Sobota, 23 Luty, Imieniny: Damiana, Romana, Romany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Kolejne sukcesy zawodników Płetwala


W sobotę odbyły się zawody w pływaniu o puchar Książąt Mazowieckich pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów. Wystartowało 263 zawodników z 24 klubów. W tej stawce na listach startowych znaleźli się zawodnicy z Płetwala Szczytno, którzy zanotowali kilka wartościowych rezultatów w swoich kategoriach wiekowych.



CHOROSZEWSKI Ignacy w swojej kategorii wiekowej (10 lat) po zawodach w Ciechanowie zajmuje aktualnie w klasyfikacji ogólnopolskiej na dystansie 100 m stylem zmiennym pierwsze miejsce. Zawodnicy Płetwala zdobyli 17 medali (5 złotych, 7 srebrnych, 5 brązowych). Dało to klubowi 8 miejsce w klasyfikacji medalowej. W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika: CHOROSZEWSKI Ignacy (10 lat) zajął drugie miejsce, KRAUZA Julia (15 lat), LIS Magdalena (12 lat) i PIECHOWICZ Karolina (13 lat) trzecie miejsce, CHOROSZEWSKI Iwo (14 lat) i PIEŃKOWSKA Zuzanna (15 lat) czwarte miejsce, FILIPCZAK Nikola (12 lat) szóste miejsce, CZERNIAWSKI Tobiasz (13 lat) ósme miejsce, PIEŃKOWSKA Martyna (9 lat) jedenaste miejsce. Medale zdobyli: CHOROSZEWSKI Ignacy (1 złoty, 2 srebrne), CHOROSZEWSKI Iwo (1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy), LIS Magdalena (1 złoty, 1 srebrny), PIECHOWICZ Karolina (1 złoty, 1 srebrny), PIEŃKOWSKA Zuzanna (1 złoty, 1 srebrny), KRAUZA Julia (1 srebrny, 1 brązowy), CZERNIAWSKI Tobiasz (2 brązowe), FILIPCZAK Nikola (1 brązowy).


 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-01-24 09:05:32

Więcej medali niż zawodników

  • Piątek, 2018-12-14 09:28:41

33 medale Płetwala w mistrzostwach

  • Środa, 2018-07-11 12:46:19

51 zawodników = 46 medali SKKK

  • Środa, 2018-07-04 16:25:42

W drodze kolejne świetlice

  • Środa, 2018-05-09 12:29:45

Czworo zawodników i cztery medale


Komentarze

  • Spółka „Verdancy” podbija pasymską Koreę
    A co z \"Natura 2000\"? Co z ptactwem które gniazduje/żyje na tych terenach? Środowisko zostanie naruszone nieodwracalnie! Co za bzdura!Od kiedy można od tak dostać pozwolenie na budowę nad wodą lub na wodzie i to w obszarze chronionym?!
    Autor: Patrycja
    2019-02-22 19:56:04
  • „Jedynka” i „dwójka” mistrzami powiatu
    Sobieski nie wygrał? Niemożliwe XDD Chyba ten rok nie należy do najlepszych dla szkoły nr 3
    Autor: Lol
    2019-02-22 15:13:40
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Oto nowa najnowsza masowa produkcja made in Szczytno łoficery po 4 latach na 6 grupach w programie studiów proszę obowiązkowo \"studentom\" puszczać takie pozycje jak ojciec Mateusz, Miami Vice, W11, 07 zgłoś się, Szklana Pułapka a tym ambitniejszym lot nad kukułczym gniazdem
    Autor: Pan łoficer tak się pisze?
    2019-02-22 13:07:15
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Dramat kto wymyślił taki kretynizm. Ta aberacja a właściwie patologia już kiedyś była o takich złotych dzieciach Szczytna mówiło się pampersy. Przychodzili do jednostek i uczył ich sierżant bo aspirant nie miał czasu na takie głupoty. Pomysł to porażajacą głupota ale ta instytucja i tak się stacza. Będzie produkować pseudo oficerów, matołków, tym co planujecie zrobić degradujecie stopień oficera i doprowadzicie do konfliktów w jednostkach. Gratuluję Panie Szymczyk świetny pomysł długo Pan nad tym myślał?
    Autor: Jestem oficerem i mam 4 lata
    2019-02-22 13:00:11
  • Zwyciężyć własne życie
    Brawo!!! Życzę Pani wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki!!!
    Autor: varadero
    2019-02-22 11:55:08
  • Rosja połączy Szczytno z Biskupcem
    Mam nadzieję , że skrzyżowania ścieżki rowerowej z drogami publicznymi i lokalnymi będą bezkolizyjne.? Czy znowu tylko rowerzyści będą mieli (pierwszeństwo) -przywileje a kierowcy utrapienie?
    Autor: bezpieczny kierowca
    2019-02-22 08:01:09
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Czyżby to pan komendant rektor doktor inspektor Marek Fałdowski wymyślił? Jakoś mnie to nie dziwi.
    Autor: lubiepolicje
    2019-02-22 03:43:33
  • Zwyciężyć własne życie
    Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
    Autor: Wielki szacunek
    2019-02-21 17:08:50
  • Zwyciężyć własne życie