Niedziela, 21 Styczeń, Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Kamil Marszałek zwyciężył VIII edycję Olimpiady Policyjnej

Ogólnopolska „Olimpiada Policyjna” organizowana jest przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie od 2010 roku.Przedsięwzięcie to umożliwia uczniom szkół ponadgimnazjalnych zdobycie upragnionego indeksu na wybranym kierunku studiów pierwszego stopnia w szczycieńskiej Uczelni.

Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiło 126 osób z 42 szkół ponadgimnazjalnych, do finału zakwalifikowała się najlepsza trzydziestka.

Tego dnia najlepiej z konkurencjami poradził sobie Kamil Marszałek z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kołaczycach i to do niego powędrował tytuł Laureata Olimpiady Policyjnej oraz indeks na wybrane studia pierwszego stopnia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Wiele powodów do radości miało tego dnia również 14 finalistów, którzy, tak jak laureat, otrzymali indeksy na studia. Wszyscy uczestnicy otrzymali też nagrody rzeczowe.

Każda edycja Olimpiady Policyjnej cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów z całej Polski. Możliwość wcześniejszego dostania się na studia w Wyższej Szkole Policji –  bez udziału w procesie rekrutacji – skłaniała wiele osób do spróbowania swoich sił w konkursie. Przez siedem edycji szczycieńska Uczelnia rozdała już 105 indeksów na studia pierwszego stopnia.

wspol.edu.pl

Fot. wspol.edu.pl


 Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2017-06-23 10:22:19

Małżeńska noc w policyjnej celi

  • Piątek, 2017-06-16 09:26:23

Kamil Kaczyński wicemistrzem świataKomentarze do artykułu

Napisz

Komentarze