Piątek, 19 Styczeń, Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Jurand wraca do Spychowa na „Koniu Polskim”

Impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej i mieszkańców powiatu i turystów. Tym razem nie zabraknie też gwiazd, które okraszą święto. Na scenie pojawi się między innymi kabaret "Koń Polski", gwiazda disco polo zespół OKEJ, nasi "szantowcy" Kuzyni Neptuna.

godz. 15.45 ...



Impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej i mieszkańców powiatu i turystów. Tym razem nie zabraknie też gwiazd, które okraszą święto. Na scenie pojawi się między innymi kabaret "Koń Polski", gwiazda disco polo zespół OKEJ, nasi "szantowcy" Kuzyni Neptuna.

godz. 15.45 – wyjazd Juranda ze świtą (przemarsz z placu przed rozlewnią gazu do amfiteatru.

godz. 16 – Inscenizacja darowania życia Krzyżakowi i oficjalne otwarcie imprezy

godz. 16.15 – pokaz walk rycerskich

godz. 17.30 koncert zespołu młodzieżowego „TapeWorm”

godz. 18 – koncert zespołu „The B: Blues Band”

godz. 20 – występ kabaretu „Koń Polski”

godz. 21.15 – koncert zespołu „Kuzyni Neptuna”

godz. 22 – pokaz sztucznych ogni

godz. 23 – zabawa taneczna w rytmie przebojów disco polo zespołu „OKEJ”

godz. 2 – zakończenie imprezy.

 

(impreza towarzysząca Święto Mazurskiej Dłubanki).

 

 

Kabaret „Koń Polski” wystąpi w Spychowie, 11 lipca o godz. 20

fot. www.kabaretkonpolski.pl



Powiązane wydarzenia



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Dostawczy fiat potrącił 79-letnią kobietę na ulicy Piłsudskiego
    Prawdą jest że ta Pani przechodziła w miejscu niedozwolonym, ale prawdą jest również że jest tam bardzo słabe oświetlenie.
    Autor: Kierowca
    2018-01-19 12:24:56
  • Radni rżną własną gminę?
    A ile Kołakowska zapłaciła za ten artykuł?
    Autor: Izabala
    2018-01-18 16:57:17
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Niebawem wybory
    Autor: Michał Szczytno
    2018-01-16 11:50:29
  • Podatkowa zachęta dla przedsiębiorców
    Nie jest to sprawiedliwe... mikro firmy dalej będą płaciły, a większe mogą legalnie nie płacić podatku. Wystarczy firmę "sprzedać" osoba prywatna firmie np. sp. zoo i fikcyjna inwestycja będzie ... Nie podoba mi się pomysł ulgi na lata a nie na kwotę w danym roku. Mam wrażenie, że ten przepis powstał pod firmę w byłym Favoricie...
    Autor: ncccc
    2018-01-15 21:17:58
  • Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty
    Najlepsi
    Autor: ja
    2018-01-15 12:58:15
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Pani Burmistrz twierdzi, że nie zaniedbujemy sportu jeżeli chodzi o finansowanie. Kluby otrzymują z miasta pieniądze, które w dużej części zwracają do kasy miasta za korzystanie z obiektów miejskich jak np, hala Wagnera czy hala w SP 6.
    Autor: Paweł Malec
    2018-01-12 12:51:20
  • Nie żyje Stanisław Wrona
    Uczył mnie geografii, pamiętam do dziś jak mi tłumaczył co to jest łańcuch górski, nie było to łatwe bo mi chłopakowi ze wsi łańcuch kojarzył się z wiązaniem bydła. Spoczywaj w pokoju dobry nauczycielu.
    Autor: jack609
    2018-01-11 09:15:21
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Z szacunkiem dla urzędników , ale kompletnie nie rozumieją , albo nie chcą rozumieć swojej roli .... Pani Burmistrz to nie Pan Bukowiecki ma chodzić i prosić i składać propozycje " najjaśniejszym " To Pani odpowiada za promocje miasta .............................
    Autor: Romuald Amborski
    2018-01-10 20:32:07
  • Wikariusz w świecie edukowany
    bardzo lubię tego księdza pozdrawiam ;)
    Autor: eustacha
    2018-01-10 18:56:50
  • Martwy pies w budzie, drugi skrajnie wycieńczony na łańcuchu
    To ze na tym są psy to nie znaczy ze wszystkie są zaglodzony była interwencja zgłoszona do weterynarza a proszę nie pisać że wszystakie psy biegali i szukały jedzenie bo ja mam psa i jest wszystko w porządku bo terz sprawdzali ale o tym to nikt nie napisał prawda
    Autor: Mieszkanka rudki