Czwartek, 21 Czerwiec, Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Kolejny domowy kat za kratami

Kolejny domowy kat za kratami. 29-latek z gminy Rozogi znęcał się na swoimi dziadkami, matką oraz rodzeństwem. Na razie sąd aresztował go tymczasowo na dwa miesiące.



Postanowienie o tymczasowym areszcie wydano wczoraj. Mężczyzna od dwóch miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi bliskimi.

- Wspólnie zamieszkujący dziadkowie, matka oraz rodzeństwo mężczyzny, żyli w ciągłym stresie spowodowanym zachowaniem mężczyzny – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Mieszkaniec gminy Rozogi stwierdził, że nie kontroluje się po wypiciu alkoholu, stąd jego agresja.

Nie ma jednak wytłumaczenia dla przemocy, wyzwisk, szarpania, popychania i grożenia spaleniem.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na skierowanie do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie.

Kodeks karny za przestępstwo znęcania się nad rodziną przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Fot. KPP Szczytno



Komentarze do artykułu

maxxx

co za skurw....n

Gabi

Powinien mieć zakaz zbliżania się do rodziny.

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2018-03-07 12:48:16

Kolejny kadrowicz z naszego powiatu

  • Poniedziałek, 2017-10-16 14:09:48

„Dwójka” z kolejnym certyfikatem

  • Czwartek, 2017-08-17 12:00:45

Bandycki duet już za kratami

  • Niedziela, 2017-07-09 12:31:13

Miasto stawia kolejny blok komunalny

  • Piątek, 2017-06-23 10:45:18

Domowy kat znowu trafił za kratki

  • Piątek, 2017-06-02 12:53:58

67-letni domowy kat zatrzymany


Komentarze

  • Krzysztof Mańkowski: Szczytno powinno stać się prawdziwą bramą Mazur
    Szczytno zasługuje na dobrego Burmistrza i Gospodarza ! Sądzę że właśnie takim kandydatem jest pan Mańkowski ! Trzymam kciuki i życzę sukcesów na przyszłość !!!
    Autor: JARO
    2018-06-21 19:46:28
  • Krzysztof Mańkowski: Szczytno powinno stać się prawdziwą bramą Mazur
    Pan Mańkowski dał się poznać jako słowny i uczciwy człowiek lepszego kandydata nie znajdziemy ! POWODZENIA !!!
    Autor: ula
    2018-06-21 17:39:58
  • Krzysztof Mańkowski: Szczytno powinno stać się prawdziwą bramą Mazur
    W tym wywiadzie wyciągnął kandydat wnioski że samo "Nie dopuścimy PiS do władzy" już może nie wystarczyć. Mam jednak wątpliwość czy osoba, która zmienia poglądy w zależności od sytuacji oraz bieżącej sytuacji politycznej potrafi dotrzymywać złożonych obietnic. Treśc rozmowy można podsumować znanym stwierdzeniem "jestem za a nawet przeciw". cały kandydat!
    Autor: marta
    2018-06-21 13:28:18
  • „Wrzosy” na festiwalu z ojcem Rydzykiem
    Pytanie, czy ktoś by zapłacił bilet na takie występy? A pani wójt ma rację nie można trwonić kasy.
    Autor: Mieszkaniec
    2018-06-21 12:45:32
  • Krzysztof Mańkowski: Szczytno powinno stać się prawdziwą bramą Mazur
    Ci ludzie iusz byly wspieraly Gurską a teraz ponad podziałami chcą dalej kraść. Cuź za obłudnicy !
    Autor:
    2018-06-21 11:31:34
  • Krzysztof Mańkowski: Szczytno powinno stać się prawdziwą bramą Mazur
    Dobra decyzja
    Autor: XxxxxfrexxxxX
    2018-06-21 11:15:05
  • Krzysztof Mańkowski: Szczytno powinno stać się prawdziwą bramą Mazur
    A według mnie to bardzo dobra decyzja. Obecna Burmistrz, która pełni swoją funkcje od 12 lat nic nie robi dla miasta, a mieszkańcom Szczytna najwidoczniej to odpowiada. Nadszedł czas na zmiany, czas Pani Górskiej się skończył. Zanim zaczniecie krytykować Pana Mańkowskiego zapoznajcie się z tym co ma w planach, co chce zrobić dla Waszego miasta. Wybory nie długo, albo ludzie wybiorą zmiany na lepsze albo zostaną przy tym co dzieje się teraz, a mianowicie NIC. Obecnie w Szczytnie nie ma żadnych perspektyw dla ludzi młodych, brak miejsc pracy, jedyne co powstaje to galerie albo Innopolice ( ogromny wydatek, który nie będzie przynosił zysków. Fakt, każdy z nas na pewno odwiedzi to miejsce, ale będzie to jednorazowa wizyta, bo ile razy można oglądać to samo, przez co koszty poniesione na budowę tego obiektu się nie zwrócą )a nasza Szanowna Pani Burmistrz przez 12 lat nie zrobiła nic w tym kierunku. Zanim zaglosujecie i oddacie głos na osobe, która martwi się tylko o swoją posadę , zastanówcie się.
    Autor: Nick
    2018-06-21 11:07:11
  • Narodziny rolniczej tradycji
    Zdjęcie z moim traktorem
    Autor: Ryszard
    2018-06-21 10:29:01
  • Narodziny rolniczej tradycji
    Szkoda że nie wstawione zdjęcie z wlasnym traktorem..
    Autor: Bogdan
    2018-06-21 10:27:07
  • „Wrzosy” na festiwalu z ojcem Rydzykiem
    A po co szukać ciągle sponsorów i opisywać konflikty.Sprzedawać bilety na swoje występy i będzie kasa.
    Autor: Ala
    2018-06-21 06:03:05