Wtorek, 23 Kwiecień, Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Kasa popłynęła do klubów sportowych


Ponad 276 tysięcy złotych trafi w tym roku do szczycieńskich klubów sportowych. Właśnie podzielono miejskie pieniądze w ramach konkursu. Najwięcej kasy zgarnie, tradycyjnie już, Szczycieński Klub Sportowy Szczytno – 79 tys. zł. Na drugim miejscu z kwotą 61 tysięcy złotych są sekcje Gwardii Szczytno.W kategorii szkolenia sportowego dzieci i młodzieży SKS Szczytno (szkoli piłkarzy) otrzymał aż 79 tys. zł.

Policyjny Klub Sportowy „Gwardia „ Szczytno otrzymała łącznie 61 tysięcy złotych. Pieniądze trafiły na poszczególne sekcje: lekkoatletyka otrzymała 28 tys. zł, boks – 13 tys. zł, judo – 10 tys., zł, pływanie – 10 tys. zł.

Szczycieński Klub Kyokushin Karate otrzymał 23 tys. zł.

Klub Sportowy Płetwal Szczytno (pływanie) 16 tys zł.

Akademia Sztuk Walki – Novum – 10 tys. zł.

Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Szczytno (piłka siatkowa) – 18 tys. zł.

Szczycieńskie Stowarzyszenie Sportów Walki i Rekreacji „Katana” - 10 tys. zł.

Football Academy Szczytno (piłka nożna) – 10 tys. zł.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – 3 tys. zł.

 

Ale to nie koniec pieniędzy, bo część z klubów otrzymała również dotację na organizowane przez siebie wydarzenia sportowe. W tym przypadku najwięcej otrzymał Klub Biegacza Jurund, który wzbogacił się o kwotę, aż 22 tys. zł. Pieniądze mają iść na organizację Maratonu Juranda.


 

SKKK otrzymał 2 tys. zł na organizację VIII Gali Sztuk Walki.

Akademia Mistrzów Sportu 5 tys. zł na Triathlon Szczytno 2019.

KS Płetwal Szczytno 4 tys. zł na Szkolną Ligę Pływacką.

Stowarzyszenie Ratownictwa Wodnego 4K 2 tys. zł na IX Jurand Open Water Swimming.

Stowarzyszenie „Projektownia” 1 tys. zł na Inspiracje Sportowe.

LOK 1 tys. zł na Cykl integracyjnych zawodów strzeleckich.

Związek Wędkarski Koło 74 w Szczytnie 2 tys. zł na XXII Otwarte Zawody Spinningowe.

SKS Szczytno 1500 zł na Sylwestrowy Turniej Piłki Halowej.

SKS Szczytno 2 tys. zł na Turniej Dzieci i Młodzieży Mazury Szczytno Cup.

Morsy Reset Szczytno 3 tys. zł na V Andrzejkowy Bieg Morsów.

TKKF Szczytno 1 tys. zł na XXIV Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Szczytna w Tenisie Stołowym.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Egzaminy mimo strajku
  Jakim prawem niektórzy włodarze w naszym powiecie, notabene z wykształcenia nauczyciele, wspominają o pomocy finansowej dla strajkujących? Kto dał im przyzwolenie na szafowanie samorządowymi pieniędzmi? Przepisy prawa stwierdzają jednoznacznie, iż za czas strajku nie należy się wynagrodzenie a wypłacanie z miejskiej kasy pieniędzy dla niepracujących nauczycieli jest co najmniej niemoralne i bardzo krzywdzące w stosunku do pozostałych mieszkańców.
  Autor: jaga
  2019-04-22 19:49:16
 • Egzaminy mimo strajku
  No i tak to jest. Żadnej konsekwencji w działaniu. Nawet wspólne cele nie są w stanie zjednoczyć jednego środowiska. A urzędnicy na pasku tej, czy innej partii będą robić, co należy, aby im z głowy włos nie spadł. Ale to też świadomość rodziców - czy chcą, by ich dzieci chodziły do dobrej szkoły z dobrymi nauczycielami, czy do byle jakiej szkoły - i tym samym nauczycielom płacić za korepetycje po szkole. A więc - jak kto woli!
  Autor: Śmieszek
  2019-04-21 19:15:47
 • Egzaminy mimo strajku
  To nauczyciel wspiera nauczyciela w biedzie i strajku. Za przeprowadzenie egzaminów emeryci otrzymali po ok 400zł tak, że nauczyciele pokazali swoje oblicza.
  Autor: Rafal
  2019-04-20 09:32:28
 • Dyrektorskie przetasowania w szkołach
  Panie burmistrzu czy to Pana bliska koleżanka z Pana ugrupowania?
  Autor: Karol
  2019-04-20 09:20:42
 • Drogi – to droga życia Krzysztofa Połukorda (zdjęcia)
  Nie wiem czy dotarły moje dwa teksty- Serdecznie pozdrawiam
  Autor: Tadeusz Zagozdziński / Natura
  2019-04-19 21:35:01
 • Drogi – to droga życia Krzysztofa Połukorda (zdjęcia)
  Piękny kawał życia, Serdecznie gratuluję. Rodzinnie mamy podobne drogo co Pana rodzice. Do Szczytna , a właściwie do Nart przyjechałem w latach 80-tych, miałem tam dom nad jeziorem, a jak zapewne może Pan pamięta , że byłem w 2001 roku rzecznikiem prasowym śp. Pana Zimnego i wiele słyszałem o Panu. Podziwiam drogę życia , a zawałem proszę się nie przejmować, mnie udało się przeżyć pięć zawałów i jak Pan widzi , jestem.dosyć aktywny. Pozdrawiam Pana niezwykle serdecznie, życząc słonecznej drogi życia i szczęśliwych Świąt z Pana piękną żoną i rodziną. Jeszcze dodam , że czekam na chwilę jak poprowadzi Pan budowę obwodnicy, życząc Zdrowia. Serdecznie - Tadeusz.
  Autor: Tadeusz Zagozdziński
  2019-04-19 21:20:51
 • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
  Przy tylu aktywistach sportowych w Szczytnie taki syf,tylko w gebie mocni i duzo ich do roznych fuch za niezle pieniadze, wstyd !!!
  Autor: LOLO
  2019-04-19 13:09:20
 • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
  Piłka nożna w Szczytnie jest w ruinie, ale co jakiś czas nawet na tej stronie pojawia się jakiś wywiad z \"Pasjonatem futbolu\" który opowiada bajki co to on nie robi. Prawda jest taka że nikomu nie zależy na rozwoju piłki w regionie. Pan Burmistrz skupia się na autopromocji wrzucając foty z gościem od wieży ciśnień (co do lat nic nie robi, a teraz nagle stał się zbawicielem), z projektem KFC (gdzie temat jest wciąż plotką, podobnie jak 5 i 10 lat temu), oraz panią Asią z Szansy na Sukces (tak jakby to burmistrz miał wpływ na jej sukces). Dlaczego nie weźmie za łeb ludzi odpowiedzialnych za miejską piłkę? Dlaczego nie zajmie się stadionem, dlaczego nie zrobi czystek w klubie i zastanowi się nad proponowanym połączeniem z Pasymiem? Bo to się mu nie opłaca. Lepiej robić PRowe akcje niż cokolwiek konkretnego.
  Autor: Szczytniak na emigracji
  2019-04-19 09:01:02
 • Szybka „warszawka” już bez... prawka
  „Warszawka” to sformułowanie obraźliwe i świadczące o zakompleksieniu nas czyli tzw. prowincji wobec rodaków ze stolicy
  Autor: Tomasz
  2019-04-18 16:00:36
 • Cittaslow „wywaliło” Kosakowską z klubu PiS
  Działa na szkodę wyborców PiS tylko dlatego, że chce aby Szczytno wstąpiło do sieci miast, które może pomóc miastu nie odstawać na tle innych miast województwa pod względem obiektów sportowych? No to tym bardziej jestem zadowolony że nie głosowałem na PiS... bo im w głowie tylko rozdawnictwo pieniędzy z naszych podatków.
  Autor: Daniel
  2019-04-18 11:28:27