Niedziela, 24 Marzec, Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Kosztowna jazda na pamięć


Nawet 500 zł mandatu i 5 punktów karnych może kosztować jazda na pamięć kierowcę, który próbuje ulicą Działkową wyjechać na ulicę Piłsudskiego w Szczytnie. Po remoncie krajówki zmieniono tam organizację ruchu.To doskonałe miejsce dla policjantów do polowania na kierowców – zawiadomił naszą redakcję jeden z Czytelników „Tygodnika Szczytno”. - Stałem tam około 10 minut i naliczyłem siedem aut, które wjechały pod zakaz.

 

 

 

Informacje naszego czytelnika potwierdził nasz dziennikarz. Obserwował skrzyżowanie ulic Broniewskiego, Działkowa, Piłsudskiego przez 15 minut. Efekt? 10 aut wjechało pod zakaz. Ta jazda na pamięć może być kosztowna. Policyjny taryfikator za takie wykroczenie przewiduje od 20 do 500 zł mandatu i 5 pkt. karnych.


 

 

Po remoncie krajówki zmieniono tam organizację ruchu. Fragment ulic Działkowej łączącej się z ulicą Piłsudskiego został zablokowany dla normalnego ruchu. Mogą z tego łącznika korzystać jedynie pojazdy komunikacji publicznej i służb miejskich.Komentarze do artykułu

Nati

Od Broniewskiego nie ma zakazu skrętu i jak już ktoś skręci to znak jest na tyle wysoko, że go nie widać. Zresztą jak będą liście na drzewach to i tak go nie będzie widać

TOLEK

TO JEST IDIOTYZM I BRAK ZNAJOMOŚCI FUNDAMENTALNYCH ZASAD W ORGANIZACJI RD. JAKIŚ MŁODY INŻ.? NIE RUSZYŁ NAWET SIEDZENIA ZZA BIURKA I KREŚLI TAM GŁUPOTY. ZRESZTĄ CAŁA ZMODERNIZOWANA PIŁSUDSKIEGO BŁYSZCZY GŁUPOTĄ!!!!!!!!!

Marzena

Nie znajduję sensu blokowania tej drogi.

Ludwik

A gdzie na Broniewskiego znak \"zakaz skrętu w prawo\"???

Robert

To skrzyżowanie jest źle oznakowane . Brak jest zakazu skrętu w prawo jadąc od ulicy Broniewskiego i dodatkowo znak zakazu znajduje się za daleko od skrzyżowania.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Rowerowa ścieżka „zarasta”... przetargami
  O jakiej ścieżce jest mówione - jeżeli na trasie Kiejkuty Jabłonka, ten odcinek jest już zasypany. Bo w tym miejscu powstał droga z Kiejkut do Orżyn !!!
  Autor: takisobie
  2019-03-23 13:06:08
 • Ospa zabiła 6-letnią Maję
  To są choroby wieku dziedziecego co nie znaczy,ze przechodzi się je łagodnie. Zdarza się raz na 10 tys. zgon spowodowany powikłaniami. Dlatego należy się szczepic.dzieci i siebie!
  Autor: Nuna
  2019-03-23 12:19:35
 • Ospa zabiła 6-letnią Maję
  szkoda dziewczynki pochylmy czoła nad zmarłym dzieckiem spoczywaj w pokoju aniołku!!!
  Autor: tom
  2019-03-23 07:29:19
 • Ogień nie zna się na zegarku
  do Ktosika . Czyli twoim tokiem rozumowani to mieszkańcy i postronne osoby miały zająć się gaszeniem tego samochodu . Jeżeli byłbyś na miejscu to byś wiedział że osoby postronne wraz z właścicielem sklepu próbowały ugasić samochód lecz mimo użycia kilku gaśnic nie udało się to . Potem nie można było nic zrobić tylko patrzeć na palący się samochód . To po co nam ta straż skoro nie wypełniają swoich obowiązków
  Autor: Grzesiek
  2019-03-22 10:45:29
 • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
  Dobrze, że Dunajcy mają sklep do 18 to mogę zakupy po drodze z pracy zrobić inaczej chyba musiałabym do Biedronki latać. Pasym to od kilku lat miasto emerytów.
  Autor: ina
  2019-03-22 10:27:31
 • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
  Brawo! Nie wiedziałem Romku że z Ciebie taki zdolny felietonista. Pozdrawiam
  Autor: Sebastian T.
  2019-03-22 05:31:55
 • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
  Pozwalam sobie zacytować informacje z konkurencyjnego periodyku tj. \"Kurek Mazurski\" Cyt. 16.01.2019; \" W poniedziałek burmistrz Szczytna wydał zarządzenie dotyczące podziału dotacji dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych. Podobnie jak w latach ubiegłych, najwięcej środków z samorządowego budżetu zostanie przeznaczonych na sportowe szkolenie dzieci i młodzieży – łącznie 230 tys. zł. Z tego, co także nie jest wielkim zaskoczeniem, 79 tys. zł otrzyma klub piłkarski SKS Szczytno \" Ps. Nie znalazłem niestety wybitniejszych osiągnięć naszych lokalnych kopaczy piłki nożnej ? I to jest dysproporcja budżetu ...
  Autor: Frustrat
  2019-03-21 21:10:57
 • Pierwszy piec z dotacją
  To Mańkowski opiera się na tym co burmistrz miasta Danuta Górską stworzyła. Minęło już 5 miesięcy rządów Pana Mańkowskiego z Pslem i poza jego dochodem rzędu 60.000 zł nic się nie zmieniło i nic się nie dzieje.
  Autor: Rafal
  2019-03-21 18:18:05
 • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
  I tutaj najlepiej widać jak zarządzane jest miasta. Drużyna która od jakiegoś czasu robi duże postępy dostaje 9 tysięcy złotych? Przecież to jest jakiś żart. Część lokalnych polityków ma większe pensje miesięczne. W Szczytnie nigdy nie będzie sukcesów, bo poza kilkoma pasjonatami to miasto zdycha powolną śmiercią. Lansować się przed kamerami, cykać foty na zawodach sportowych, ale nic nie zrobić gdy rzeczywiście potrzeba interwencji. Wstyd.
  Autor: Szczytniak
  2019-03-21 14:20:47
 • Ogień nie zna się na zegarku
  Przykre jest to, że kierownictwo jednostki które nie stanęło na wysokości zadania i straż nie wyjechała do pożaru , pisze pod pseudonimem Mieszkanka wyjaśnienia, co oznacza skrót OSP. Słabo, doprawdy słabo zasłaniać się kobietą.
  Autor: Feministka
  2019-03-21 10:21:56