Sobota, 21 Kwiecień, Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Jest nowy zarząd w Razem dla Mieszkańców

W piątek odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia ,,Razem dla Mieszkańców''. Podsumowano dotychczasową działalność ugrupowania, które na terenie Szczytna i powiatu działa nieprzerwanie od 2006 roku.Stowarzyszeniem od początku jego istnienia kieruje Krzysztof Mańkowski.

 

- Jesteśmy obecnie jedynym Stowarzyszeniem samorządowym o ugruntowanej pozycji, które nie zawiązuje się na czas wyborów – podkreślił podczas składania sprawozdania. - A potem znika. Działamy przez cały okres i możemy być w każdej chwili rozliczeni przez społeczeństwo.


 

W czasie dyskusji poruszano wiele tematów dotyczących naszego miasta, dużo czasu poświęcono również nadchodzącym wyborom,w których to Stowarzyszenie ,,Razem dla Mieszkańców'' chce odegrać znaczącą rolę.


Wybrano nowe władze stowarzyszenia. Szefem pozostaje Krzysztof Mańkowski, wiceprezesami zostali Zofia Głodzik i Robert Siudak. W skład Zarządu wchodzą jeszcze; Irena Piechowicz-skarbnik, Maria Tołoczko- sekretarz, Bogusława Nasiadko i Piotr Gregorczyk - członkowie.Komentarze do artykułu

Maślak

To ta radna co mieszkanie swoje sprzedała i burmistrzowa jej w TBS dała drugie to z Tego ugrupowania teraz idzie? To chyba razem dla Gorskiej powinno sie nazywać. Coś dziwnie tu grają ci nasi rządzący......

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze