Środa, 22 Sierpień, Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Ktoś niszczy samochody na parkingu IKEA

„Witam od paru tygodni na terenie parkingu zakładu Ikea w Wielbarku niszczone są samochody pracowników” – taki sygnał otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. - Oczywiście nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności, ani ochrona ani zakład ostatni incydent miał miejsce 10 stycznia w nocy.



Podczas ostatniego incydentu (10 stycznia) w samochodzie zostały przebite 4 opony wybita przednia i boczna szyba, a na masce były ślady wbicia siekiery. - Samochód stał na środku oświetlonego parkingu dla pracowników – relacjonuje nam Czytelnik. - Zaledwie parę metrów od biura przepustek

 

Sprawę zniszczeń udało nam się potwierdzić w szczycieńskiej policji.

- Rzeczywiście dziś rano przyjęliśmy zgłoszenie o zniszczeniu samochodu na parkingu przy ul. Czarneckiego w Wielbarku – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Wcześniej podobne zgłoszenie odnotowaliśmy 17 listopada. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności tych zniszczeń i ustalenia sprawcy bądź sprawców.

 

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że samochód, który zniszczono 17 listopada został niemal całkowicie zdemolowany. Należał do pracownika IKEI. Nie był jednak zaparkowany bezpośrednio na parkingu, a przy drodze publicznej prowadzącej do zakładu. Incydent środowy wydarzył się już na samym parkingu. Co prawda jest tam monitoring, ale nie obejmuje on swoim zasięgiem całego terenu.

Fot. Archiwum



Komentarze do artykułu

Xyz

Ktos tu komus musi niezle podchodzić za skóre..

Anonim

Witaj w krainie. Gdzie wszystko...

anonim

pracownik pracownikowi skrzydła podcina...

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Panuję nad tym, bo zapisałem się na kurs...
    Kiedy wreszcie weźmiecie się za motocyklistów? Jak długo mieszkańcy będą się męczyć z hałasem ścigaczy, niejednokrotnie przekraczających dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym???
    Autor: Arnold Boczek
    2018-08-21 13:40:06
  • Protest... sąd w Szczytnie
    "Farmazona" jeszcze mogli zatrudnić Kodomicka sekta.
    Autor: Arnold Boczek
    2018-08-21 13:01:50
  • Czy miasto przejmie stadion przy Ostrołęckiej?
    Żadna współwłasność mamy przykład basenu. Ma być miasta i koniec.
    Autor: R.
    2018-08-21 06:42:49
  • SKS Szczytno rusza do boju o IV ligę i mieszkańców miasta
    Trener zmieniony. Bilans po 3 meczach: 0 punktów, bramki 1-12. To raczej o otrzymanie w okręgówce, a nie o awans będzie toczyć się gra.
    Autor: Taaa
    2018-08-20 11:16:25
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Zdecydowanie lokalizacja na MC jest ulica Wielbarska....
    Autor: Mieszkanka Szczytna
    2018-08-19 23:45:37
  • Protest... sąd w Szczytnie
    Szczytno jednak jest żałosnym miastem - szczerze powiedziawszy to żenująca ta liczba uczestników, dot. zarówno "obrońców" jak i "przeciwników" wprowadzanych zmian!!!
    Autor: Zdziwiona turystka
    2018-08-18 20:33:45
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Nie. W ogóle nie mieszkam już w Szczytnie. Ale przyjeżdżam co jakiś czas i widzę, że na przykład przeniosła się w te okolice Biedronka, w okolicy powstają nowe osiedla bloków i jest wjazd na tę półobwodnicę, która pozwala ominąć stare centrum miasta. Szczytno ma charakter miasta tranzytowego, mało kto tu mieszka i mało kto zabawi dłużej. Więc obstawiam, że z McDonaldem w Szczytnie będzie podobnie jak z tym w Ostródzie. Główną klientelę będą stanowić przyjezdni i "przejezdni". Będą oni się poruszać najpierw z południa na północ, zanim odbiją na Wielkie Jeziora. Najpewniej będą jechać z lotniska albo Warszawy. Jeżeli z Warszawy, to ostatni McDonald w tym kierunku jest w Legionowie. Kolejny powinien być właśnie na Wielbarskiej w Szczytnie, żeby mieli szansę do niego zajechać wszyscy ludzie jadący z południa kraju. Jadący na prawdziwe Mazury z północy, zachodu i wschodu mogą w ogóle ominąć Szczytno, a i tak dojechać na Wielkie Jeziora.
    Autor: Szczytnianin
    2018-08-18 04:48:54
  • Czy Pasym stanie się mazurskim Kazimierzem Dolnym?
    Zamiast zrobić przed gminą fontannę z prawdziwego zdarzenia okrogłą z jakims filarem i woda na boki rozpryskiwała to zrobili dziurę we wnęce,po co ta dziura?....wie.A zamiast fontanny zrobili na boku sikawki żeby można było się wykąpać.Reszta wykonania szkoda gadać.
    Autor: Sikawka
    2018-08-16 22:02:27
  • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
    !!!????
    Autor: Xxxx
    2018-08-16 20:04:13
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Nowe centrum? Piszesz tak bo mieszkasz na tej ulicy?
    Autor: MC
    2018-08-16 17:37:17