Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Kolejny sportowy sukces post. Marleny Gielaty

Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, post. Marlena Gielata zdobyła Puchar Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Policjantów podczas Mistrzostw Służb Mundurowych w Biathlonie Policyjnym, które odbyły się w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

O post. Marlenie Gielacie pisaliśmy niedawno, informując o jej sukcesie sportowym osiągniętym podczas XXII Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Biegach Przełajowych. Kolejny sukces odniosła w biathlonie. Rywalizacja polegała na trzykrotnym pokonaniu dystansu jednej mili (ok. 1500 m) i dwukrotnym oddaniu 12 strzałów do tarczy TS-9 z odległości 25 metrów.

Marlena Gielata zajęła I miejsce w kategorii kobiet – członków NSZZ i zdobyła Puchar Przewodniczącego Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.