Zwyciężyć własne życie
    Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
    Autor: Wielki szacunek
    2019-02-21 17:08:50
  • Zwyciężyć własne życie
    A czemu mojego komentarza nie ma
    Autor: dzezka
    2019-02-21 16:13:55
  • Zwyciężyć własne życie
    Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
    Autor: Regina Roslaniec
    2019-02-21 12:36:01
  • Zwyciężyć własne życie
    Teoche ciezko współczuć kiedy ma się z tylu głowy, że 20 lat temu jakiś dureń napadł na moja mamę, przewrócił ją i moją malutką siostrę i wyrwał torebkę. Może nawet to była ekipa tej Pani...
    Autor: MSO
    2019-02-21 12:17:21
  • Kiedy nadejdzie wiosna? - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
    Chłodem powiało, ale z tego artykułu. Nie wiem kim Pan jest i chyba nie chcę wiedzieć, ale nie rozumiem zamieszczania artykułu w naszej lokalnej prasie, gdzie mamy nasze lokalne ciekawe sprawy, w którym to artykule głównym tematem ukrytym pod hasłem \"wiosna\" jest opluwanie naszego -mojego Rządu. Życzę wiele spokoju, bo żółć, która z Pana wypływa zaszkodzi Pańskiemu zdrowiu. Czy warto?
    Autor: Adam
    2019-02-21 12:14:14
  • Zwyciężyć własne życie
    Trzeba mieć wielką odwagę żeby się przyznać, że ma się problem. Tak wiele ludzi pije na różnych stanowiskach i nie zdaje sobie sprawy że ma problem.Pojęcie pijusa tylko kojarzy się z towartystami spod sklepu a tak nie jest.Jest to okropna choroba która powinna być nagłasniana na każdym kroku. Trzymam kciuki za Panią wszystko się ułozy.
    Autor: Super
    2019-02-21 11:51:15
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Dajcie sobie siana. Pomysł już został zrealizowany w latach 90tych i najęliście tłumoków po LO... poszli potem po WSPol w teren i ... zgrzyty były straszne. Nadal tumany na wysokich szczeblach widzę wniosków w tej firmie nie potrafią wyciagać. Taki Oficer to jak z koziej dupy trąba f-sz. Artysta teoretyk. Wysyłać na oficerke w koncu doswiadczonych f-szy ktorych macie tam coraz mniej. Ten kto nad tym mysli to tylko figurant bo jak widac zupełnie nie panuje nad durnymi pomysłami. Doświadczenie to sila kazdej firmy a policja....cóż niczym szmata....każdą gębę wytrze... Jak dobrze, że nie jestem już w tym syfie. Ni tylko fabryka kurzu i bzdur.
    Autor: Wiesio
    2019-02-21 11:50:50
  • Zwyciężyć własne życie
    No to fajnie, ja tez bym chcial byc takim cichym \"bohaterem\" tylko mi nikt za lezenie w domu pieniedzy dawac nie chce...
    Autor: szczery
    2019-02-21 10:51:53
  • Zwyciężyć własne życie
    Świetny artykuł... Pani Agnieszko trzymam kciuki za Panią.
    Autor: Kobieta
    2019-02-21 09:07:07
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    a tak płakali bo juz nie ma egzaminów między korpusami. to teraz kur8a mamy! 23 letni oficer po 4 latach czytania ksiązek! hahaha
    Autor: bizon