Niedziela, 22 Kwiecień, Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Kamil Marszałek zwyciężył VIII edycję Olimpiady Policyjnej

Ogólnopolska „Olimpiada Policyjna” organizowana jest przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie od 2010 roku.



Przedsięwzięcie to umożliwia uczniom szkół ponadgimnazjalnych zdobycie upragnionego indeksu na wybranym kierunku studiów pierwszego stopnia w szczycieńskiej Uczelni.

Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiło 126 osób z 42 szkół ponadgimnazjalnych, do finału zakwalifikowała się najlepsza trzydziestka.

Tego dnia najlepiej z konkurencjami poradził sobie Kamil Marszałek z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kołaczycach i to do niego powędrował tytuł Laureata Olimpiady Policyjnej oraz indeks na wybrane studia pierwszego stopnia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Wiele powodów do radości miało tego dnia również 14 finalistów, którzy, tak jak laureat, otrzymali indeksy na studia. Wszyscy uczestnicy otrzymali też nagrody rzeczowe.

Każda edycja Olimpiady Policyjnej cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów z całej Polski. Możliwość wcześniejszego dostania się na studia w Wyższej Szkole Policji –  bez udziału w procesie rekrutacji – skłaniała wiele osób do spróbowania swoich sił w konkursie. Przez siedem edycji szczycieńska Uczelnia rozdała już 105 indeksów na studia pierwszego stopnia.

wspol.edu.pl

Fot. wspol.edu.pl


 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2017-06-23 10:22:19

Małżeńska noc w policyjnej celi

  • Piątek, 2017-06-16 09:26:23

Kamil Kaczyński wicemistrzem świata

  • Środa, 2017-06-07 21:06:28

Tną cywili na policyjnej uczelni

  • Niedziela, 2017-04-30 23:16:29

Kamila najlepszą absolwentką „Sobiecha”

  • Niedziela, 2017-04-09 12:18:16

Patentowy sukces policyjnej uczelni


Komentarze

  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    a co z wieżą ciśnień i z ruinami po kinie ?
    Autor: tak się pytam
    2018-04-22 17:58:07
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Sądząc po Twoim zapisie wypowiedzi należysz do osób mniej zamożnych i inteligentnych bo oryografia leży i nawet patrzeć nie może na to co wypisujesz. Kebaby i fastfood odpadają jak ktoś sprzedaję jedzenie, które zaraz zacznie uciekać od starości i brudu. A co do odzieży to jedni kupują w D.H. Mazur a inni wolą markowe ubrania.
    Autor: Do I co
    2018-04-22 12:03:03
  • Kołakowska, Fabisiak, Pabich – troje muszkieterów ze Świętajna
    Szanowny Panie redaktorze,muszkieterów cechowała lojalność- o innych przymiotach nie wspomnę.Tytuł artykułu, dla mnie dziwny.
    Autor: wyborca
    2018-04-21 18:35:38
  • Kościół w Lipowcu dostał „tacę” od gminy
    A ten Pan w szarym sweterku to kto?, bo jakoś nie widać, że to ksiądz. Koszulka jak na wakacje lub do kina. Wstyd.
    Autor: Michał
    2018-04-21 15:29:15
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Jak dla mnie super! Tak centrum handlowe w Szczytnie powinno powstać!
    Autor: Anonim
    2018-04-19 15:46:41
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    KFC ..... już oblizuję paluchy????
    Autor: Iwa
    2018-04-19 10:36:31
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Co z tego jak w każdą niedzielę i tak będzie zamkniete. Po co wgl centrum chandlowe jak w Szczytnie nie ma zbyt dużej ilości zamożnych klientów. Zobaczymy jakie będą tam pustki. Ja nikomu źle nie rzycze ale inwestor poniesie porażkę życia heh. Co ludzie wydadzą po 500 albo w górę na markowe buty ewentualnie bluzy spodnie po 200 czy 400 tak? Tyle kosztują markowe rzeczy. Niechaj szanowna redakcja może zrobi sądarz i sprawdzi kto to będzie kupował. A i radzę zwrócić uwagę ile kebabow i innych fastfoodow odpadło w Szczytnie. To jeszcze mcs czy kfs... no tak dajmy zarabiać korporacjom.
    Autor: I co
    2018-04-19 07:35:07
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    A jest tak pieknie....
    Autor: Jola
    2018-04-18 16:31:55
  • Radni z Rozóg zbuntowali się
    Jak ma się do tego co piszecie paragraf 3 ust. 1 Dźwierzuckiej uchwały zgodnie z którym miesięczna opłata ulega pomniejszeniu w przypadku nieobecności dziecka?
    Autor: Andrzej
    2018-04-18 13:54:57
  • Szczycieński browar w nowej odsłonie (zdjęcia)
    A obok jest następny obiekt zrujnowany przez WSPOL i miasto, i pójdzie za grosze w czyje ręce, może tego inwestora. Obecnie to najlepszy interes na rozpijaniu ludzi.
    Autor: Ali
    2018-04-18 13:07:49