Czwartek, 18 Styczeń, Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Karol walczy z rakiem, prosi o pomoc...

Rak (nowotwór) to „stworzenie” pozbawione jakichkolwiek uczuć. Niszczy nie tylko chorego, ale i jego najbliższych. Razem z Karolem Wojciechowskim koszmarnie cierpią jego żona i dzieci. Strach i bezradność często bolą bardziej niż rany zadane przez nowotwór. Dla dzieci i dla żony Karol chce żyć. Potrzebuje pomocy...



Mieszkańcy Szczytna i powiatu nieraz już udowodnili, że potrafią być solidarni i hojni, gdy zagrożone jest życie innego człowieka.

 

 

Oto apel Karola:

 

 

Cześć, mam na imię Karol, mam 32 lata i w marcu 2017 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór, który okazał się złośliwym chłoniakiem, rozlanym z dużych komórek B, niestety jak się teraz okazało jest nawrotowy.

 

Przyjąłem już kilkanaście serii chemioterapii, jestem także po przeszczepie komórek macierzystych, który miał gwarantować życie w zdrowiu na długie lata. Niestety po dwóch miesiącach wróciłem na oddział Centrum Onkologii w Warszawie i po raz kolejny jestem poddawany chemioterapii.

 

Mam cudowne dzieci w wieku 3 i 6 lat oraz wspaniałą, wspierającą żonę, dzięki której się nie poddaję. Dla nich chcę żyć!

 

Potrzebuję środków na konsultacje i nierefundowane leczenie. Jestem strażakiem i podczas swojej ponad dziesięcioletniej służby pomagałem setkom osób, a teraz sam muszę zwrócić się do Was o pomoc.

 

Za każdą nawet symboliczną wpłatę będę niezmiernie wdzięczny.

 

Pozdrawiam, Karol.

 

Darowizny na rzecz leczenia Karola można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

 

 

Za pomocą tej strony można pomóc Karolowi zebrać potrzebne pieniądze na diagnostykę i leczenie: https://skarbonka.alivia.org.pl/karol-wojciechowski



Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2017-12-15 14:21:44

Karolina nasza pływacka torpeda

  • Piątek, 2017-12-15 10:42:43

Szpital wciąż walczy o rehabilitację

  • Środa, 2017-10-04 10:12:22

Złota Karolina z Płetwala



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Niebawem wybory
    Autor: Michał Szczytno
    2018-01-16 11:50:29
  • Podatkowa zachęta dla przedsiębiorców
    Nie jest to sprawiedliwe... mikro firmy dalej będą płaciły, a większe mogą legalnie nie płacić podatku. Wystarczy firmę "sprzedać" osoba prywatna firmie np. sp. zoo i fikcyjna inwestycja będzie ... Nie podoba mi się pomysł ulgi na lata a nie na kwotę w danym roku. Mam wrażenie, że ten przepis powstał pod firmę w byłym Favoricie...
    Autor: ncccc
    2018-01-15 21:17:58
  • Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty
    Najlepsi
    Autor: ja
    2018-01-15 12:58:15
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Pani Burmistrz twierdzi, że nie zaniedbujemy sportu jeżeli chodzi o finansowanie. Kluby otrzymują z miasta pieniądze, które w dużej części zwracają do kasy miasta za korzystanie z obiektów miejskich jak np, hala Wagnera czy hala w SP 6.
    Autor: Paweł Malec
    2018-01-12 12:51:20
  • Nie żyje Stanisław Wrona
    Uczył mnie geografii, pamiętam do dziś jak mi tłumaczył co to jest łańcuch górski, nie było to łatwe bo mi chłopakowi ze wsi łańcuch kojarzył się z wiązaniem bydła. Spoczywaj w pokoju dobry nauczycielu.
    Autor: jack609
    2018-01-11 09:15:21
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Z szacunkiem dla urzędników , ale kompletnie nie rozumieją , albo nie chcą rozumieć swojej roli .... Pani Burmistrz to nie Pan Bukowiecki ma chodzić i prosić i składać propozycje " najjaśniejszym " To Pani odpowiada za promocje miasta .............................
    Autor: Romuald Amborski
    2018-01-10 20:32:07
  • Wikariusz w świecie edukowany
    bardzo lubię tego księdza pozdrawiam ;)
    Autor: eustacha
    2018-01-10 18:56:50
  • Martwy pies w budzie, drugi skrajnie wycieńczony na łańcuchu
    To ze na tym są psy to nie znaczy ze wszystkie są zaglodzony była interwencja zgłoszona do weterynarza a proszę nie pisać że wszystakie psy biegali i szukały jedzenie bo ja mam psa i jest wszystko w porządku bo terz sprawdzali ale o tym to nikt nie napisał prawda
    Autor: Mieszkanka rudki
    2018-01-10 07:09:49
  • Nie żyje Stanisław Wrona
    To bardzo smutna wiadomość. Pan Stanisław był moim nauczycielem w podstawówce, później nauczycielem wędkarstwa. Zawsze będę miał go w pamięci jako pogodnego i życzliwego człowieka.
    Autor: Krzysztof Chodkowski
    2018-01-07 20:08:04
  • "Niepodległa Łączy " 100 wydarzeń na 100-lecie Niepodległości
    Tak się zastanawiam, co z tym miastem jest nie tak? Świetny pomysł, inicjatywa a jak czyta się komentarze na fcb to aż kipi znowu od nienawisci. W czym kłopot? Że ktoś inny wpadł na genialny pomysł? Co za różnica ze zieloni, czarni, niebiescy, czy PIS. Ważne ze coś ciekawego, weźcie ludzie w końcu przestańcie się kłócić tylko zróbcie w końcu cos dobrego dla tego miasta powiatu. Wspólnie, bo naprawdę nie mają najmniejszego znaczenia szyldy partyjne...
    Autor: Obserwator