Sobota, 23 Luty, Imieniny: Damiana, Romana, Romany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Komu przeszkadzają lampy?


Pan Tadeusz z Kamionka często korzysta z rowerowej ścieżki wokół jeziora. - W sobotę było tam w miarę w porządku, ale gdy jechałem w niedzielę około godziny 14, zauważyłem, że zniszczono kilka stojących tam lamp. Ja tego nie rozumiem. W czym one mogą komukolwiek przeszkadzać?Ponieważ rzecz stała się podczas święta grodu, wokół imprezowego obszaru nie brakowało policyjnych patroli. - Jednemu więc zgłosiłem to, że lampy są zniszczone. Jakiś czas później zniknęły te elementy, które ze słupów zostały strącone a raczej zdjęte – opowiada pan Tadeusz. - Według mnie, właśnie zdjęte, a to musiało wymagać wcale niemałego wysiłku. Czy naprawdę ci durnie, którzy to zrobili, nie mogli tego wysiłku lepiej spożytkować?

 

Nasz czytelnik nie wierzy, by jakimikolwiek czynnościami policja namierzyła wandali, jeśli w ogóle jakieś czynności w tym zakresie podejmie. - Na imprezowym terenie spotkałem burmistrz Górską, z którą na ten temat zamieniłem kilka słów. Zasugerowałem, że przecież w tych miejscach, które nasi wandale sobie upodobali wystarczyłoby umieścić kamery bezprzewodowe tak, jak to robią leśnicy w lasach. I tam chętnych do kradzieży drzewa już właściwie nie ma. To może i w Szczytnie w końcu poradzilibyśmy sobie z bezmyślnością i wandalizmem?


 

„Kamerowy” pomysł wydaje się sensowny. Poczekamy i zobaczymy, czy znajdzie on uznanie także w oczach władz miasta.Komentarze do artykułu

RODO

Też rano zgłaszałem dla policjantów uszkodzenie lamp oraz zablokowanie ścieżki rowerowej wielką belą siana z pobliskiego pola. Bela do południa była usunięta...lampy po 14 -tej jeszcze leżały.....

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Spółka „Verdancy” podbija pasymską Koreę
  A co z \"Natura 2000\"? Co z ptactwem które gniazduje/żyje na tych terenach? Środowisko zostanie naruszone nieodwracalnie! Co za bzdura!Od kiedy można od tak dostać pozwolenie na budowę nad wodą lub na wodzie i to w obszarze chronionym?!
  Autor: Patrycja
  2019-02-22 19:56:04
 • „Jedynka” i „dwójka” mistrzami powiatu
  Sobieski nie wygrał? Niemożliwe XDD Chyba ten rok nie należy do najlepszych dla szkoły nr 3
  Autor: Lol
  2019-02-22 15:13:40
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Oto nowa najnowsza masowa produkcja made in Szczytno łoficery po 4 latach na 6 grupach w programie studiów proszę obowiązkowo \"studentom\" puszczać takie pozycje jak ojciec Mateusz, Miami Vice, W11, 07 zgłoś się, Szklana Pułapka a tym ambitniejszym lot nad kukułczym gniazdem
  Autor: Pan łoficer tak się pisze?
  2019-02-22 13:07:15
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Dramat kto wymyślił taki kretynizm. Ta aberacja a właściwie patologia już kiedyś była o takich złotych dzieciach Szczytna mówiło się pampersy. Przychodzili do jednostek i uczył ich sierżant bo aspirant nie miał czasu na takie głupoty. Pomysł to porażajacą głupota ale ta instytucja i tak się stacza. Będzie produkować pseudo oficerów, matołków, tym co planujecie zrobić degradujecie stopień oficera i doprowadzicie do konfliktów w jednostkach. Gratuluję Panie Szymczyk świetny pomysł długo Pan nad tym myślał?
  Autor: Jestem oficerem i mam 4 lata
  2019-02-22 13:00:11
 • Zwyciężyć własne życie
  Brawo!!! Życzę Pani wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki!!!
  Autor: varadero
  2019-02-22 11:55:08
 • Rosja połączy Szczytno z Biskupcem
  Mam nadzieję , że skrzyżowania ścieżki rowerowej z drogami publicznymi i lokalnymi będą bezkolizyjne.? Czy znowu tylko rowerzyści będą mieli (pierwszeństwo) -przywileje a kierowcy utrapienie?
  Autor: bezpieczny kierowca
  2019-02-22 08:01:09
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Czyżby to pan komendant rektor doktor inspektor Marek Fałdowski wymyślił? Jakoś mnie to nie dziwi.
  Autor: lubiepolicje
  2019-02-22 03:43:33
 • Zwyciężyć własne życie
  Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
  Autor: Wielki szacunek
  2019-02-21 17:08:50
 • Zwyciężyć własne życie
  A czemu mojego komentarza nie ma
  Autor: dzezka
  2019-02-21 16:13:55
 • Zwyciężyć własne życie
  Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
  Autor: Regina Roslaniec
  2019-02-21 12:36:01