Środa, 25 Kwiecień, Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Koncert Alicji Majewskiej oraz Krzysztofa Napiórkowskiego

Kilkukrotne bisowanie oraz owacje na stojąco - tak zakończył się w sobotę koncert Alicji Majewskiej w MDK-u.



W sobotnie popołudnie w sali widowiskowej szczycieńskiego MDK-u odbył się koncert Alicji Majewskiej, który był poprzedzony występem Krzysztofa Napiórkowskiego - laureata wielu nagród piosenki poetyckiej m. in. I nagrody Pierwszego Festiwalu "Poetycka dolina" 2006, III nagroda Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję" 2005 I nagrody Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Poetyckiej 2005.

ar



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2018-03-16 10:47:07

Nadchodzi nowy koncertowy Agaton

  • Czwartek, 2018-01-04 14:14:50

Rondo na Leyka, Wileńskiej... coraz bliżej

  • Sobota, 2017-11-25 22:52:01

Porażki są w... głowach

  • Poniedziałek, 2017-08-21 11:40:02

Wielbark coraz bliżej miasta


Komentarze

  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Zastanawia mnie jedna rzecz. Na jakiej podstawie Redaktor sugeruje w artykule, że może powstać tutaj McDonalds? McDonalds Polska - sama wybiera lokalizacje dla swoich jednostek to po 1, po 2 potrzeba 1.2 MLN zlotych, aby rozpocząć rozmowę o franczyzie tej placówki. Po 3 co najważniejsze - franczyze otrzymuje się, na istniejący już lokal - na okres 20 lat. Niestety, Szczytno nie jest atrakcyjnym rejonem dla tej sieci. Niska ilość mieszkańców oraz grupa wiekowa robi swoje. Bardziej traktują nas jako miejscowość "przelotową". Przykre i smutne. P.S Drodzy mieszkańcy nie nastawiajcie się na McDonalda czy KFC. Lepiej otwórzmy fabrykę paneli fotowoltaicznych - będą miejsca pracy, będą odnawialne źródła energii w Szczytnie,
    Autor: Ksawery
    2018-04-24 12:59:10
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Utrzymają się na luzie, wiem bo sam pracuję w jednym ze sklepów odzieżowych w Szczytnie. Nawet sobie nie wyobrażacie ile ludzie potrafią wydać kasy na ubrania, i to w Szczytnie.
    Autor: Wiem
    2018-04-24 12:35:10
  • Odnowa zaprasza na wyjątkowe rekolekcje
    Do "Helena Modrejewska" Nie rozumiem Twojej zazdrości. Masakra kobieto. Ktoś pomaga dzieciom, a ty piszesz takie rzeczy? Obrzydliwa zazdrość
    Autor: Obserwator
    2018-04-23 19:44:17
  • Odnowa zaprasza na wyjątkowe rekolekcje
    Takie świętoszkowate a na dzieciach kokosy zbijają
    Autor: Helena Modrejewska
    2018-04-23 19:28:43
  • Szczytno – miasto bez szans?
    jaki burmistrz takie miasto
    Autor: danuta
    2018-04-23 15:20:02
  • PIERWSZA PRZYSIĘGA TERYTORIALSÓW Z WARMII I MAZUR
    Czemu nic nie wspomnieliście o dwóch żołnierzach wyróżnionych przez ministra z naszego miasta?????
    Autor: Szymon Si
    2018-04-23 10:33:08
  • Trzy osoby ciężko ranne, audi uderzyło w drzewo
    Naprawde przez tego chlopaka strach dzieci samych do szkoły puszczac bo jak wariat jeździ a rodzice jego chyba udaja że nie wiedzą powinien już dawno mieć uprawnienia do jazdy zabrane a tatuś niech oczy wkoncu przetrze!!!!!
    Autor: Ja
    2018-04-22 22:39:49
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    a co z wieżą ciśnień i z ruinami po kinie ?
    Autor: tak się pytam
    2018-04-22 17:58:07
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Sądząc po Twoim zapisie wypowiedzi należysz do osób mniej zamożnych i inteligentnych bo oryografia leży i nawet patrzeć nie może na to co wypisujesz. Kebaby i fastfood odpadają jak ktoś sprzedaję jedzenie, które zaraz zacznie uciekać od starości i brudu. A co do odzieży to jedni kupują w D.H. Mazur a inni wolą markowe ubrania.
    Autor: Do I co
    2018-04-22 12:03:03
  • Kołakowska, Fabisiak, Pabich – troje muszkieterów ze Świętajna
    Szanowny Panie redaktorze,muszkieterów cechowała lojalność- o innych przymiotach nie wspomnę.Tytuł artykułu, dla mnie dziwny.
    Autor: wyborca
    2018-04-21 18:35:38