Wtorek, 21 Listopad, Imieniny: Janusza, Marii, Reginy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)

Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą „Nasz nowy dom” zawitała do Szczytna. Kompleksowo odremontowała mieszkanie pani Lidii i jej dwóch córek. Niestety, po wyjeździe ekipy Polsatu ktoś oblał farbą elewację budynku. - Bardzo to przykre – mówi pani Lidia.


 

Miało być pięknie, przyjemnie, a wyszło bardzo niefajnie. Na profilach społecznościowych wylał się cały jad zazdrości.

- Nie jestem w stanie tego zrozumieć – mówi pani Lidia. - Przecież każdy mógł zgłosić się do tego programu. Każdy miał szansę. Mi się to udało, ale nie jest to chyba powód aż do takiej zawiści. Naprawdę nie spodziewałam się takich reakcji. To boli. Tym bardziej, że niewiele osób wie, w jakich warunkach mieszkaliśmy i jak długą drogę, również upokorzeń, musiałam przejść z córkami, aby dziś cieszyć się z tego remontu. Tę radość przyćmił jednak smutek.

 

Trudne warunki

 

Pani Lidia samotnie wychowuje dwie córki, w tym jedną niepełnosprawną. - To naprawdę jedne z biedniejszych, uboższych domów, mieszkań jakie widziałam – wyznaje Katarzyna Dowbor, prezenterka, która prowadzi „Nasz nowy dom”. - Stare meble, niespełna 30 metrów kwadratowych. Mam nadzieję, że nasz program, remont da tej rodzinie radość i nadzieję.

Formuła programu "Nasz nowy dom" Telewizji Polsat polega na remontowym wsparciu mieszkań i domów udzielanego osobom w trudnej sytuacji życiowej z całej Polski. Pomocą objęte są rodziny, często osoby samotnie wychowujące dzieci, które nie mogą sobie pozwolić na kompleksowy remont i modernizację miejsca zamieszkania, oraz zwróciły się o wsparcie.

 

Efekty w telewizji

 

- Rodziny nic nie płacą za te remonty, a co więcej na czas prac wysyłamy ich na nasz koszt na wypoczynek – mówi Katarzyna Dowbor, prezenterka, która prowadzi program. - Aby dostać się do programu trzeba wypełnić ankietę, która dostępna jest na stronie internetowej naszego programu. Tam są też opisane wymogi, które należy spełnić. Jednym z ważniejszych jest posiadanie prawa własności do lokalu, który miałby być remontowany. I tu niestety najczęściej pojawia się kłopot.

Ekipa „Naszego nowego domu” to realizatorzy i specjaliści od remontów, którzy wspierają odwiedzane rodziny zapewniając im lepsze warunki, ale niosą też otuchę. Tutaj kluczową rolę pełni pełna ciepła i empatii Katarzyna Dowbor. Efekty działań Katarzyny Dowbor w Szczytnie będzie można poznać podczas emisji szczycieńskiego odcinka „NND”, którą zaplanowano pod koniec listopada

 

Rzucają kamieniami

 

Ostatni dzień zdjęciowy do programu oglądało na żywo kilkadziesiąt osób. Niestety wśród nich pojawiły się też osoby, które aż zionęły nienawiścią. Twierdziły, że remont pani Lidii się nie należy, że one są w trudniejszej sytuacji. - To było naprawdę bardzo przykre – mówi pani Lidia. - A najgorsze są chyba te komentarze na profilach społecznościowych na mój temat. Nie sądziła, że w ludziach może być aż tyle zawiści. Każdy miał prawo przecież zgłosić się do tego programu. Przykre jest również to, że oprócz słów dochodzi też do różnych niefajnych incydentów. Ktoś oblał nową elewację farbą, nocą ktoś podjeżdża pod nasze mieszkanie i rzuca kamykami, puka w okna. Proszę uszanujcie naszą prywatność i spokój.Galeria zdjęćKomentarze do artykułu

mk

Internauci zrzutke zrobimy na samochod i wiekszy dom w innym otoczeniukto jest za ja na tak zdecydowanie na szczytny cel tubylcom i wandalom na zlosc hahahahah

Zawiść?

Wg info kierowniczki MOPS w Szczytnie ta cała "pani" Lidia nigdy w życiu nie pracowała. Zasiłek pobiera od czasów, kiedy nie miała jeszcze dzieci (obliczcie sobie ile to lat). Ten typ cechuje maksymalnie roszczeniowa postawa we wszelkich sprawach, w których moze coś uzyskać (bo jej sie należy). Ponadto normą stało się przyjmowanie przez nią coraz to innych mężczyzn w nocyi, a ostatnio również za dnia. Nie uważacie, że to nie zawiść a uczucie skrajnej niesprawiedliwości leży u podstaw niechęci prezentowanej przez tzw. sąsiadów. Bo jak mają się czuć ci, którzy swoje, również niezbyt dostatnie życie zapracowali przez długie lata? A tu nagle takiemu nierobowi i leniowi wszystko spada z nieba. A czy wiecie jakie zasiłki otrzymuje miesięcznie bidulka? Zainteresujcie się tym. I jeszcze ktoś ma czelnośc twierdzić, że zasłużył na ten remont. Czym niby? Objadaniem społeczeństwa? Dobro dzieci (prawie zresztą dorosłych) nie wymaga aby ich matka przez 24 godziny na dobę przebywała w domu bezczynnie (psując jedynie powietrze i ew. goszcząc miłych panów). Nie zaszkodziłoby jej pójść do pracy ale sie nie opłaca, bo przecież by zasiłki straciła. Do roboty! Masz u nas wszyskich dług do spłacenia za te 18 czy 20 lat życia na nasz koszt. Do tego dochodzi kompletnie nieetyczne postępowanie ze strony p. Dowbor i ekipy programu, która nie sprawdza komu pomaga, co prowadzi to to moralnie nagannych sytuacji.

ass

ludzie którzy wysyłają ja do pracy zapominają ze przez to straci zasiłki i opiekuńcze na córkę... Takie mamy prawo w Polsce po przekroczeniu pewne kwoty brutto. Jak nawet znalazla prace dorywcza to pewnie Ci sami sasiedzi co ja wysylaja do pracy jako pierwsi by zameldowali ze pracuje "na czarno"....

Anna Konczak / pigi

Wstyd że taki rejon jest w polsce. Na jakimkolwiek portalu poznaję ludzi z Warmińsko-mazurskiego okazują się bardzo zawistnymi zazdrosnymi i bardzo podłymi ludzmi.Udaja przyjaźń by podstępem niszczyć ludzi. Bóg ich opuścił to judasze. Mają nas za idiotów żebrzą o jałmużnę bo są biedni. Biedni bo to śmierdzące lenie. Nawet pani Lidi nie życzą dobrze kobiecie która odważyła się być szczesliwa.

Ala nowak

Niestety u nas w kraju tak jest ze czesto pomoc nie trafia do najbardziej potrzebujacych tylko do cwaniakow. Moja znajoma z warszawy dostala mieszkanie komunalne aby gzic się z kochankiem mimo ze pracowala w zagranicznej firmie jako księgowa i zarabiają masę pieniedzy on też pracowal a jej dzieci zostały z ojcem. Tak samo ta o.Lidia ma na kosmetyki i łajdaków życie a do roboty się nie bierze.

Z.S

Nie tylko zwykli mieszkańcy są zawistni w tej mieścinie ale urzędasy z MOPSU to dopiero pokazują tam zawiść! Mam bardzo chorego ojca który wymaga całodobowej opieki w lipcu złożył podanie o umieszczenie go w domu opieki to zamiast zając się moim ojcem to zainteresowali się moim majątkiem i życiem prywatnym a decyzji o umieszczeniu w domu pomocy do dziś nie wydali. Mało tego jak zadzwoniłem żeby się dowiedzieć kiedy będzie wydana decyzja to usłyszałem w słuchawce jak pięknisia z mops rzuciła wyzwiskami w moim kierunku. Mimo złożonej skargi do Dyrektor mops w Szczytnie do dzisiejszego dnia nie zostałem przeproszony ani ta pięknisia nie poniosła żadnych konsekwencji, może jak Polsatowi udostępnię nagranie z tej rozmowy i pójdzie to na cały kraj to może wtedy wstydu się najedzą. Normalny człowiek tam od nich pomocy nie otrzyma.

barszcz

Wschodnia mentalność. Tu się głosuje na pis, tu się klęczy na granicach z różańcem, tu się linczuje gdy ktoś wychyli głowę ponad przeciętność.

Samanta

Współczuję normalnym mieszkańcom Szczytna życia w towarzystwie takich prostackich, patologicznych, zawistnych śmieci. Pokazali całej Polsce jakim dnem są... szkoda tylko, że pociągnęli za sobą na to dno normalnych ludzi.

Agnieszka z Gdyni

Aż 175 osób ze Szczytna wzięło udział w ogólnopolskiej modlitwie „Różaniec do granic”. Przez dwie godziny, w parafii Momajny Skandawa, modlili się na wschodniej granicy Polski w okolicach obwodu Kaliningradzkiego. A kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

Graal

Wstyd na całą Polskę!!! Ludzie ogarnijcie się, Katarzyna Dowbor pomogła wielu rodzinom i nigdy nic podobnego się nie wydarzyło. Dopiero Szczytno zabłysnęło głupotą i zawiścią. Ten kto to zrobił, musi być zakompleksionym, niezaradnym życiowo tłukiem. Brak słów, taki wstyd!!!!!!Żenada!!!

Marca

Bycie wujem ma się we krwi.

Mieszkanka Mazur

Województwo Szuwarowo - Bagienne proszę nie obrażać, ani nie wysnuwać wniosków , ze kazdy mieszkaniec Mazur jest zawistny, zazdrosny, zakompleksiony czy wscibski, bo nie kazdy taki jest. I skoro studiowales w Olsztynie to powinieneś wiedzieć że Olsztyn to nie Mazury, tylko Warmia, i zachęcam do zapoznania sie z mapa regionu warmińsko - mazurskie aby dokladniej zobaczyć jak przebiegaja granice Warmii i Mazur. A po drugie, uważam że Szczytno to naprawde miasto ludzi zawistnych, zazdrosnych, ktorzy żyją tam w tym mieście tylko po to aby komuś życie zniszczyć. Nie dość dawno na całą Polskę rozniosło sie zdjęcie zrobione przez jedną z mieszkanek tegoż miasta, jak matka (lub opiekun) zostawiła dziecko w wózku na chwilę pod piekarnią tyrolską aby kupić pieczywo. Zamiast robić zdjęcia mogła również podejść i przypilnować dzieciaka a nie po chamsku robić zdjecia i wrzucać do internetu. Dla mnie to straszne jak można tak drugiemu człowiekowi zrobić. Tak samo w przypadku Pani Lidii. Nie ważne jaka miala przeszłość, jaki makijaŻ nosi, i ze w telewizji nie bylo wiadać ze córka pani Lidii nie wymaga opieki 24 h na dobę. Nikt nie wie jak jest naprawde, jak żyja te kobiety i ile musiala przejść. Nie wy ludzie jesteście od osadzania. Niech każdy pilnuje własnego nosa i zajmie sie własnym życiem.

Bożena Grochowska

Bardzo podoba mi się taki ukłon Polsatu w kierunku ludzi potrzebujących pomocy. Domy, mieszkania po remontach wyglądają pięknie. Zachowanie osób, które zniszczyły elewacje, jest żenujące. Nie chce mi się wierzyć, że tacy podli ludzie w Polsce istnieją. A jednak ....

Województwo Szuwarowo - Bagienne

Studiowałem w Olsztynie i niestety muszę przyznać, że kompletnie nie zdziwiła mnie ta sytuacja. Mieszkańcy Mazur są bardzo "specyficzni". Ciemnota, wścibskość, zakompleksienie, zazdrość i zawiść. Do tego najzwyklejszy brak higieny. Ludzie, dla których szczytem marzeń jest duży samochód, na który wszyscy będą się patrzyć. I nie mówię tego złośliwie, taki wasz obraz. Zróbcie coś z tym, chyba że dalej chcecie klepać największą biedę w kraju.

Agnieszka

Jestem w szoku!Prawie zawsze oglądam program" Nasz nowy dom",często cisną mi się do oczu łzy,gdy widzę jak rodzina wraca po remoncie do swojego domku ,cieszą się,a ja razem z nimi,choć są mi obcy,ale teraz cisną się łzy ze smutku,po tym gdy zobaczyłam co potrafią robić ludzie z zazdrości,wstyd mi za nich!!!...Fantastyczna ekipa wylewa miód na nie jedno serce,wieki szacunek dla Was kochani za to co robicie,obyście nigdy nie spotkali się już z taką nienawiścią jak w Szczytnie!

Polka

Skandal ! Co to za naród mieszka w tym Szczytnie. Same te wypowiedzi przyprawiają o mdłości jak można tak zazdrościć i być tak podłym. Antyreklama miejsca i ludzi. Aż wstyd że to w Polsce.

Iwona

Smutne jest to jacy potrafią być ludzie zawistni, zazdrosni,że ktoś otrzymał pomoc . Jak nisko trzeba upaść wylewając falę hejtu na kobietę, która jak widać w emisji programu mieszkała w fatalnych warunkach, przecież ten program jest po to by pomóc. Każdy może się zgłosić do programu więc o co wam zawistni, sfrustrowani ludzie chodzi

kucy

Jak bym mieszkal w tym miescie to osobiscie natlukl bym do tych wiesniackich lbow zeby wstydu na cala polske nie przynosily. Co to myslenie rodem z zacofanych wiosek ,ze kobieta nie moze dbac o siebie bo nie wypada. Czyli po 30-tce w szczytnie jedyne co wypada to latanie w spodnicach ponizej kostki z hustka na glowie do kosciola? Powinni wam zakazywac wyjazdu z miasta ,zeby sie ta wasza wiesniaroza nie rozlala na reszte kraju. Zapewne 99.9% mieszkancow to mili ludzie ale zawsze trafi sie jakis promil z szambem pod czupryna , zawistne buractwo. Ludzie zyjcie swoim wlasnym zyciem i nie przynoscie wstydu pozostalym mieszkancom na cala polske....

popol

Polak polakowi to nawet nieszczęścia zazdrosci

Karolina

Pani Aniu skąd pani wie czy córka Lidii potrzebuje opieki 24 h. Ktoś kto nie ma dziecka niepełnosprawnego nigdy nie zrozumie takich ludzi więc prosze sie nie wypowiadać Bo nie ma pani prawa. Traumę jaką przeżyła pani Lidia jest nie do opisania pełny podziw dla niej. Do OBIEKTYWNIE a co to komu przeszkadza makijaż? Każda kobieta maluje się według swojego gustu i to ona decyduje czy jej pasuje czy nie a tobie nic do tego a do roboty to sam /a się weź. Mopsy są od tego żeby pomagać ludziom w trudnych sytuacjach a tym bardziej jeśli występuje niepełnosprawność to jest ich obowiązek. Dla mnie jest to nie pojęte jak można tak zazdrościć drugiemu człowiekowi i jeszcze wygadywć takie rzeczy na ich temat wstyd ogromny wstyd. Pani Lidio niech pani się tymi ludźmi nie przejmuje jak widać to margines społeczny.

doktor wiktor

To są całe Mazury buahaha, dlatego tam nie jeżdżę, To samo jest na Podhalu. Wystarczy popatrzeć na te czerwone z zawiści twarze. Nie mają co robić, tylko żyją życiem innym 24h/dobę.

TK

A co cię człowieku @obiektywnie obchodzi kto jak się maluje i ubiera? Zajmij się swoim życiem tak jak większość zakompleksionych nieudaczników próbując mówić jak mają inni żyć. Chciałbym aby w Polsce ludzie cieszyli się ze szczęścia innych, ale niektórych po prostu nie da się przestawić.

ela

wstyd ludzie wstyD na cala polske- napiszcie o pomoc a nie.... zawistne ludziska WSTYD

Ciekawe, że ludzie dają sobie prawo aby decydować komu się ponoć należy a komu nie... Na to wychodzi że należy się wyłącznie im, a każda inna rodzina nie zasłużyła. Czytam jak wypisują ataki, żeby poszła do pracy a nie tylko z zasiłków. Ludzie, a zżeknijcie się 500+, bo ja się np nie zgadzam abym z podatków , ciężka swoją pracą, musiała płacić na rozpłodowe maciory,w tym Szczytnickie! W Szczytnie wyszły najbardziej prymitywne cechy ludzkie, co by nie powiedzieć Polskie. Wyciąganie brudów i wyolbrzymianie pojedynczych incydentów z życia tej kobiety to takie typowe. Tylko ta ludność miejscowa szkoda że w lustro nie patrzy. Jeżeli ocenianie tę kobietę, to ciekawe czy macie świadomość że niczym się nie różnicie??? Życzę Wam wyrównania rachunków przez los, w każdym kawałku, żebyście poczuli od ludzi to co ta kobieta od Was.

Sylwester podlasie

Chamstwo ze strony ludzi...i zazdrość Obcy chcą pomóc a miejscowi gorsi od zwierząt...pospolite buractwo...az zle sie robi w środku jak ktoś cudzą prywatność niszczy. Karma sama przyjdzie dla tych co nie szanują. Pozdrawiam wszystkich którzy tej rodzinie pomogli ..z Panem Bogiem.

Zazdrośnicy... to typowo polskie, niestety, wszędzie.

obiektywnie

Ta pani Lidia maluje sie jak szesnastoletnia metalowa panienka a jej starsza corka wyglada starzej niz ta pani z kolczykiem pod brwia, Moze niech troche dostrosnie ta Lidia i do roboty pojdzie i zmyje z siebie ten mocny makijarz bo to w tym wieku juz nie przystoi.

Wiola

A te kobiety które tak się wypowiadają na temat pani Lidii to niech się zajmą swoimi sprawami.Zal ? Trzeba było zgłosić się do prgramu ! Zazdrosne babiszony i na dodatek wścibskie zazdrosnice

Wstyd

Jestem w szoku ile w ludzi jest zawiści i zazdrości. Dla mnie jest to niepojęte. Jak można komuś życzyć tak źle i niszczyć cudzą pracę? Ta kobieta naprawdę przeszła dużo w życiu, a mieszkańcy Szczytna mogą jedynie się wstydzić swojego okropnego zachowania. Jak oni mogą spokojnie spać w nocy? Nie wyobrażam sobie jak można być tak nieczułym człowiekiem, bez jakiejkolwiek empatii. Nie rozumiem osób, które tylko zazdroszczą i wylewają swoją nienawiść, zamiast sami wziąć się w garść i zrobić coś ze swoim życiem, zamiast osądzać. Może zamiast interesować się i uprzykrzać życie pani Lidii, ludzie zaczniecie się interesować swoim? Mam tylko jedno pytanie do mieszkań Szczytna: Po co to robicie? Tego jednego nie jestem w stanie pojąć w szczególności, po co, jaki jest cel tego zachowania? Po co uprzykrzać życie komuś, kto w końcu może odczuć szczęście? Radzę zająć się sobą i odpuścić uprzykrzanie życia innym, a większą uwagę zwrócić na siebie i może samemu osiągnąć szczęście, nie czyniąc źle drugiemu.

Nnn

Boli wszystkich sąsiadów ze ktos ma remont i zazdrosc ze lepiej ktos ma buraki

Napisz

Komentarze

 • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
  Internauci zrzutke zrobimy na samochod i wiekszy dom w innym otoczeniukto jest za ja na tak zdecydowanie na szczytny cel tubylcom i wandalom na zlosc hahahahah
  Autor: mk
  2017-11-21 12:30:23
 • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
  Wg info kierowniczki MOPS w Szczytnie ta cała "pani" Lidia nigdy w życiu nie pracowała. Zasiłek pobiera od czasów, kiedy nie miała jeszcze dzieci (obliczcie sobie ile to lat). Ten typ cechuje maksymalnie roszczeniowa postawa we wszelkich sprawach, w których moze coś uzyskać (bo jej sie należy). Ponadto normą stało się przyjmowanie przez nią coraz to innych mężczyzn w nocyi, a ostatnio również za dnia. Nie uważacie, że to nie zawiść a uczucie skrajnej niesprawiedliwości leży u podstaw niechęci prezentowanej przez tzw. sąsiadów. Bo jak mają się czuć ci, którzy swoje, również niezbyt dostatnie życie zapracowali przez długie lata? A tu nagle takiemu nierobowi i leniowi wszystko spada z nieba. A czy wiecie jakie zasiłki otrzymuje miesięcznie bidulka? Zainteresujcie się tym. I jeszcze ktoś ma czelnośc twierdzić, że zasłużył na ten remont. Czym niby? Objadaniem społeczeństwa? Dobro dzieci (prawie zresztą dorosłych) nie wymaga aby ich matka przez 24 godziny na dobę przebywała w domu bezczynnie (psując jedynie powietrze i ew. goszcząc miłych panów). Nie zaszkodziłoby jej pójść do pracy ale sie nie opłaca, bo przecież by zasiłki straciła. Do roboty! Masz u nas wszyskich dług do spłacenia za te 18 czy 20 lat życia na nasz koszt. Do tego dochodzi kompletnie nieetyczne postępowanie ze strony p. Dowbor i ekipy programu, która nie sprawdza komu pomaga, co prowadzi to to moralnie nagannych sytuacji.
  Autor: Zawiść?
  2017-11-21 11:42:17
 • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
  ludzie którzy wysyłają ja do pracy zapominają ze przez to straci zasiłki i opiekuńcze na córkę... Takie mamy prawo w Polsce po przekroczeniu pewne kwoty brutto. Jak nawet znalazla prace dorywcza to pewnie Ci sami sasiedzi co ja wysylaja do pracy jako pierwsi by zameldowali ze pracuje "na czarno"....
  Autor: ass
  2017-11-21 10:45:57
 • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
  Wstyd że taki rejon jest w polsce. Na jakimkolwiek portalu poznaję ludzi z Warmińsko-mazurskiego okazują się bardzo zawistnymi zazdrosnymi i bardzo podłymi ludzmi.Udaja przyjaźń by podstępem niszczyć ludzi. Bóg ich opuścił to judasze. Mają nas za idiotów żebrzą o jałmużnę bo są biedni. Biedni bo to śmierdzące lenie. Nawet pani Lidi nie życzą dobrze kobiecie która odważyła się być szczesliwa.
  Autor: Anna Konczak / pigi
  2017-11-21 09:00:04
 • WIELBARSKA IKEA INDUSTRY PIĄTA NA ŚWIECIE
  tylko co na to szczycieńskie lasy
  Autor: nn
  2017-11-21 08:47:34
 • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
  Niestety u nas w kraju tak jest ze czesto pomoc nie trafia do najbardziej potrzebujacych tylko do cwaniakow. Moja znajoma z warszawy dostala mieszkanie komunalne aby gzic się z kochankiem mimo ze pracowala w zagranicznej firmie jako księgowa i zarabiają masę pieniedzy on też pracowal a jej dzieci zostały z ojcem. Tak samo ta o.Lidia ma na kosmetyki i łajdaków życie a do roboty się nie bierze.
  Autor: Ala nowak
  2017-11-21 07:50:17
 • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
  Nie tylko zwykli mieszkańcy są zawistni w tej mieścinie ale urzędasy z MOPSU to dopiero pokazują tam zawiść! Mam bardzo chorego ojca który wymaga całodobowej opieki w lipcu złożył podanie o umieszczenie go w domu opieki to zamiast zając się moim ojcem to zainteresowali się moim majątkiem i życiem prywatnym a decyzji o umieszczeniu w domu pomocy do dziś nie wydali. Mało tego jak zadzwoniłem żeby się dowiedzieć kiedy będzie wydana decyzja to usłyszałem w słuchawce jak pięknisia z mops rzuciła wyzwiskami w moim kierunku. Mimo złożonej skargi do Dyrektor mops w Szczytnie do dzisiejszego dnia nie zostałem przeproszony ani ta pięknisia nie poniosła żadnych konsekwencji, może jak Polsatowi udostępnię nagranie z tej rozmowy i pójdzie to na cały kraj to może wtedy wstydu się najedzą. Normalny człowiek tam od nich pomocy nie otrzyma.
  Autor: Z.S
  2017-11-21 04:49:43
 • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
  Wschodnia mentalność. Tu się głosuje na pis, tu się klęczy na granicach z różańcem, tu się linczuje gdy ktoś wychyli głowę ponad przeciętność.
  Autor: barszcz
  2017-11-20 23:26:47
 • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
  Współczuję normalnym mieszkańcom Szczytna życia w towarzystwie takich prostackich, patologicznych, zawistnych śmieci. Pokazali całej Polsce jakim dnem są... szkoda tylko, że pociągnęli za sobą na to dno normalnych ludzi.
  Autor: Samanta
  2017-11-20 22:31:12
 • Firma Novum chce odbudować pasymską starówkę
  wszystko ładnie i pięknie dla oka Panie Burmistrzu ale nic dla mieszkańców. Poczekamy jeszcze rok lub dwa i w Pasymiu jednym sklepem będzie Biedronka a gminie będzie grozić totalne bezrobocie
  Autor: nika
  2017-11-20 19:28:09